Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бачкате ли по празниците?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Бачкате ли по празниците?

    От няколко години при мен е традиция да почивам две седмици преди и една след 1 януари.И този година не направих изключение.Направих си една леко пътешествие по Европа.Независимо от прогнозите времето не беше чак толкова лошо.Преди Кьолн поваля доста сняг,но хората си знаят нещата-никакъв сняг по магистралата.Прекарах една прекрасна вечер в Гравелин-на коледния базар.Още една седмица в Лондон и Уелс.Защо да се работи?Отпуските са за това.
    Нека силата да бъде с нас!
    Suzuki Grand Vitara
    +34 642 91 4154

    Коментар


    • #17
      От: Бачкате ли по празниците?

      Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
      Е все някой трябва да дежури за нещо си. Аз конкретно май за нищо ама си дежуря. Наздраве на всички дежурни.

      ПП Абе от къде произлиза тая дума "дежурен" - френско ли е някакво? Дали от дозор нещо?
      de jour - денем

      Коментар


      • #18
        От: Бачкате ли по празниците?

        Аз пък утре съм дежурен цял ден, което означава, че ще трябва да стана към 7 сутринта да си разчистя колата от снега и да се опитам да стигна до Петрич. От там вече е лесно, ще ме тактисат със служебния джип на некой баир и ще вися там до 21 - 22 часа. После ще трябва да се добера пак до Сандански. Мразя снега, особенно когато съм дежурен по празници и я има кой да разчисти я не!
        "Do not correct a fool, for he will hate you;
        Correct a wise man, for he will appreciate you."

        Коментар


        • #19
          От: Бачкате ли по празниците?

          Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
          de jour - денем
          Мерси!

          И пак съм го разбрал по български и си мисля че става въпрос за нощем ....
          0888932647

          Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

          Коментар


          • #20
            От: Бачкате ли по празниците?

            Това че един приятел ме хвана да престържа два спирачни диска за Витара на първи брои ли се за работа по празниците ? Както пише в кодекса донесе двойна дажба ракия
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #21
              От: Бачкате ли по празниците?

              Първоначално публикуван от Wattie Преглед на мнение
              Те мои приятели по разните там ХП-та, Телерици и подобни фирми затова се натискат да ходят на всеки един празник - 200% надница и нула действие. Направо си избождат очите кой да се намърда на смяна.
              Ми тука си прав, човек... Комшията си изби ремонта на колицата (около 500 кинта) с дежурствата по Коледа...
              Не виждам нищо лошо...
              Публикувайте отговор

              Коментар


              • #22
                От: Бачкате ли по празниците?

                Аз на празниците ако не бачкам(справка аватара),кога? А има и друга причина!Ама някой беше казал че каквото и да е можеш да си го направиш винаги!
                Иво (таксито) Андреев
                0988 91 80 50
                Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X