Обява

Свий
Няма добавени обяви.

StreetRacing 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • StreetRacing 2

    Значи с DJDAVEL подхванахме една темичка за streetracing-a. Моля да ме извините ако е неуместно да говорим за това тук, но ми се стори интересен дебата с DJDAVEL. Значи той питаше какво намираме в този вид състезания. Аз казвам че това което се прави тука не е това което трябва да е. Та ето едно филмче с което се надявам да дам отговор на въпроса му.
    https://htftp.offroad-bulgaria.com/k...G%20DINGALING/
    филмчето се казва DRAFT - the best
    Надявам се да ви хареса.
    Ain't no party like an OFFROAD party, cause an OFFROAD party don't stop...

  • #2
    Който е любител на трабант да погледне и zip-чето
    Ain't no party like an OFFROAD party, cause an OFFROAD party don't stop...

    Коментар


    • #3
      Не ща да гледам! Щото съм отвратен от живота! Последния на света читав Трабант комби коварния съсед го гепи под носа ми, и тва му е сигурно петата кола. Изрод, Ямахата му само струва сигурно 50 000, и щях да го убия, ама бяхме съученици като деца, не ми се дига ръката ... )

      Коментар


      • #4
        Re: Малко в страни от OFFROAD-a (STREETRACING)

        Видях филмчето и на него се вижда че проявата се състои на писта.Което е много добре.За уменията на тези пилоти съм съгласен.Аз не съм против провеждането на такива мероприятия на писти.А за тяхната проява по улиците на гредовете.И за точно уличните гонки не намирам смисал.До болка ми е познат street racinga.Защото като всеки запален по автомобилите като цяло съм бил на някой прояви.
        Някой може ли да ми обясни какъв е смисала и тръпката на се въртиш с кола в бензиностанция на няколко метра от бензино колонките.

        http://free.bol.bg/darkness1/streetracing/2904/bmw2.avi

        Ето въпростното филмче.
        Размера на файла е:3.0mb


        Никога няма да съм против прояви на писти в който си личи професионализъм.А на филмчето което съм дал по горе си личи не професионализъм а проста газария.
        King DINGALING разбирам защо ти харесва филмчето с многото DRIFT.Само че между него и стреет расинга има голяма разлика поне за мен.То повече прелича на проява направена след някое състезание от рода DTM.Лично аз на такива хора им свалям шапка че го правят на безопастни места.А не в градовете.
        https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

        Коментар


        • #5
          Риска бе човече, риска привлича
          10% от бозайниците са склонни към разни наркомании, зависимости по новому, и това просто е една от тях. В такъв смисъл ние също сме болни хора, няма кво да се лъжем А в Москва има един доктор, нарколог. Има УАЗ, и го хващат за лекар по състезанията. Той кара с кучето си, вълча порода, и казват че не е ясно кой се кефи повече, казват че кучето просто се разболявало като не се вози два дена по дупките)
          Свинството е не че карат бързо и сипват райски газ в мотора, а че рискуват живота на хора, които не са давали съгласието си за това. За което наистина трябва по муцуните. Даже футболните запалянковци не закачат мирни хора.

          Коментар


          • #6
            Стефан в общи линии изказа това което и аз исках да кажа. Само ще допълня че за повечето изроди това е интересно - да рискуват живота на другите, което е грешно разбиране и от там лошата слава на този тип състезания. Иначе точно в това е тръпката, да рискуваш собствения си живот, както и на OFFROAD-a го има този момент. И какво ще кажете за провеждане на такъв тип състезание на улица, късно вечер когато и движението не е толкова натоварено, и най-добре да го няма, защота има такива булеварди из софия и страната, пък било то и извън градски.
            Ain't no party like an OFFROAD party, cause an OFFROAD party don't stop...

            Коментар


            • #7
              не съм чул за пострадали странични /случайни/ хора от организиран стрийтрейсинг...

              виж за пострадали коли и джобове на участници ...
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от LJ73
                не съм чул за пострадали странични /случайни/ хора от организиран стрийтрейсинг...

                виж за пострадали коли и джобове на участници ...
                А аз съм виждал на Военна Рампа пострадали пешеходци.А пък отговорника избяга с бясна скорост.

                А под организиран какво имаш предвид.
                Няколко коли разбрали се да се срещнат някаде и да се надбягват.
                Защото за мен лично единственото място за организиран стреетрейсинг е божурище.Това е мястото кадето и аз лично с удоволствие ходя.
                За риска ви разбирам.Но не може ли и там да си го имате.Или пък риска ви е кога ще дойдат полицайте и ще ви изгонят.
                https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                Коментар


                • #9
                  Не, както вече казах тези дето се събират на военна рампа и другите за тях това е интересно. Те са глупаци които се мислят за нещо повече от колкото са. Божурище е добре направено, но освен дръпки има и други интересни прояви. Точно както ти каза няколко човека се събират разбират се къде и кога и отиват да се състезават или да си правят шоу за себе си. Това е интересно за мен. А този дето е избягал след като е направил мизерията е за убиване директно. Нали е "голям мъж" защо не си поеме отговорността, ама нали после требе да се прави на велик пред гаджето и приятелите. Ето такива дрисльовци са повечето които ходат на тия нелегалните дръпки. Като се барат за такива шофери що не пробват да направат некой от ония номера от филмчето. Ще се пречукат на първия опит.
                  Ain't no party like an OFFROAD party, cause an OFFROAD party don't stop...

                  Коментар


                  • #10
                    Точно така.Но лошото е че 80% от хората който ходят на тези мероприятия са такива!
                    https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                    Коментар


                    • #11
                      За това този род състезания имат лоша слава.
                      Ain't no party like an OFFROAD party, cause an OFFROAD party don't stop...

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от KING DINGALING
                        За това този род състезания имат лоша слава.
                        Точно.Ако има по дисциплинирани и аз с удоволствие ще идвам.Но за сега не е възможно.И за това не ги харесвам!
                        https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                        Коментар


                        • #13
                          В крайна сметка стигнахме до консенсос, че в БГ няма качествено направени улични състезания. Радвам се, че има още хора които споделят моето мнение защото познавам много дето са лудо влюбени в тая простотия дето се прави сега.
                          Ain't no party like an OFFROAD party, cause an OFFROAD party don't stop...

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от KING DINGALING
                            В крайна сметка стигнахме до консенсос, че в БГ няма качествено направени улични състезания. Радвам се, че има още хора които споделят моето мнение защото познавам много дето са лудо влюбени в тая простотия дето се прави сега.
                            Аз лично не съм против.Преди време като имаше на Бул.България идваха хора който се интересуваха да си направят колите бързи и красиви.А пък да си правят състезанията без да пречат на други коли.
                            Аз лично такива хора уважавам.
                            https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X