Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Йоносферно оръжие и HAARP - мит или реалност?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Йоносферно оръжие и HAARP - мит или реалност?

    Ако напишете "HAARP" в гугъл, излизат доста материали, включително и клипчета.
    С две думи - мистериозна система, влияеща на йоносферата със значителна енергия, разработена от американски и/или китайски военни за контрол над климата. Някой знае ли нещо или е поредния вариант на теорията за световна конспирация?
    Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
    Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

    0885372997 - Дани

  • #2
    От: Йоносферно оръжие и HAARP - мит или реалност?

    В http://vbox7.com/play:29b8e6ae се говори за това. А дали има нещо вярно ?

    Коментар


    • #3
      От: Йоносферно оръжие и HAARP - мит или реалност?

      Първоначално публикуван от danvan_ Преглед на мнение
      ...С две думи - мистериозна система...
      Единственото мистериозно в системата е невероятният и потенциал да привлича всякакви видове конспирационни теоретици, от сериозни които си вадят хляба с книжки и статии, до последна брънка на веригата читатели и зрители на тюбски и вибоксови филмчета.

      Което е странно, предвид че адронният колайдер на CERN примерно има далеч по-голям потенциал за развитие като мокър сън за този вид хора. За съжаление, там няма вкарани пари от американските военни, което го прави слабо примамлив за въпросните.

      Иначе си е една от многото изследователски системи в САЩ, с аналози в различни други държави по света.
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • #4
        От: Йоносферно оръжие и HAARP - мит или реалност?

        Колко ток държат бушоните в апартамента ти?
        Колко - в кварталния трафопост?
        Колко - енергийната система на страната?
        Е, като умножиш това по примерно милион, получаваш разполагаемата, и някак контролируемата от човечеството сила.
        За сравнение: по времето на Студената война, когато имахме най-много големи бомби, едновременното им взривяване щеше да премести планетата от орбитата и. Така че или да падне на Слънцето, или да отлети завинаги в космоса. Но това щеше да промени енергията на атмосверата с 6 (шест) процента.
        Наистина ли имаш средство за въртене на гайки в йоносверата? Тя успява да противостои на самото Слънце ...
        Върви при мокрите сънища, по съвета на Гоблин, или в библиотеката, по съвета на Стефан.
        Знам че е досадно. Просто тия са прави.

        Коментар


        • #5
          От: Йоносферно оръжие и HAARP - мит или реалност?

          За първи път прочетох за HAARP в чуждо научно списание пред 1995, статията беше съвсем директно намекваше че официалното му предназначение не съвпада с реалното.
          От тогава до сега съм попадал на много материал по темата, свързващ го с поредица от необясними феномени. Лично ми е трудно да повярвам че тази хипер-скъпа-секретна и мощта инсталация, собственост на армията е просто за иследвания на стратосферата,
          при положение че общоприетата потребност на армията е принципно една - война и разработка на оръжия.
          С днешна дата поне 7-8 държави, или поне така се знае, притежават подобни инсталации базирани на Тесла технологии. Нелепо е да се твърди че някой, извън екипа управляващ съоражението, знае точното му предназначение.
          От както се помня съм се възхищавал на хора които възлагат надежди в късмет, съдба, Дядо мраз и Невидимия човек в небето създал всичко за 7 дни и хората по негово подобие. Същия им е дал 10 завета за следване и ги подлага на изпитания през целия им живот, иначе ще горят в ада до безкрайност в не мислими мъки.. понеже ги обича!
          Мисълта ми беше че всичко отричано от тази група звучи адски наивно и нелепо.

          Въпроса ми e следния:

          Какво според теб е това Стефане?



          И какво садържат въпросните бидони?





          А от долу резултата изглежда дака:



          Задавм тия глупави въпроси точно защото смятам че нямат НИЩО общо с HAARP и с двете си инжинерни виши и едно слаби токове грам не се сещам за връзката им..

          Поздрави.

          Коментар


          • #6
            От: Йоносферно оръжие и HAARP - мит или реалност?

            На мен ми прилича на разпръскване на сребърен йодид.
            Против градушка. В нашата държава го правят с ракети.
            Ако някой заснеме пуска на подобна ракета и го пусне в интернет ще обявите ли началото на трета свтовна война?
            Не се ли пишеше "виСши" образования?..

