Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коя партия е най-голямото ЗЛО?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Коя партия е най-голямото ЗЛО?

    В спама я пускам, че да може по-свободно да се дискутира.

    Все избираме по-малкото зло, но кое е най-голямото? БСП? ДПС? СДС? РСЗ? АТАКА? ББ? Или всички са еднакви?

    ДПС водят в моята класация като са ми най-противни /меко казано/, но далеч не съм убеден че са най-голямото зло. Все ми се струва че партията на Болен може да направи повече зулуми /поне за момента/.
    Какво мислите вие?

    Сложих и една публична анкета, ако не ви се пише.

    пп знам че на някой партии не съответстват буквичките но предполагам на всички е ясно че БСП е КБ а СДС е синята идея. Останалите няколко хиляди партийки не съм ги сложил, но не поради това, че не са зли.
    60
    БСП
    38.33%
    23
    СДС
    3.33%
    2
    ДПС
    33.33%
    20
    РЗС
    0.00%
    0
    АТАКА
    6.67%
    4
    ГЕРБ
    18.33%
    11

    Анкетата е изтекла.


  • #2
    От: Коя партия е най-голямото ЗЛО?

    Всички са маскари!

    Ако ги събереш заедно ще получиш една голяма партия, със 100 годишна история. Сети се сам коя е тя.

    И да ти напомня, че тук политика и религия са табу, след малко ще изтрият темата, да не се шашкаш...
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #3
      От: Коя партия е най-голямото ЗЛО?

      Всички те са страни на една и съща порочна система. Няма как да определиш най-лошата, те са едно и също. Картел.

      Коментар


      • #4
        От: Коя партия е най-голямото ЗЛО?

        Първоначално публикуван от T-1000 Преглед на мнение
        В спама я пускам, че да може по-свободно да се дискутира.

        Все избираме по-малкото зло, но кое е най-голямото? БСП? ДПС? СДС? РСЗ? АТАКА? ББ? Или всички са еднакви?

        ДПС водят в моята класация като са ми най-противни /меко казано/, но далеч не съм убеден че са най-голямото зло. Все ми се струва че партията на Болен може да направи повече зулуми /поне за момента/.
        Какво мислите вие?
        Четата на Ботев и идеите на Левски са направили най-големите зулуми преди повече от век. Развалили са спокойствието на Балканите и са разпалили етническа вражда. Ти направо си за еврокомисар.

        Коментар


        • #5
          От: Коя партия е най-голямото ЗЛО?

          Политиката не е табу, важното е да няма агитация под никаква форма. Тая тема е малко на ръба.

          Кольо, нямаме партия със 100-годишна история. От 47 до 90-та година няма никоя формация, която да може да се нарече партия, поне в сегашния смисъл. Самата думичка носи в себе си идеята, че има и други партии. Така че, тази със 100-годишната история трудно може да се определи.

          Коментар


          • #6
            От: Коя партия е най-голямото ЗЛО?

            Не знам, не агитирам никой, просто се блазня от мисълта да пусна невалиден вот, или да гласувам за най-омразната партия от темата. За да не се чувствам после прекаран. Ще мога спокойно да заявя, че съм знаел какви боклуци са.

            Коментар


            • #7
              От: Коя партия е най-голямото ЗЛО?

              Можеш да го заявиш и отсега. От това няма смисъл. Докато я има тази самодостатъчна система, ще се пръкват нови и нови партии от същия вид. Към днешно време, според мен най-достойната гражданска позиция е да не се гласува и да не се ходи на масови мероприятия, в които "партиите на статуквото" имат някакъв принос. Всеки валиден глас само легитимира безобразията им, а всеки невалиден, но все пак пуснат глас намалява тежестта на "отрицателния" вот - единственият, който не затвърждава системата.

              Коментар


              • #8
                От: Коя партия е най-голямото ЗЛО?

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                ...а всеки невалиден, но все пак пуснат глас намалява тежестта на "отрицателния" вот - единственият, който не затвърждава системата.
                Да, и аз съм на това мнение, все пак си е позиция а не клатене на краката в кафенето.

                Коментар


                • #9
                  От: Коя партия е най-голямото ЗЛО?

                  В анкетата ще гласувам, че са червените, защото благодарение на тях се появиха и съществуват етническата, на болен, на янка и т.н.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Коя партия е най-голямото ЗЛО?

                    Е, това предполага да наречеш БСП наследник на БКП. А не е логично - те всички заедно са наследници и се ползват с равни права.

                    п.п. те, как сами себе си наричат, е отделна работа. Названието и легендата на никоя от партиите не отразява същността им.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Коя партия е най-голямото ЗЛО?

                      Първоначално публикуван от T-1000 Преглед на мнение
                      Да, и аз съм на това мнение, все пак си е позиция а не клатене на краката в кафенето.
                      Аз също мисля че на тези избори трябва колкото се може повече хора да гласуват,но със празна бюлетина,това ще е истинското наказание за всички тези клоуни.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Коя партия е най-голямото ЗЛО?

                        Да бе, да. Колкото е и наказание за топлофикация, че се манипулират топломерите.
                        Нищо няма да промени празната бюлетина.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Коя партия е най-голямото ЗЛО?

                          Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                          Аз също мисля че на тези избори трябва колкото се може повече хора да гласуват,но със празна бюлетина,това ще е истинското наказание за всички тези клоуни.
                          Така само ще им се даде повод да обясняват, че матриалът е неграмотен и не разбира смисъла на политиката. А като не гласуваш, е ясно, че не им оценяваш представлението и нищо не могат да кажат в свое оправдание.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Коя партия е най-голямото ЗЛО?

                            Всички са нещастни, крадливи боклуци и мошеници.
                            Пожелавам на всеки, откраднал от парите на народа /и докарал го до това положение/, да си плаща с тези пари химиотерапията.
                            Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                            -----------------------------------------------
                            Питието определя съзнанието....
                            -----------------------------------------------
                            0887770735

                            Коментар


                            • #15
                              От: Коя партия е най-голямото ЗЛО?

                              Вие ще гласувате с празна бюлетина и пак ще се самонакажем(за пореден път), защото тези с автобусите и кебапчетата ще пуснат попълнени бюлетини.
                              Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
                              Dacia Duster 4WD

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X