Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дънки, джинси. Поли, панталони.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дънки, джинси. Поли, панталони.

    Седим с Иван на пейка под сянката на мощен чинар и бройкаме минаващата покрай нас публика...
    Като чакам автобус 211, си загатвам, ако премине Лада Нива, веднага идва и автобусът.

    Сега Иван поставя друга задача: какъв процент от жените са с рокли, или поли. Ако са над 10% Иван черпи кафе.
    Познахте! - всичко на всичко 5%!!

    Мили девойки, с дънки, джинси прилепнали, които водят до безплодие, широки долмалии като турски потури - ако имате криви, или космати крака, носете панталони. Но защо скривате красивите си "от ушите" крака?
    С панталони ходят и деца и баби, кьораво и сакато се чувства модерно, обуло гениалната, инак, създание на американския еврей Леви Щраус.
    По-скоро земята ще се завърти обратно, отколкото жените да се върнат към фусти, поли и рокли...

  • #2
    От: Дънки, джинси. Поли, панталони.

    А аз си мислех, че само подрастващите са с диагноза "компютърна зависимост" . Направо се чудя кога сварваш да нароиш толкова теми за единица време .
    ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
    LZ1YBB

    Коментар


    • #3
      От: Дънки, джинси. Поли, панталони.

      А дали е само "компютърна зависимост" ?
      BMW R1200GS LC EXCLUSIVE, Triumph Tiger 800 XRx, Honda Transalp 600
      LAND ROVER Discovery II V 8 - 4.0, BMW 530 xDrive
      Не е достатъчно да си знаеш цената, трябва да се отчита и търсенето.

      Коментар


      • #4
        От: Дънки, джинси. Поли, панталони.

        Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение
        Мили девойки, с дънки, джинси прилепнали, които водят до безплодие......
        Интересно! Каква е причината за тая ужасна болест? Заразна ли е?
        Като изключим лесният достъп, роклите и полите водят ли до плодородие ?
        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

        Коментар


        • #5
          От: Дънки, джинси. Поли, панталони.

          Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
          Интересно! Каква е причината за тая ужасна болест? Заразна ли е?
          Като изключим лесният достъп, роклите и полите водят ли до плодородие ?
          Ей Дробе-Дробе, младо мОмче си ти и нищо не знаеш:
          Тесните дънки водят до безплодие; дългите коси до безумие; брадите са възможно най-низката степен на нечистоплътност; дъвките и бонбонките, които е възможно да ти подаде чужденец на морето са заразени със още неоткрити страшни болести! Гледал съм агитационен филм, със мъртвопияни американски войници, от чиито джобове се подават бутилки кока-кола...
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • #6
            От: Дънки, джинси. Поли, панталони.

            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
            Ей Дробе-Дробе, младо мОмче си ти и нищо не знаеш:....
            Младо, младо, догодина на 40
            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
            Тесните дънки водят до безплодие; дългите коси до безумие; брадите са възможно най-низката степен на нечистоплътност; дъвките и бонбонките, които е възможно да ти подаде чужденец на морето са заразени със още неоткрити страшни болести!...
            Така е! Бях на 4-5 години, когато се прибрах, дъвчейки подарена бонбона. Кръстосаният разпит на бабето, изтръгна от мен почти всички подробности за подарената бонбона с изключение на дарителя. Натопих леля Любка комшийката. Понеже леля Любка е знакома на нашата фамилията, след конското бях оставен насаме със страшната си вина и бамбоната. Изядох я и за да отмъстя за лошите думи казах на баба, че бумбоня не е от леля ти Любка ами най- сий от дърт немски пиргишин. Кофти стратегия. Баба ти ми изтърси прахоляка, дето го бях събирал цял ден из балчишките улици. Тая работа явно не и стигна ами ме и предаде подло на майка ми та оная ме доуби. От тогава още не ги обичам аз немците и цялата им свинска банда.
            След като нашите вдигнаха ръце със мен се зае полицията. Тесните дънки, гадната музика и дългата ми коса им докарваха такова главоболие, че чак ставаха нервни и не се свеняха много та и те ми изтърсваха прахоляка за здраве. Язе затва много поумнях и от малък ми стана ясно, че требе да се потготвя физически за да мога да издържа на всичкия бой, който се задава. Силовите тренировки не ме грабнаха та наблегнах на алкохола. Тая работа се оказа тъкмо за мене и от тогава та до ден днешен, като се натренирам ни от баби ми пука ни от милиция.
            Последно редактирано от droba; 07-06-11, 12:44.
            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

            Коментар


            • #7
              От: Дънки, джинси. Поли, панталони.

              Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
              Младо, младо, догодина на 40

              Така е! Бях на 4-5 години, когато се прибрах, дъвчейки подарена бонбона. Кръстосаният разпит на бабето, изтръгна от мен почти всички подробности за подарената бонбона с изключение на дарителя. Натопих леля Любка комшийката. Понеже леля Любка е знакома на нашата фамилията, след конското бях оставен насаме със страшната си вина и бамбоната. Изядох я и за да отмъстя за лошите думи казах на баба, че бумбоня не е от леля ти Любка ами най- сий от дърт немски пиргишин. Кофти стратегия. Баба ти ми изтърси прахоляка, дето го бях събирал цял ден из балчишките улици. Тая работа явно не и стигна ами ме и предаде подло на майка ми та оная ме доуби. От тогава още не ги обичам аз немците и цялата им свинска банда.
              Абе аз казах ли ти на тебе да предупреждаваш когато пишеш такива бисери!? Е ми не си човек, не си...

