Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Йероглифи?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Йероглифи?

    Въпросът е съвсем сериозен, пускам го тук, щото не се сетих къде другаде...

    Та: какви се йероглифите на картинката? Китайски, японски или някакви други?
    Не ми е важно какво точно пише (предполагам, че е нещо от сорта на "Main features, etc."), а само произхода на "буквичките".

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Clipboard01.jpg
Прегледи:1
Размер:31.1 КБ
ID:5948479
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

  • #2
    От: Йероглифи?

    Чичи Google казва китайски.
    http://www.google.bg/search?tbs=sbi:...h=788&biw=1004
    Венцислав Петров: Когато на едно място са интересите на хиляди човеци, всички да са еднакво доволни би означавало, че мястото се нарича психиатрия...

    Коментар


    • #3
      От: Йероглифи?

      Ако не ти е спешно утре като отида на работа ще питам китайката от съседния магазин
      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

      Коментар


      • #4
        От: Йероглифи?

        Твърдо китайски.

        Коментар


        • #5
          От: Йероглифи?

          Ясно. И аз подозирах, че са китайски, благодаря.
          Не ми е спешно, това е част от описание на един "древен" датчик, данните са си разбираеми, просто ми беше интересно чие производство е. Щеше ми се да е японски, но ...

          Благодаря още веднъж за бързата реакция!
          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X