Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми в работата на портала. V3

    Не знам къде да попитам ...... не мога да намеря " Автоборса кола до 1000 лв."
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
      Не знам къде да попитам ...... не мога да намеря " Автоборса кола до 1000 лв."
      Вече я няма.

      Коментар


      • От: Проблеми в работата на портала. V3

        Значи нямам проблем с една стара обява. Благодаря !
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • От: Проблеми в работата на портала. V3

          Дали само при мен има проблем с настройка на облика на "Orange-Blue" ? Страниците на форума се показват линейно, ако не съм ясен, ще опитам да снимам как точно изглежда страницата. Това е така от днес. В момента минах на "Grey_Blue" и всичко си е като преди, с изключение на цветовете де!

          Коментар


          • От: Проблеми в работата на портала. V3

            Ето така изглежда при "Ориндж". Сега съм на "Но фейсбук" и съм ОК като цвят и изглед! Липсват ми и всички инструменти при публикуване на мнение- става въпрос за бутоните за закачане на снимки, адреси, шрифт, подчертаване... Едва се оправих с тези снимки. Явно проблема е при мен- вчера уж оптимизирахме работата на компютъра ми с един приятел... Но пък при другите режими (Сиво-син, Пастелен, Черно-сив) форума си е наред.
            Прикачени файлове

            Коментар


            • От: Проблеми в работата на портала. V3

              ама ти верно го снима
              ________________________________________________
              Subaru OUTBACK 2,5
              Hyundai TUCSON 2.0

              Коментар


              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                ама ти верно го снима
                Нямах друг начин! Не става с копчето от клавиатурата+ "пейнт"... Не ще- и това е! Дори и една "иконка" не мога да закача в момента към мнението си... Сигурен съм вече, че проблема е "в моя телевизор"...

                Коментар


                • От: Проблеми в работата на портала. V3

                  Пробвай във Firefox от менюто View - Page Style да избереш Basic page style, ако е било избрано преди това No style. Ако не е било избрано това No Style, то проблема е другаде, но може просто да е цъкнато без да искаш.

                  На български менюто е Изглед, но не зная как изглеждат подменютата нататък, че моя Firefox познава само английските менюта и не знам (защото не го ползвам) как се сменя на български.

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала. V3

                    Първоначално публикуван от pecix Преглед на мнение
                    Пробвай във Firefox от менюто View - Page Style да избереш Basic page style, ако е било избрано преди това No style. Ако не е било избрано това No Style, то проблема е другаде, но може просто да е цъкнато без да искаш.
                    С "Mozilla Firefox" съм. Сега го погледнах- От "Изглед"- в "Оформление на страницата"- маркирано е "Стандартно". Другата възможност е "Без". За сега съм ОК- в режим "Но фейсбук", само нямам бутоните за редактиране при пускане на мнение и не мога да закачам "смайлита". Ще опитам да поправя нещата другата седмица...

                    Оправих си проблема и пак съм с "Ориндж" .
                    Отписах се от форума и пак влезнах. И всичко си е наред!
                    Последно редактирано от komisar; 26-02-12, 18:30. Причина: Решение на проблема!

                    Коментар


                    • От: Проблеми в работата на портала. V3

                      Значи е нещо друго, защото аз единствено като избрах "No Style", успях да достигна до резултата от снимките, но щом Но Фесбук върви, тогава нещо броузера отказва да зареди другите стилове по някаква причина.

                      По-безболезнения (от към време) вариант е да се изтрие кеша и всичко останало, което Firefox-а си пази, като това става от менюто Tools (Инструменти) и от там Clear Recent History (предполагам звучи като "изтриване на историята" или нещо подобно) или директно с клавишна комбинация Ctrl+Shift+Del (така излиза на моя Firefox).

                      По-дългия вариант е махането (uninstall) на Firefox и качването наново, като междувременно се изтрият и настройките му.

                      Допълнение: Кеша се трие като се отиде на Tools (Инструменти) - Options (Опции??) и от там в Advanced (Напреднали???) на Network (мрежа??) има бутон Clear Now (Изчисти сега??) за махане на кеша. Ето така изглежда на английски:

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2011-01-30-21-51-45-f12671.png
Прегледи:1
Размер:22.8 КБ
ID:5350858
                      Последно редактирано от pecix; 26-02-12, 18:33. Причина: Правилния начин за махане на кеша

                      Коментар


                      • От: Проблеми в работата на портала. V3

                        Малко късно видях, че са се оправили нещата, но това за триенето на кеша обикновено помага (като и отписва от форума, защото трие кукитата), та резултата ще е същия. Та си има и алтернативни методи, които в друг случай могат да помогнат

                        Важното е, че всичко е наред
                        Последно редактирано от pecix; 26-02-12, 18:41.

                        Коментар


                        • От: Проблеми в работата на портала. V3

                          Има ли възможност,теми като тази:http://www.offroad-bulgaria.com/show...49#post1783749
                          да са на повече страници,че голямо чакане,докато зареди компа?
                          0осем9осем7шест0осем7едно
                          Миро

                          Коментар


                          • От: Проблеми в работата на портала. V3

                            За една тема не може, но може за всичките да си го настроиш. Отиваш на Настройки, после от ляво избираш Форум Настройки и след това търсиш Брой публикации показвани на страница: Вече от там може да си избереш колко мнения на една страница в темата да има (5-10-20-30-40-100). Намаляш примерно на 10 и така се решава (леко заобиколно) дадения проблем.

                            Коментар


                            • От: Проблеми в работата на портала. V3

                              Нещо става със "часовниците", в момента е около дванайсет и десет, а във тази http://www.offroad-bulgaria.com/show...=140773&page=5 тема - примерно - излизат мнения със време на публикуване след един.

                              п п А, то и тук така стана с времето.
                              Последно редактирано от davc; 04-03-12, 11:31. Причина: допълнение
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                                Да не би да сте си променили настройките на времевата зона или нещо подобно.
                                При мен са си нормално.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X