Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Равнис на камбоджанците !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Равнис на камбоджанците !

    Пропуснал съм информацията за сбирката,мамка му!! Но пък се видях как съм изглеждал преди 20г.(баси,кога беше това)!

    По Нова тв имаше репортаж от днешната среща.Извадиха и кадри от онова време!Този,който рупа портокал със сол и пуши върху цистерната съм аз! Крайно време е да пусна този любителски филм тук!
    Гледайте от 30-та минута нататък.
    http://play.novatv.bg/play/272348/
    088пет722пет99
    http://www.hydropompi.com/

    Коментар


    • #77
      От: Равнис на камбоджанците !

      Гледах ме те бате ..........чии го търсеше у гьола ?
      На нас клиренс ни трябва , не скорост

      Коментар


      • #78
        От: Равнис на камбоджанците !

        Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
        Гледах ме те бате ..........чии го търсеше у гьола ?
        Е как чий, противопожарни мерки, нали пуши.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • #79
          От: Равнис на камбоджанците !

          Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
          Пропуснал съм информацията за сбирката,мамка му!! Но пък се видях как съм изглеждал преди 20г.(баси,кога беше това)!

          По Нова тв имаше репортаж от днешната среща.Извадиха и кадри от онова време!Този,който рупа портокал със сол и пуши върху цистерната съм аз! Крайно време е да пусна този любителски филм тук!
          Гледайте от 30-та минута нататък.
          http://play.novatv.bg/play/272348/
          А, ние теб те познаваме вече (от собствените ти снимки) - тази "кофа" във силуета, трудно се бърка
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • #80
            От: Равнис на камбоджанците !

            Ха.ха. От "кофата" останаха само дръжките,ама.....!
            088пет722пет99
            http://www.hydropompi.com/

            Коментар


            • #81
              От: Равнис на камбоджанците !

              Живот, к`о да го пр`айш...
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • #82
                От: Равнис на камбоджанците !

                Абе момци що зарязахте хубавата тема
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #83
                  От: Равнис на камбоджанците !

                  За човек който се считам за голем фен на чичко Дик ... ти ми скри шапката чесно Дробе !. Ако тия неща ги напишеш на книжа ще си култова конкуренция на "Свирепия". Имаш дар слово )
                  Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                  A POS
                  0885600200
                  За момента пасажер

                  Коментар


                  • #84
                    От: Равнис на камбоджанците !

                    Лелееееееееееееее човек, не знаеш как съм се смял на тази история, не знам дали е от това че съ далеч от родината и ме е обзела носталгия или просто наистина разказваш увлекателно????? Три пъти съм ходил до тоалетнатадокато прочета историята, щях да се напикая от смях. Ако напишеш още една такава история ми прати баанковата ти сметка да сложа някой долар зада се съберем на маса хората на които ни е интерсно и забавно и да научим още истории от "извора"

                    Коментар


                    • #85
                      От: Равнис на камбоджанците !

                      имах в предвид коментар номер 25. Не знам защо не успях да го цитирам

                      Коментар


                      • #86
                        От: Равнис на камбоджанците !

                        Здрасти Скин, или Дроб?! Аз съм Тано, 5-та рота 3-взвод, от твоето отделение))) Не бях влизал много отдавна и сега като го направих видях темата "Равнис.....". Зарадвах се, защото нещо си изгубихме контактите последните години и е приятно да срещнеш някой с когото си бил на майната си..)) Дай да си разменим контакти, че се изгубихме.....Току се видим по България някъде. Виждам че имаш връзка с Фазана/Жоро/ и аз имам връзка с няколко от старите муцуни. Та ще е хубаво да се срещнем за някоя и друга бира. Поздрави Тано. А мога да кача и някоя и друга снимка да се посмеем....
                        "Всички правим глупости, но разумът при повечето от нас ни пречи да ги правим с удоволствие!"
                        "Ако ще правиш нещо нередно, то поне му се наслаждавай!"

                        Коментар


                        • #87
                          От: Равнис на камбоджанците !

                          Чой мае!
                          И Свакум!
                          1/2/1

                          Коментар


                          • #88
                            От: Равнис на камбоджанците !

                            Първоначално публикуван от DonTano Преглед на мнение
                            Здрасти Скин, или Дроб?! Аз съм Тано, 5-та рота 3-взвод, от твоето отделение))) Не бях влизал много отдавна и сега като го направих видях темата "Равнис.....". Зарадвах се, защото нещо си изгубихме контактите последните години и е приятно да срещнеш някой с когото си бил на майната си..)) Дай да си разменим контакти, че се изгубихме.....Току се видим по България някъде. Виждам че имаш връзка с Фазана/Жоро/ и аз имам връзка с няколко от старите муцуни. Та ще е хубаво да се срещнем за някоя и друга бира. Поздрави Тано. А мога да кача и някоя и друга снимка да се посмеем....
                            Баси! Бях забравил за тая тема Качвай снимки, че ме мързи да сканирам... 0895 637 027
                            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                            Коментар


                            • #89
                              От: Равнис на камбоджанците !

                              Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                              Баси! Бях забравил за тая тема Качвай снимки, че ме мързи да сканирам... 0895 637 027
                              https://www.ozone.bg/product/misiya-...v/#fullContent

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16681496_1813309478934033_7559036536781075360_n.jpg
Прегледи:1
Размер:63.5 КБ
ID:5743249

                              Коментар


                              • #90
                                От: Равнис на камбоджанците !

                                Тази книга попадала ли е на някой от камбоджанците? Заслужава ли си, или е плява (че напоследък загубих сума време с непроверени книги)?
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X