            Баси свръхсекретните и супервисокотехнологични оръжия, щом снимки и клипове от тях се мотята из интернет...
            Моят начин за въздействие срещу крадци е по-секретен бе!
            Последно редактирано от Кольо; 04-04-11, 22:43.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #7
              От: Йоносферно оръжие и HAARP - мит или реалност?

              Боже, вземи наистина си прибери вересиите...

              Моля някой да огледа снимките ТУК и ТУК и да ми каже за какво говорят там. Но все пак да не забравяме - щом оспорвам святата интернетска истина - значи работя за лошите

              Междувременно, нека добавя към психозата: АЗ БЯХ ТАМ ! АЗ ВИ ПРЪСКАМ !!!


              ЕТО ГИ всичките ултра секретни снимки. Ще забележите че за целта цялата дандания е маскирана като проба на новия Ербъс А-380.
              Повечето от вас знаете че съм живял дълги години във Франция. Връзват се нещата нали ?
              Но чакайте, не съм свършил - знаехте ли че си падам по сингапурки ? Не ? Хо хо хооо, всичко се връзва, за това сме го маскирали като проба на А-380 за сингапурските авиолинии

              И това нищо не е - за благото на конспирацията в пръскащият самолет (който според различните сайтове е Боинг, Дамаджана или Еър Варел) вкарахме и Манфред Бирнфелд (Manfred Birnfeld, за гугъл скептиците) Инженер Изпитател към Ербъс, и го снимахме с бидончетата туршийка

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:airspray03.jpg
Прегледи:1
Размер:148.0 КБ
ID:5266259


              Бидончета, които, както е видно на следните снимки, са завинтени към пода. Предполагам шланговете им са изрязани под тях, директно в пода ? Модерна работа ви казвам...

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:airspray01.jpg
Прегледи:1
Размер:133.0 КБ
ID:5266258


              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:airspray02.jpg
Прегледи:1
Размер:140.7 КБ
ID:5266257


              Истински информираните ще забележат и този малък заблуждаващ словесен обмен (коментарите под снимката) в който циганинът лъже ("Предполагам варелите симулират пътници и разпределението на тежестта им ?"), а брат му маже ("Да, точно така")


              Смея се, ама всъщност ми е мъчно (сложете чавка на верния отговор):

              А) Понеже конспирацията е разкрита

              Б) Понеже не стигнахме на финала през 1994та, но шампионата по лапнишаранство отдавна сме го спечелили...
              Последно редактирано от Goblin; 04-04-11, 23:26.
              Издъних се на Тюринг теста

              Коментар


              • #8
                От: Йоносферно оръжие и HAARP - мит или реалност?

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                На мен ми прилича на разпръскване на сребърен йодид.
                Против градушка. ......
                Не се ли пишеше "виСши" образования?..
                А това за какво ти прилича че пръска ? колорадски ръмбар ?!


                И да, пише се висше. Пиша адски неграмотно, казвал съм го много пъти понеже съм учил и следвал извън България.


                Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                Боже, вземи наистина си прибери вересиите...

                Моля някой да огледа снимките ТУК и ТУК и да ми каже за какво говорят там.
                .........
                Смея се, ама всъщност ми е мъчно (сложете чавка на верния отговор):

                А) Понеже конспирацията е разкрита

                Б) Понеже не стигнахме на финала през 1994та, но шампионата по лапнишаранство отдавна сме го спечелили...
                За въпросната снимка ОК недоглеждане, копи-пейст първите 4-5 по темата, а с предишните кво прайме ?

                Иначе и на мене ми е жал че ВСИЧКИ у назе разбират от коли, секс и стройтелство а живялите по чужбина и от самолети.

                Та по темата, щом няма скрито покрито и нещо ни мърда на "тея" оспорващите медиината версия и виСшия разум на останалите, ако би могъл да ми разясниш модела на този самолет по останките му, блъснал се в пентагона ?



                Питам щото не се вижда ни корпус, ни криле, опашка, двигатели, колесари, тела или багаж.

