Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Йоносферно оръжие и HAARP - мит или реалност?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Йоносферно оръжие и HAARP - мит или реалност?

    Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
    Както вече споменах - към форума за момента няма психиатричен отдел, и не мога да се нагърбя с откриването на такъв.

    ..получаваш в бонус схема на оня с лейката отзад, и, допълнителен бонус - повечето снимки които тепърва ще изровиш по психопатските сайтчета чудейки се с какво да ми отговориш за оцеляването на любимата си chemtrail тема. Порадвай и се докато я има, преди да изчезне като спам по спам тема
    Голем интерес към психическото ми състояние. Заповядай да ме прегледаш. Мене нещо ми подсказва за твоето. Подтиснати комплекси? Нещо трудно детство, малоценност, комплекси за ръст, загуба на коса, килограми, малък размер, незадоволеност ?

    Нужно ли е да ти казвам че нещо като под нивото, не се занимаваш с него.
    Опитах се по най културен начин да ти подскажа че грам не ме интересува мнението ти, ама не, продължаваш да подскачаш като ущипана учениечка.

    Това Е спам отдел. Трие се не се трие, не ме разтройва психически, тука не ми е полето за изява.

    А на мнението знаеш ли кое му е най интересното, че можеш по всяко време да си го промениш.




    Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
    Та сигурно е време някой администратор, да се погрижи за прекратяването на разпространението му. Демокрацията е едно, агресивната глупост - друго.
    Положението излиза от контрол. Някой пише глупости в раздел: Спам, чат дискусии, кошче и всичко което не е за останалите форуми! Не мой човек, демокрация значи че всеки има право да каже каквато и да е глупост.


    Първоначално публикуван от Tramp Преглед на мнение
    Jam, разбира се, че има проект HARP- аз самият участвам в разработката му. Добре е, че споделяш открито за нещата, които те вълнуват.
    Настани се удобно, отпусни се...Така...Нека започнем отначало. Разкажи ми за детството си...
    Готина семейна снимка!

    Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
    .... аз като представител на единия процент.
    Не, сериозно прочете ли какво си написал ?!


    Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
    Иначе бих препоръчал зелените да бъдат затворени на континент, където да живеят само по зелените си правила, а тесловите последователи - на съседния, при същите условия.
    После писмено да обяснят с не повече от 20 думи откъде и защо внасят енергия.
    Аз препоръчвам да се опразни един континент за угорчените от живота, нереализирани, русофили, "отличници", където ще могат да се чудят на воля що всичките работят за тройкаджии.



    Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
    ... и ако грее час, надали ще може да пригоди панчаревското езеро за къпане..
    Добър пример!

    Коментар


    • #32
      От: Йоносферно оръжие и HAARP - мит или реалност?

      Оставям ти последната дума горе (правя добро - не искам да си го изкарваш на тези около теб) и те оставям в йоносферата. Но не си мисли че може да ти е прецедент за такъв тон с други във форума. Успех с изравянето на снимките.
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X