Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дебели жени, слаби жени или здрави жени

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: дебели жени, слаби жени или здрави жени

    Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
    или проблеми с буква Р
    Е ти ме разби психически !?!?!? Искаш да кажеш ,че ако жената е страхотна във всяко едно отношение , но има лек говорен дефект (ако може да се квалифицира така изобщо) ще я върнеш при логопеда и докато не се поправи да не ти се вясва ?!?!
    А нея питаш ли я дали одобрява марката джип които караш или гумите които си му сложил ?!?
    Ами ако ти каже : Много си готин, обаче извивката на ухото ти .....

    Аз харесвам разбрани жени .
    Като и кажа , че отивам на лов или риболов - да ме разбере
    Като и кажа , че ще се видя с приятели - да ме разбере
    Като и споделя за настоящите ми "мераци" - пак да ми влезе в положението
    Абе изобщо ,трябва да е разбрана жената ..
    А дали ще е красива , висока , слаба или не е много лично и няма стандарт там . Както казаха много колеги - Важно е да има излъчване и това излъчване да хареса точно на теб (или не само).
    ‎По 2 литра са само млякото и сока !
    WJ 4.7

    Коментар


    • От: дебели жени, слаби жени или здрави жени

      Цял свят се кефи на асфалтовите пътища и то без дупки а негова милост офроудеца на долища и калища . Мислиш ли , че мнението на такива хора е меродавно за теб ? Това не го казвам като обида разбира се , но поне половината мнения по-горе ме подкрепят.
      А аз харесвам този тип :
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Andji.jpg
Прегледи:1
Размер:5.8 КБ
ID:5286702
      Последно редактирано от mario_ju; 21-06-11, 09:29.
      Не карай по-бързо от своя ангел-хранител!

      Коментар


      • От: дебели жени, слаби жени или здрави жени

        Странно съвпадение, между имена и резултат на български от Google:

        http://www.vivee.net/

        Не искам да раздухвам лова на вещици,но колежката се активира точно преди "Парадите за показване на нестандартна индетичност".Забрави доброто словосъчетание в мненията си,и си мисля че сме провокирани с нейните въпроси.
        А и днес настъпва астрономическото лято-жега,отпуски,море,мечти...
        Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
        ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

        Коментар


        • От: дебели жени, слаби жени или здрави жени

          Първоначално публикуван от ognqn Преглед на мнение
          Странно съвпадение, между имена и резултат на български от Google:

          http://www.vivee.net/

          Не искам да раздухвам лова на вещици,но колежката се активира точно преди "Парадите за показване на нестандартна индетичност".Забрави доброто словосъчетание в мненията си,и си мисля че сме провокирани с нейните въпроси.
          А и днес настъпва астрономическото лято-жега,отпуски,море,мечти...
          Нашата Виви е истинска, и наистина живее в Израел, споко! И оттам пише във форума, доказано! Но с каква цел, нека мозъците във форума се изкажат.
          Днес настъпва астрономическото лято, честито колеги!
          Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
          Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

          Коментар


          • От: дебели жени, слаби жени или здрави жени

            Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
            ... имам впечатление за някакви си 5 минутки.
            ...
            И преди това това 55 мин чакане пред кабинета на чичо доктор, те ти го един час...
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • От: дебели жени, слаби жени или здрави жени

              Развитие на тема в начало ме разсмя и натъжи-толкова много тестостерон и толкова малко...други неща.После се появяват и мнения кой ме карат да уважавам хора кои са го написали
              Извинявам се за мое писане,не получавам помощ с писане винаги.

              Коментар


              • От: дебели жени, слаби жени или здрави жени

                Свят - широк, хора - всякакви.

                Коментар


                • От: дебели жени, слаби жени или здрави жени

                  Във всички случаи жените трябва да са здрави, защото, чувам, много мъже остават "на сухо" заради "домакинското главоболие"
                  JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

                  Манол Денев

                  Коментар


                  • От: дебели жени, слаби жени или здрави жени

                    Първоначално публикуван от vivee Преглед на мнение
                    толкова много тестостерон...
                    Аз пък не се натъжих, а се възгордях - такова Signal-to-Noise Ratio за такава тема е постижение за Форума. За който и да е Форум.

                    А иначе, реакцията на повечето хора е предвидима и по същество полезна.

                    Коментар


                    • От: дебели жени, слаби жени или здрави жени

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Аз пък не се натъжих, а се възгордях - такова Signal-to-Noise Ratio за такава тема е постижение за Форума. За който и да е Форум.

                      А иначе, реакцията на повечето хора е предвидима и по същество полезна.
                      Съгласна. Имам определени умения...явно.

                      Коментар


                      • От: дебели жени, слаби жени или здрави жени

                        Всяка тема за жени, коли и шофьори би имала ако не същия, то поне подобен резултат. Защото никой мъж(преобладаващото число юзъри) не би останал равнодушен когато става дума за тези три неща.

                        Коментар


                        • От: дебели жени, слаби жени или здрави жени

                          Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                          Всяка тема за жени, коли и шофьори би имала ако не същия, то поне подобен резултат. Защото никой мъж(преобладаващото число юзъри) не би останал равнодушен когато става дума за тези три неща.
                          В България също така всички разбират от политика и кво ли не. Не са само тия три неща демек.
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: дебели жени, слаби жени или здрави жени

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            В България също така всички разбират от политика и кво ли не. Не са само тия три неща демек.
                            Съгласен. Но тия трите са най-често нещата, каращи мъжете да звънкат като ги чукнеш за тях.

                            Коментар


                            • От: дебели жени, слаби жени или здрави жени

                              Първоначално публикуван от vivee Преглед на мнение
                              Съгласна. Имам определени умения...явно.
                              Имаш , но ако се и огледаш ще установиш , че си във форум в които жените са на почит . Това е така защото са единици , и ако някоя попита " какви жени харесвате ? " ще генерира огромно количество интерес . Всеки средностатистически зевзек ( а те тук са много , както си установила) , ще захвърли полуоски , диференциали , лебедки и гуми (с джанти) и ще се втурне да ръси мозък , което и най-веселото според мен .
                              Статистиката по темата не показва нищо , освен че тук има доста интелигентни хора с чувство за хумор
                              ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                              WJ 4.7

                              Коментар


                              • От: дебели жени, слаби жени или здрави жени

                                Първоначално публикуван от Stank Преглед на мнение
                                Имаш , но ако се и огледаш ще установиш , че си във форум в които жените са на почит . Това е така защото са единици , и ако някоя попита " какви жени харесвате ? " ще генерира огромно количество интерес . Всеки средностатистически зевзек ( а те тук са много , както си установила) , ще захвърли полуоски , диференциали , лебедки и гуми (с джанти) и ще се втурне да ръси мозък , което и най-веселото според мен .
                                Статистиката по темата не показва нищо , освен че тук има доста интелигентни хора с чувство за хумор
                                Не само мъжете са така. Защо не пробва да попита какви мъже харесват в бгмама? Пък стой та гледай...чудеса.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X