                А като съм подкарал тъпите въпроси, хвърли и малко светлина по случаят с Сграда 7 от комплекса на "Близнаците"


                Сещаш се, 45 етажен съседен небостъргач, срутил се без драскотина часове след кулите..

                Не искам да се излагам с версии от смешни конспираторски сайтове, кажи какво трябва да кажа на детето, утре други ден ще проговори, ще почне да пита.

                Поздрави

                Коментар


                • #9
                  От: Йоносферно оръжие и HAARP - мит или реалност?

                  Е, аз вече ще си спя усмихната. Щом Goblin казва, че няма нищо страшно, значи е така. Конспирациите, и в частност - тази, са просто за лапнишараните. Няма климатично оръжие колеги, не се ли убедихте! А това дето сте чули там за руснаците, дето китайците таковата...и същото за американците, хеле пък за връзката с едни странни природни явления, направо да си кажем, че е пропаганда за масите. А, да! И Земята е кръгла, да знаете.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Йоносферно оръжие и HAARP - мит или реалност?

                    Когато вървеше "войната" в Югославия имах 30 дка зеленчуци.
                    Беше суша, и поливахме всеки ден, по много. Циганина който имахме за поливач си вършеше работата, и бях започнал да го уважавам.
                    Това продължи до момента в който той ме попита защо американците не пускат дъжда... Явно съм изглеждал много учуден, защото ми обясни, че "в махалата всички така казвали"... Било нещо заради войната, да не им пречело времето.

                    Нямам друго какво да кажа...
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Йоносферно оръжие и HAARP - мит или реалност?

                      Защо на варела пише "anti-vagues" и как си го превеждате?
                      Борба срещу какво?
                      Или е някакъв идиом който към момента немога да си преведа?
                      Последно редактирано от _Константин_; 05-04-11, 22:35. Причина: допълнение
                      Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
                      Dacia Duster 4WD

                      Коментар


                      • #12
                        От: Йоносферно оръжие и HAARP - мит или реалност?

                        Първоначално публикуван от Jam Преглед на мнение
                        ...

                        Та по темата, щом няма скрито покрито и нещо ни мърда на "тея" оспорващите медиината версия и виСшия разум на останалите, ако би могъл да ми разясниш модела на този самолет по останките му, блъснал се в пентагона ?
                        Боинг 757.

                        Питам щото не се вижда ни корпус, ни криле, опашка, двигатели, колесари, тела или багаж.
                        А на всички други авиокатастрофи които си виждал - стояха наредени ?

                        Но понеже настояваш. Цялата глупост за мнимия самолет ударил Пентагона е на едно френско сензационалистче на име Тиери Мейсан. Член на Френската Радикално Лява партия. От средата на 90те - създател и организатор на "мрежата Волтер". Въпросната е местно плювалниче с официално признато верую "Да се противопостави на американския империализъм, търпимост към руския и китайския империализъм, сближаване с Исляма".

                        До 11ти септември си изкарваха прехраната с интервюта с Хесболла, поддръжка за Хуго Чавез и прочее. Не са тотално отрицателно явление за мен, предвид че бяха против бомбардирането на Югославия.

                        След 11ти септември Мейсан написа великата си книжка "Голямата лъжа", и френските медии я раздухаха. После усетиха какви глупости рекламират, но беше вече късно. Мрежата Волтер е списъка на Държавния Департамент на САЩ с "източници на сериозна антиамериканска дезинформация", и Мейсан е персона нон грата в САЩ. Това разбира се за повечето тук е достатъчно да се даде на Мейсан почетно рицарство, за мен е това което е - източник на сериозна антиамериканска дезинформация. Мейсан върза гащите с тези книжки, и стана известен. Паднало му се - да се радва.

                        Конкретно за Пентагона - спомням си една друга сграда, на един софийски площад, дето не можаха да я взривят сума ти време. С взривни вещества. От специалисти уж. Кое те кара да мислиш че Пентагонът е строен по-зле ? Понеже не е строен за мавзолей на мумия ли ??? Че те прозорците над точката на удара са оцелели, малко нещо били бронирани, та стените ли ?