              Коментар


              • #8
                От: Дънки, джинси. Поли, панталони.

                Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                Младо, младо, догодина на 40

                Така е! Бях на 4-5 години, когато се прибрах, дъвчейки подарена бонбона. Кръстосаният разпит на бабето, изтръгна от мен почти всички подробности за подарената бонбона с изключение на дарителя. Натопих леля Любка комшийката. Понеже леля Любка е знакома на нашата фамилията, след конското бях оставен насаме със страшната си вина и бамбоната. Изядох я и за да отмъстя за лошите думи казах на баба, че бумбоня не е от леля ти Любка ами най- сий от дърт немски пиргишин. Кофти стратегия. Баба ти ми изтърси прахоляка, дето го бях събирал цял ден из балчишките улици. Тая работа явно не и стигна ами ме и предаде подло на майка ми та оная ме доуби. От тогава още не ги обичам аз немците и цялата им свинска банда.
                След тази изстрадана истина, спокойно можем да вземем по едно РПГ на промоция и да посетим произволна немска верига за хранителни стоки.
                Хак да им е, ...

                Коментар


                • #9
                  От: Дънки, джинси. Поли, панталони.

                  Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                  Младо, младо, догодина на 40

                  Така е! Бях на 4-5 години, когато се прибрах, дъвчейки подарена бонбона. Кръстосаният разпит на бабето, изтръгна от мен почти всички подробности за подарената бонбона с изключение на дарителя. Натопих леля Любка комшийката. Понеже леля Любка е знакома на нашата фамилията, след конското бях оставен насаме със страшната си вина и бамбоната. Изядох я и за да отмъстя за лошите думи казах на баба, че бумбоня не е от леля ти Любка ами най- сий от дърт немски пиргишин. Кофти стратегия. Баба ти ми изтърси прахоляка, дето го бях събирал цял ден из балчишките улици. Тая работа явно не и стигна ами ме и предаде подло на майка ми та оная ме доуби. От тогава още не ги обичам аз немците и цялата им свинска банда.

                  К`ъф е извода? - Боят е дезинфекциозен!
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Дънки, джинси. Поли, панталони.

                    Дробе требва да издадеш книга- може и виртуална.
                    На нас клиренс ни трябва , не скорост

                    Коментар


                    • #11
                      От: Дънки, джинси. Поли, панталони.

                      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                      К`ъф е извода? - Боят е дезинфекциозен!
                      Не зная тая ли е причината но от около 10 годишен не кусвам сладко. Мразя го тва лепкавото повече от немците.
                      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Дънки, джинси. Поли, панталони.

                        Яз пък да ви кажа днеска що моми с поли видях, ум да ви зайде. И то какви поли - коланчета . Един познат навремето казваше: "Къса пола и дърт х_й колкото и да ги опъваш, по-дълги няма да станат". Пък тази обратна пропорционалност между тесните дрехи и плодовитостта, сигурно някой ялов статистик я е пръкнал. Досега (да чукна на дърво) за толкова години тесни дрехи, не съм забелязал да ми се е стричил нещо матряла. Проверено.
                        ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                        LZ1YBB

                        Коментар


                        • #13
                          От: Дънки, джинси. Поли, панталони.

                          Първоначално публикуван от Pretor Преглед на мнение
                          Досега (да чукна на дърво) за толкова години тесни дрехи, не съм забелязал да ми се е стричил нещо матряла. Проверено.
                          А ако не ги носеше тесните дрехи представяш ли си какво чудо щеше да е??? :-)

                          Пък и тя теснотията си има измерения. Някои не помнят времената когато дънките се закопчаваха само полегнал и вглъбен в йогийски транс и а ги разкопча след първата бира край....

                          Как беше лафа - "В дънки -трънки , в потури- маDури!" Ама приказката беше за девойки първоначално. И честно казано на мен пък ми се е случвало да зърна поличка сложена на кълки дето ..... по-добре да бяха в дънки. Странна тема за пореден път.
                          0888932647

                          Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                          Коментар


                          • #14
                            От: Дънки, джинси. Поли, панталони.

                            А как се взема изпит с къса пола?
                            Аз като влезех с пола на изпит и ме връщаха от вратата, след като ми пишеха "6", разбира се!
                            Не, че е правилно, но 90% от доцентите и професорите бяха мъже, та сигурно е нормално!
                            Роклята е най-добрата лятна дреха, поне за мен, но за спорт и излети не е много удачна, така, че мили дами и господа, носете си новите дрехи, носете това, в което се чувствате добре!
                            Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                            Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                            Коментар


                            • #15
                              В ония времена беше немислимо да носиш прозрачна пола, без плътна фуста отдолу.

                              А какви долни гащи носят шотландците?

                              Първоначално публикуван от Pretor Преглед на мнение
                              А аз си мислех, че само подрастващите са с диагноза "компютърна зависимост" . Направо се чудя кога сварваш да нароиш толкова теми за единица време .
                              ..........................................................................................
                              Приятелю, и в PRETOR-ия да ме засилиш, пак ще се върна. !8 часа свободно време, два компютъра, непреминаващо любопитство - ето няма да се чудиш. И ти ще си същият на 76. Обещавам ти....

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X