Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Склад за стомани в София, посока кв. Люлин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Склад за стомани в София, посока кв. Люлин

    Вчера баща ми се обади, тръгнал да търси някаква стомана по складовете в София. Споменали му, че някъде в посока Люлин има новооткрит и голям склад за стомани.
    Горе-долу толкова е информацията, с която разполагам. С Гуглето не можах да намеря име, адрес и телефон.

    Някой да е виждал нещо подобно?
    Аз не вярвам в чудеса!
    Разчитам на тях!

  • #2
    От: Склад за стомани в София, посока кв. Люлин

    За нов не се сещам, може би почти нов(аз дори участвах в строителството). Иначе в района на Люлин и около него се сещам барем три железарски склада. Най-новият и най-голям, мисля че е този на Метал–М(мисля че имат сайт). Те имат и на Суходол и при Люлин.Намира се срещу магазин Айко. Това се пада след Околовръстното по пътя за Калотина(бул. Европа) отдясно преди центъра на Тойота и гумаджийте от Медина Мед. Този е най-големия и най-модерния.Дори помня, че някакви специални складови машини му купуваха.
    Друг склад има на Околовръстното срещу Люлин, някъде срещу Гуми Диана и Булавто.
    Друг в близост до фабриката на Нестле, по стария път за Обеля.
    Сигурно ако се замисля, ще се сетя и за още.
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • #3
      От: Склад за стомани в София, посока кв. Люлин

      Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
      Най-новият и най-голям, мисля че е този на Метал–М(мисля че имат сайт). Те имат и на Суходол и при Люлин.Намира се срещу магазин Айко. Това се пада след Околовръстното по пътя за Калотина(бул. Европа) отдясно преди центъра на Тойота и гумаджийте от Медина Мед. Този е най-големия и най-модерния.Дори помня, че някакви специални складови машини му купуваха.
      Сега говорих с баща ми, май точно за този става дума. Спомена нещо за модерна и автоматизирана складова техника.
      Благодаря за информацията!
      Аз не вярвам в чудеса!
      Разчитам на тях!

      Коментар


      • #4
        От: Склад за стомани в София, посока кв. Люлин

        Мнооого модерно. Няма що! Два пъти пазарувам и май няма повече да ходя. Поръчваш нещо по размери на една кака и плащаш. После отиваш отзад да си получиш желязото без да си го видял предварително. И естествено ти набутват некви ръждоляци дето трябва след това да ги скъсаш от търкане. Не ми хареса хич това модерното.
        0888932647

        Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

        Коментар


        • #5
          От: Склад за стомани в София, посока кв. Люлин

          А какъв точно е проблема с Ташев?

          Коментар


          • #6
            От: Склад за стомани в София, посока кв. Люлин

            Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
            Мнооого модерно.
            Е, не знам колко модерно ама така говореха, че ня'ква машинария като робот, която си реди вътре и си ги вади материалите според поръчките. Искаха малко по-стабилно уплътняване на площадката(насипите с чакъл бЕха над два метра), уж точно заради тези машини. А и се спрягаха някакви огромни суми за цената на тази система, но не знам дали я вградиха на практика. Аз участвах в строежа от гола ливада, до довършителни работи по градинките, ама машините не бяха дошли, само порталния кран. После така и не съм влизал там.
            Иначе ако искаш хептен точни размери, до този склад са Бг стийл, там имат и обработка с лазерно рязане(не че нещо ги рекламирам, просто и в техния строеж съм участвал)
            Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

            Коментар


            • #7
              От: Склад за стомани в София, посока кв. Люлин

              А,съвсем си е модерно там,има абкант,гилотина,газорезна мащина,даже последния път като ходих си бяха направили колечка,да слагат листовете ламарина,че приди ги влачеха от стелажите до гилотината и абканта..Иначе съм горе-долу доволен,кат си купя някаква ламарина или профили качват ми ги в камьончето и ми е близко.
              Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X