                        Оригиналната дупка в първата стена на Пентагона е над 20 метра в диаметър. Стената пада двайсет минути след удара. Малката дупчица която се цитира от Мейсан като "Ей те тая дупка те, дето уж е минал самолет през нея, а е два метра в диаметър", е дупка пробита от колесник. Пише го в една книжка, казва се "9-11: Официален доклад", издание на Конгреса на САЩ. Проблемът е че е две хиляди страници, и вътре не изобилстват шарени снимки, а доклади.

                        Мисля че всеки който обяснява какво НЕ Е станало тогава, е редно да прочете въпросната преди да се обяснява. Ама пусто се чете трудно, не е като да цъкаш в тюбчето


                        Сещаш се, 45 етажен съседен небостъргач, срутил се без драскотина часове след кулите..
                        Сещам се. Чакай да ти помогна да се сетиш и ти. Нали си инженер. Чукни в Гугъл "Structure Magazine". Списанието на NCSEA (National Council of Engineers Associations, накратко - националното сдружение на инженерите в САЩ). Почети, виж дали ти се виждат сериозни ПОНЕ колкото някой пъпчив пубер обясняващ как WTC 7 НЕ МОЖЕ да е паднал сам. После, за да не се тормозиш да търсиш в архивата им - ето ти една тяхна статийка.

                        Има обяснени някои неща. Аз като неспециалист мога да ти кажа едно. Понеже съм бил в района много пъти. Ти не знам дали си бил. Целият квартал е построен върху една ДУПКА, в която се събираха метро, влаковете за Ню Джърси, подземни гаражи, подземни помещения и каквото се сетиш още. Не знам дали си си представял че всяка сграда е изградена върху буца монолитен гранит, ако си - ще трябва да те разочаровам. Всичко отдолу беше кух кошер. Пак е чудо че паднаха само тези сгради, а не целия квартал в радиус от десетина улици.


                        Не искам да се излагам с версии от смешни конспираторски сайтове, кажи какво трябва да кажа на детето, утре други ден ще проговори, ще почне да пита.
                        Можеш да му цитираш Гор Видал:

                        "...Всичко до което правителството на Буш някога се е докосвало се развали. Тези хора никога не биха могли да организират 9/11, дори и да искаха. Дори и да мечтаеха. Виж - да гледат отстрани, или да отидат да обядват докато тези ужасни неща се случват на нацията - на това са способни..."

                        Видал твърди че случилото се е резултат на некомпетентност и зла умисъл. Аз мисля че е резултат на некомпетентност и тъпотия.
                        Последно редактирано от Goblin; 05-04-11, 23:31.
                        Издъних се на Тюринг теста

                        Коментар


                        • #13
                          От: Йоносферно оръжие и HAARP - мит или реалност?

                          Първоначално публикуван от Константин (stankovich) Преглед на мнение
                          Защо на варела пише "anti-vagues" и как си го превеждате?
                          Борба срещу какво?
                          Или е някакъв идиом който към момента немога да си преведа?
                          Anti Vagues буквално означава "Срещу вълни" (вълни на флуид, не радиовълни). В случая - че в съда има прегради срещу плискане.
                          Издъних се на Тюринг теста

                          Коментар


                          • #14
                            От: Йоносферно оръжие и HAARP - мит или реалност?

                            Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                            Боинг 757.
                            А на всички други авиокатастрофи които си виждал - стояха наредени ?
                            Е от чам да беше, все дъска с два пирона щеше да остане на поляната, или поне райграса да батише. 757 с 300-400км/ч Vs брониран прозорец викаш.. абе ше заложа на Боинга.

                            Не се бях замислил че истината е в най дебелата книга или най заможния канал..

                            Иначе в три държави съм живял, всеки учебник по история различно пише, все в полза на "наште".

                            П.П. Абе за това забавно съвпадение сещаш ли се? На 10/09/2001 Доналд Ръмсфелд обявава че липсват 2.3 Тлилиона от бюджета на Пентагона.. и на другия ден Пуфф.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Йоносферно оръжие и HAARP - мит или реалност?

                              Аз съм до тук. Липсва ми необходимото медицинско образование за да продължа спора.
                              Издъних се на Тюринг теста

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X