Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАТ ни дебне на мотори с камери

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • КАТ ни дебне на мотори с камери

    http://www.novini.bg/news/12477-кат-...мери.html
    Защо не вземат да решат проблемите по организацията на пътища да може да се пътува по спокойно и лесно а не с глоби и наказания . Може и по Сталински 'нет человека нет проблема ' . Да направят цените по две и да видим кои ще карат .
    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

  • #2
    От: КАТ ни дебне на мотори с камери

    Няма лошо в това.
    Мен не ме е страх. Да треперят донорите.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #3
      От: КАТ ни дебне на мотори с камери

      На мнението на Кольо съм.
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • #4
        От: КАТ ни дебне на мотори с камери

        Имах възможноста да бъда "донор" , но ми се размина със седмица кома и месец реанимация и вече имам голяма и тежка обица на ухото .Между другото на моя завой редовно се получават катастрофи и не вярвам всичките да са по вина само на водачите . Пък ако вината е само тяхна тези дето отговарят за участъка да вземат да го променят малко . Темата я пуснах с ясната идея че нашата организация на движението е виновна поне в 50 % от катастрофите . Миналата година пътувах доста до Германия и видях голямата разлика на пътищата . Влизаш в Европата в момента в който излезеш от Румъния . Да не говорим за маркировки и пътни знаци защото тук все едно си караме през пустинята . Много ми е интересно и как инструкторите да обучават младите водачи след като във Велико Търново няма едно кръстовище или участък от пътя на което има всички елементи на маркировката .
        По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

        Коментар


        • #5
          От: КАТ ни дебне на мотори с камери

          Е, то Велико Търново принципно си е ... станно откъм знаци и кръстовища, еле пък от към пешеходци по центъра
          До скоро стоеше великата комбинация на входа от към Русе: Табела Велико Търново надясно в комплект с Влизането забранено. Само пример.

          За полицаите с мотори не знам, и аз съм леко раздвоен. От една страна - ок, добре, превенция. О друга - направо си представих, как някой "донор" се е засвяткал с всичката газ в трафика, а полицая го гони за да го снима - те ти двама донори с всичкия потенциал за масова касапница...
          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

          Коментар


          • #6
            От: КАТ ни дебне на мотори с камери

            Чакам кое управление ще посмее да сложи камери в колите на проверяващите.
            Непрекъснат режим на работа, всяко спиране, глобяване или друг вид полицейски труд, заснет.
            Според мен не само ще намали корупцията по пътя, но и ще принуди "рекетьорите" да работят...

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X