Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ново двайсет.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Ново двайсет.

    Виж ако Кольо каже, че лекува с ракия ... някакси ще му повярвам,
    ама Красьо моля те не и в този форум.
    Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
    LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
    Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

    Коментар


    • #17
      От: Ново двайсет.

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Тука осъдени богаташи(било то и фирми) май няма
      Има, но по друг начин.

      Коментар


      • #18
        От: Ново двайсет.

        Първоначално публикуван от красимира
        Аз лично не вярвам всичко това да е само рекламен трик. Яла съм Активия много дълго време и си ми беше добре. А относно бактериите, вижте тук изследвания, ако не вярвате, че има http://www.aktivia.bg/61/експертите
        За едни пари от рекламния бюджет, даже ще ти подкрепя.......
        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

        Коментар


        • #19
          От: Ново двайсет.

          С една дума Данон не е вреден но не е вълшебен!
          Не знам по тази логика какви са санкциите за кока-кола!

          ПС. Не съм фен нито на едните нито на другите, но ги потребявам чат-пат.

          Целта на рекламите е да манипулират. Правото на клиента е да мисли.
          Ами да се съдят!
          Последно редактирано от iiiopo; 12-12-11, 20:31.
          О899 2б2 1З2

          Коментар


          • #20
            От: Ново двайсет.

            Първоначално публикуван от Радослав Райчев Преглед на мнение
            Виж ако Кольо каже, че лекува с ракия ... някакси ще му повярвам,
            ама Красьо моля те не и в този форум.
            Ма тя ракията е лечебна бе... Като бях малък мама ми я слагаше на памук върху вестник, отгоре найлон, и върху гърдите и после на гърба. Компрес демек.
            Сега след като знам истината-ракията я употребявам вътрешно

            А това дето го нарекох колеЖКА, ако е мъж и е рекламен агент на френската мандра-скоро ще му бъде отрязан достъпа до форума.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #21
              От: Ново двайсет.

              Данон дойде в България през 1993 -1994 година като първо купиха "киселия" цех на Сердика София . Аз по това време бях шофьор на суровото мляко там. Направиха ремонт в движение и вдигнаха хигената на невиждани до тогава за нас нива . Не че преди беше лоша но те вдигнаха летвата страшно много . В началото всичко беше както се казва цветя и рози директор беше Филип Кегелс . Даваха високи заплати и много от добрите специалисти по обработката на мляко отидоха да работят при тях. Стана нещо като две отделни сердики на едно място и понеже ние шофьорите бяхме към Сердика като се върнехме първо отидахме в наща лаборатория и от там ни разпределяха къде да източваме . На този етап Данон нямаше още собствен транспорт и райони един вид купуваше млякото от Сердика . Това явно не ги устройваше и след около година купиха всичко . В този период българското кисело и прясно мляко беше освободено от ДДС . Някъде 1995 - 1996 година държавата им наложи да плащат ДДС защото при производството си не използваха българската бактерия Лакто бацилос булгарикус а френска закваска която няма нищо общо с наща и продуктите им може да се наричат йогурт ; млечно кисел продукт но не и българско кисело мляко . Сега нямам представа с какво работят но истинското кисело мляко вкисва на третия ден дори и в хладилник а нещо на пазара такъв продукт не се среща . Рекламата е насочена най вече към едно качество на човешкото съзнание самовнушението . Ако си внушиш достатъчно силно че водата от чешмата има лечебни качества и ти помага може и наистина да ти помогне ама да се измиеш
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X