Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Жива или мъртва елха?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Жива или мъртва елха?

    Ей, за едни култивирани борчета и отляти марули ще се сбиете! И аз съм за естествено коледно дръвче, но отгледано специално за случая.
    Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

    Коментар


    • #17
      От: Жива или мъртва елха?

      Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
      Да, ама не. Пластмасовата елха я ползваш не една, а 20 години, че и повече. Та не съхне и не се рони. В този аспект кое ще дойде по-екологично, тя или да убиеш двадесет живи дръвчета?
      Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
      Проблемът е, че много малко хора отиват до разсадника за елха. Повечето или купуват от пазара с неустановен произход, или грабват брадвата и в гората. Иначе няма проблем, още повече, че не ям елхи. За разлика от марули.
      Именно

      Моята е 5-годишна и няма никакви изгледи да става ненужна и да отива към сметището.

      Коментар


      • #18
        От: Жива или мъртва елха?

        Аз съм привърженик на живата!
        LZ1ZAH

        Коментар


        • #19
          От: Жива или мъртва елха?

          Честита Коледа!
          Имаме три борчета, засадени преди 15г. Живи и растът различно, отогава си мисля че всичко зависи от мястото на което са засадени. Ние отдавна не окрасяваме елха, по причина че децата ни са големи, но окрасяваме къщата, за да им е весело като си дойдат за Коледа в къщи. И ако живот и здраве имаме внуци сигурно пак ще има елха в къщи и ще е естественна, по ред причини. Виждала съм хиляди изхвърлени елхи отсечени за коледните и новогодишни празници,но никога не стигнали до някой дом да стоплят със красотата и дъхът си деца, и възрастни. Най ми е жал за тези елхи?
          Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

          Коментар


          • #20
            От: Жива или мъртва елха?

            Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
            но никога не стигнали до някой дом
            Имаше подобна реклама: "Някои подаръци ще останат без деца"
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X