Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли Бог?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Има ли Бог?

    След дългогодишен труд в НАСА успели да създадат суперкомпютър, който вградили в суперробот с невероятна изчислителна сила и изкуствен интелект. Включили го и му задали команда през интерфейса за отдалечен достъп с първия (и последен) въпрос:

    IN> Има ли Бог?
    OUT> Да, вече имате поне един!

  • #2
    От: Има ли Бог?

    Дъглас Адамс го е измислил тоя ми ти компютър тъкмо около 1979 година но други въпроси са го вълнували
    О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

    Коментар


    • #3
      От: Има ли Бог?

      Ех, Филипе, това са стари вицове

      http://chitanka.info/lib/text/1121-poslednijat_vypros

      Далеч по-смислена версия
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #4
        От: Има ли Бог?

        Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
        Дъглас Адамс го е измислил тоя ми ти компютър тъкмо около 1979 година но други въпроси са го вълнували
        Да.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Answer_to_Life.png
Прегледи:2
Размер:52.0 КБ
ID:5246958
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • #5
          От: Има ли Бог?

          Ба, да не пусне виц човек - ще вкисне пространствения континуум на форума за цяла седмица.

          Хубав е разказът на Азимов - даже съм го чел (а това при такива като мен е удивителна рядкост). И не, аналогията всъщност не е правилна. Богът описан във вица е доста по-друг вид божество

          Коментар


          • #6
            От: Има ли Бог?

            "С една дума, каква полза от това, че по цели нощи спорим дали има бог или няма, ако тази машина вземе, че ти даде проклетия му телефонен номер на другата сутрин?"

            Знаете от къде е цитата
            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

            Коментар


            • #7
              Re: Има ли Бог?

              Тъкмо да отговоря правилно (с известна доза налучкване) и Гугъл ме изпревари. Сега не е честно да давам отговора

              Коментар


              • #8
                От: Има ли Бог?

                той отговора е "42" но никой не помни какъв е въпросът.
                I'm not Lost, I'm Discovering !

                088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X