Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Току-що усетих земетресение.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Току-що усетих земетресение.

    Аз съм в Шумен и снощи нищо не усетих а по принцип ги усещам много. Брат ми беше в тоалетната и като излезе ме пита усетил ли съм земетресение или се побъркава и му отговорих, че освен, че е тъп и се побърква, а то да било право диването. Живея не 4-я етаж на 200 метра от Кольо.
    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
    Телефон - в профила!

    Коментар


    • #32
      От: Току-що усетих земетресение.

      Ей, дано не се случва нещо по-силно!!!
      Снощи като четох си мислех: какво мога да взема със себеси, ако се случи, че стане нещо сериозно, посред зима, и се налага да преживявам на открито...
      Публикувайте отговор

      Коментар


      • #33
        От: Току-що усетих земетресение.

        Хубава палатка, няколко кубика дърва. 200 кила вино, 100 кила луканка, и ще избуташ зимата.
        Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
        -----------------------------------------------
        Питието определя съзнанието....
        -----------------------------------------------
        0887770735

        Коментар


        • #34
          От: Току-що усетих земетресение.

          Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
          Хубава палатка, няколко кубика дърва. 200 кила вино, 100 кила луканка, и ще избуташ зимата.
          Виното и луканката в посочените количества биха стигнали ако не се канят гости. .... в палатката

          Коментар


          • #35
            От: Току-що усетих земетресение.

            Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
            Хубава палатка, няколко кубика дърва. 200 кила вино, 100 кила луканка, и ще избуташ зимата.
            + печка "Циганска любов", а защо не и една сгодна женица....
            Публикувайте отговор

            Коментар


            • #36
              От: Току-що усетих земетресение.

              По Русенско днес към 2 ч. през нощта. Спал съм, казаха ми.

              Коментар


              • #37
                От: Току-що усетих земетресение.

                Абе кво земетресение кви пет лева? Ние тук нищо не сме усетили от табелата на Варна сме на 8км. или къщата ни е много здрава (За което не гарантирам) или ние сме доста амортизирани и нищо не усещаме. Ако снощи бяхме пиинали да ама снощи НЕ. И децата звъняха майко татко как сте тресе ли ви много, Еми не го усетихме на втори етаж на еднофамилна къща сме, ми нищо. ама ако бяхме във Варна на първа линия до морето на трети етаж , знам ли може и да го усетим че и още как .
                Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                Коментар


                • #38
                  От: Току-що усетих земетресение.

                  Не се плашете, бре хора. На един колега приятелката му беше 6 месеца в чужбина на работа и се върнала....та затова......

                  Коментар


                  • #39
                    Подскочихме в Пловдив ,епицентъра близо до Раковски със сила 4,5 . Вертикално ,придружено с бучене за секунди и малко заклати .

                    Коментар


                    • sapuna
                      sapuna коментира
                      Редактиране на коментар
                      При подписване на заповедта за падане на маските беше!Няма страшно ,съвпадение е - аз бях ,но не вярвах ,че ще се усети в радиус 250км.

                    • sek.1
                      sek.1 коментира
                      Редактиране на коментар
                      В София поне аз нищо не усетих . Бяхме с колегата в работилницата като се обади жена му да ни каже че имало земетресение .

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X