Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: Проблеми в работата на портала. V3

    Предполагам че може, явно сме го пропуснали.

    Мерси.

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      До преди малко псувах доста.Два дена не мога да вляза в форума.
      За кво беше това не мога да разбера.Не съм вчерашен тука.

      Коментар


      • От: Проблеми в работата на портала. V3

        Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
        За кво беше това
        Кое? Аз си влизам безгрижно, и днес, и вчера, и оня ден.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • Re: Проблеми в работата на портала. V3

          Проблем при нас не е имало никакъв ???

          Коментар


          • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

            Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
            Проблем при нас не е имало никакъв ???
            Вярно обаче отново проблеми и направо незнам.Данеби нещо с тая Мозила да ме цака?
            Изнерви ма яко.! Че ми три паролата че чаках незнам си кво.Не може ли да се поолеснят малко тея работи!

            Коментар


            • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

              Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
              Вярно обаче отново проблеми и направо незнам.Данеби нещо с тая Мозила да ме цака?
              Изнерви ма яко.! Че ми три паролата че чаках незнам си кво.Не може ли да се поолеснят малко тея работи!
              Най-вероятно проблема е в твоя телевизор. Аз влизам безгрижно през всички масови броузъри (Chrome, FF, Opera, Safari, IE9).
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                http://tube.offroad-bulgaria.com/ изчезна


                Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2) in /storage/www/tube.offroad-bulgaria.com/configs/classes/adodb/drivers/adodb-mysql.inc.php on line 365

                Warning: include(/storage/www/tube.offroad-bulgaria.com/modules/languages/) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /storage/www/tube.offroad-bulgaria.com/configs/config.php on line 70

                Warning: include() [function.include]: Failed opening '/storage/www/tube.offroad-bulgaria.com/modules/languages/' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /storage/www/tube.offroad-bulgaria.com/configs/config.php on line 70

                Fatal error: Call to a member function getrows() on a non-object in /storage/www/tube.offroad-bulgaria.com/configs/functions.php on line 86
                ________________________________________________
                Subaru OUTBACK 2,5
                Hyundai TUCSON 2.0

                Коментар


                • От: Проблеми в работата на портала. V3

                  Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                  http://tube.offroad-bulgaria.com/ изчезна


                  Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2) in /storage/www/tube.offroad-bulgaria.com/configs/classes/adodb/drivers/adodb-mysql.inc.php on line 365

                  Warning: include(/storage/www/tube.offroad-bulgaria.com/modules/languages/) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /storage/www/tube.offroad-bulgaria.com/configs/config.php on line 70

                  Warning: include() [function.include]: Failed opening '/storage/www/tube.offroad-bulgaria.com/modules/languages/' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /storage/www/tube.offroad-bulgaria.com/configs/config.php on line 70

                  Fatal error: Call to a member function getrows() on a non-object in /storage/www/tube.offroad-bulgaria.com/configs/functions.php on line 86
                  Да не е било някакъв моментен срив? Аз съм там в момента и нямам проблеми?

                  Коментар


                  • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                    Много бързо го оправихме

                    Коментар


                    • От: Проблеми в работата на портала. V3

                      Имам следния проблем. При опит да вляза в темата KTM Adventure срещу BMW GS

                      Гугъл Хром изкарва следния надпис:

                      Опасност: Злонамерен софтуер на хоризонта!
                      Google Chrome блокира достъпа до тази страница от www.offroad-bulgaria.com.

                      Някакви идеи?


                      Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                      Коментар


                      • От: Проблеми в работата на портала. V3

                        И при мен в така. Натисни "разширени" и продължете на свой риск.
                        LZ1PER

                        Коментар


                        • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                          Оправено - беше снимка на мотор от сайт репортнат за проблемен.

                          Коментар


                          • От: Проблеми в работата на портала. V3

                            Да попитам само.След като съм влязъл във форума с единия компютър,мога ли да вляза и със лап-топа от същия модем.
                            Нещо не ми разрешава.Дали е при мен проблема .Имам впредвид само за моята регистрация!!!

                            Коментар


                            • От: Проблеми в работата на портала. V3

                              Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                              Да попитам само.След като съм влязъл във форума с единия компютър,мога ли да вляза и със лап-топа от същия модем.
                              Нещо не ми разрешава.Дали е при мен проблема .Имам впредвид само за моята регистрация!!!
                              По принцип може, нещо при тебе е.

                              Коментар


                              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                По принцип може, нещо при тебе е.
                                Може обаче аз не мога !!! Това е след преинсталация.XP естественно Габровски.Кажете ако знаете нещо много ми е досадно.В другите сайтове дето са с пароли влизам .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X