Обява

Свий
Няма добавени обяви.

The Mall Of Malashevci.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • The Mall Of Malashevci.

    Ориента, си е ориента.

    Коментара е излишен.

    http://bitaka.tumblr.com/

  • #2
    От: The Mall Of Malashevci.

    Интересно, един различен поглед над нещата.
    Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

    Коментар


    • #3
      От: The Mall Of Malashevci.

      Бъзикате се вие, ама тия молове са ми любимите! А Софииския битак е съкровищница . Инструментите са истински и цената им е няколко пъти по надолу от китайските боклуци. На всичко отгоре баш от циганските сергиики тип вестник се намират интересни работи, стика да знаеш за какво да гледаш. Иначе във вашия битак трябва да се върви с ръце в джобовете, че много мангал братче .

      Коментар


      • #4
        От: The Mall Of Malashevci.

        Първоначално публикуван от T-1000 Преглед на мнение
        Бъзикате се вие, ама тия молове са ми любимите! А Софииския битак е съкровищница . Инструментите са истински и цената им е няколко пъти по надолу от китайските боклуци. На всичко отгоре баш от циганските сергиики тип вестник се намират интересни работи, стика да знаеш за какво да гледаш. Иначе във вашия битак трябва да се върви с ръце в джобовете, че много мангал братче .
        Ако искаш нещо хубаво се ходи Събора рано сутрин
        Лудак

        Коментар


        • #5
          От: The Mall Of Malashevci.

          Лесно е когато си зад хубавият апарат. Ако си от другата страна на сергията едва ли ще разсъждаваш така. Понякога е въпрос на оцеляване.
          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

          Коментар


          • #6
            От: The Mall Of Malashevci.

            Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
            Лесно е когато си зад хубавият апарат. Ако си от другата страна на сергията едва ли ще разсъждаваш така. Понякога е въпрос на оцеляване.
            Няма лошо в цялата работа стига да не са крадени стоките.
            не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

            Коментар


            • #7
              От: The Mall Of Malashevci.

              Такова си имаме и ние във Видин, всяка събота пред Лидл-а, който е от града и околността го знае като "селския пазар"

              Коментар


              • #8
                От: The Mall Of Malashevci.

                Такива пазари има навсякъде даже и в цивилизованата европа . В Германия странно защо на едно такова място му викаха "въшка пазар" и освен езика на който говорят местните мингяни разлика няма . От там си купих няколко отвертки Факом и Валтер за по 1 евро бройката . На нашия битак поне цените на инструмента за металорежещи машини е просто без конкуренция . В случая снимките са изключително тенденциозно подбрани и подредени и показват само циганската част .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #9
                  От: The Mall Of Malashevci.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:tumblr_lv113h6xMO1r6mkero1_500.jpg
Прегледи:1
Размер:22.6 КБ
ID:5326547

                  Коментар


                  • #10
                    От: The Mall Of Malashevci.

                    Това нещо ми напомня една случка в Германия която 2 пъти ми се случва .
                    Виждам аз един телевизор хубав оставен пред една кооперация , награбвам го и с щастлива походка си тръгвам.Вървя си аз и зад мен се чуват немски викове и почвам да забързвам крачката колкото мога ........ .Човека ме настигна и аз докато измъцам нещо ми връчи и дистанционното.......... това 2 пъти ми се е случвало .
                    Та на битаците общо взе все такива изхвърлени неща се продават
                    Лудак

                    Коментар


                    • #11
                      От: The Mall Of Malashevci.

                      Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                      Няма лошо в цялата работа стига да не са крадени стоките.
                      По битаците си има специални сергии на които се продават определени стоки- например металорежещи инструменти. Там продават нови, не ползвани инструменти от 'живково' време /и не само/. Но не крадени. Крадените са по малките цигански сергии, като цяло де.

                      Коментар


                      • #12
                        От: The Mall Of Malashevci.

                        Пазара на въшките и до сега се казва така, там дето има всичко .

                        А пазара на "мравките" в канала на Перловската река. Ма бях малък. Общината взе мерки и сега търговията е "горе" на битака.


                        И... айде стига с тоя черноглед! "Тенденциозно"... кое ? Така си е. Това му е и хубавото. Там всичко е неподправено. Интересно е.
                        В тази тема, дума за цигани и т.н, няма място.


                        А за руските "металорежещи" - да. Всичко е ново в едни дървени съндъчета. Стругарски, дърведелски... там са.

                        Коментар


                        • #13
                          От: The Mall Of Malashevci.

                          Да струва си да се посещава от време на време The Mall Of Malashevci, може да намериш нещо полезно на безценица а за продаващия го е безполезна вещ
                          ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                          Коментар


                          • #14
                            От: The Mall Of Malashevci.

                            Пресен улов от старозагорският битак- 5 длета, маркирани, стари за по левче бройката . Трябва им почистване, а на едно от тях и нова дръжка, защото старата за я изяли червейчетата . Освен това си взех и някой други дребни работи, като камъни за точене и така .

                            Коментар


                            • #15
                              От: The Mall Of Malashevci.

                              В Бургас незнам да има такова нещо. Преди години оставях по половин заплата за инструменти от там. Нямаше ги вносителите още...
                              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X