Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми в работата на портала. V3

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Аз пък нищо не разбрах. Картинката е с ниска резолюция и нищо не се вижда.
    И аз я мразя. Това се пръква обикновенно, когато нещо съм писал и исакм да се върна на предната страница. Пита дали искам да се върна. Ма п...а майна, аз ако не искам ще натискам ли?
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
      ... Пита дали искам да се върна. Ма п...а майна, аз ако не искам ще натискам ли?
      Никога ли не ти се случва да натиснеш грешен бутон? Щастливец!
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • Re: Проблеми в работата на портала. V3

        Да дразни, но е полезно, както и автоматичния запис.
        Не знам дали си спомняте, колко проблеми имаше със загубени постове поради невнимание или изтекла сесия.

        Коментар


        • От: Проблеми в работата на портала. V3

          А гледам днес форума стеснен ; а от дясно нов прозорец с нови теми. Така ли ще бъде за напред? Нали има бутон " какво ново " ?
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • От: Проблеми в работата на портала. V3

            Така ще бъде за сега, на който не му харесва може да си го затвори.
            Баровете в дясно са само от основните ни офроуд форуми.

            Коментар


            • От: Проблеми в работата на портала. V3

              Не, че пречи особено(освен това може и да се скрие), но искам да попитам, предвижда ли се тема подобна на тази, която използвам в момента(NoFacebook), в която барът, който седи в дясно липсва?

              Коментар


              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                А не може ли човек изобщо да си изключи новия десен прозорец?
                Мен лично ме дразни при всяко ново отваряне на основния форум да се появява тази новост, и да я чакам да се затвори...

                За някого може да е хубаво, не споря, но нека за такива като мен-които не ползваме бутона "какво ново" да може да го игнорираме.
                Ако поискаме да видим какво има ново из форума можем да си ползваме бутона предвиден за целта. Защо трябва да ни се натрапва?
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Проблеми в работата на портала. V3

                  В горния десен край на "дразнителя" има 2 стрелки ">>" една до друга. Това скрива въпросният прозорец и повече не се показва. Поне при мен...
                  Не чета коментари и не отговарям на такива.

                  И коментаторите...

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала. V3

                    При мен само скрива или показва дразнителя.
                    Нямам опция за постоянно скриване.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                      А не може ли човек изобщо да си изключи новия десен прозорец?
                      Мен лично ме дразни при всяко ново отваряне на основния форум да се появява тази новост, и да я чакам да се затвори...
                      Ами затвори го и готово. Състоанието в което сте го оставили се помни.
                      Тема няма да има не смятам че е нужна след като всеки има опция да си затвори сайдбара.
                      Тази за Фейсбук е също временно решение (не измислих как по друг начин да може да се маха), докато направят опция всеки да може да си го забрани.

                      Не вярвам чак толкова да пречи - имайте в предвид, че там са теми и постове само от основните форуми което ще е удобно за всеки,
                      който не чете навсякъде.

                      Коментар


                      • От: Проблеми в работата на портала. V3

                        Аз съм си го затворил, но при всяко ново зареждане на страницата се появява за около секунда-две, и сам се затваря.
                        Това самоволно отваряне е това което дразни.

                        Ма не е особен проблем де, ще се свикне, де ще идем.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Проблеми в работата на портала. V3

                          Да, де! И аз вчера го затворих, ама днес пак си дойде и си стои...
                          А като общо, след ъпдейта, форумът не работи както трябва. Стои, мисли, чуди се...По някое време, гледам, само се чуди...
                          Не ми говорете за браузери, защото при никой от другите форуми не отбелязвам подобен бъг. Искам си стария добър форум!
                          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                          Коментар


                          • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                            Да, де! И аз вчера го затворих, ама днес пак си дойде и си стои.
                            При мен не стой - веднъж затворено повече не се появява - може да се покаже и да се затвори, това е нормално защото
                            трябва все пак да ви прочете настройките, които са записани в куки на локалния ви компютър.

                            Ако сте си настроили браузъра да зачиства кукитата на всеки рестарт е нормално да няма какво да прочете и да се отвори.

                            А като общо, след ъпдейта, форумът не работи както трябва. Стои, мисли, чуди се...По някое време, гледам, само се чуди...
                            Аз накрая ще ти дойда на гости за да ти покажа нагледно къде е проблема (тамън може по една тъмна биричка да опитаме) Няма как да работи по бавно при положение, че "какво ново" се генерира межди 0.8 и 0.15 секунди а в предишния вариант 0.13 до 19.0 секунди.

                            Добре де този бар в дясно - толкова ли не върши работа, хубаво е, че нерегистрираните които нямат право на сърч получават актуална информация. Също е полезно и за търсачките, на основната форумна страница да има актиални линкове.
                            За по малко от седмица след оптимизациите в гугъл сърч сме увеличили импресиите си с 22% и кликовете с 20%, което не е никак малко за 9,000,000 импресии, дневно достигаме до 400 000, докато преди това бяха до 300 000.

                            On average, pages in your site take 3.1 seconds to load (updated on Nov 23, 2011) - това е статистиката сопоред гугъл, за толкова се зарежда страница (средно) при тях, като са ползвани над 1000 линка за сравнение.

                            Коментар


                            • От: Проблеми в работата на портала. V3

                              Супер си е това вдясно, мярка се светкавично и изчезва. По-ненатрапчив начин не бих могъл да измисля, а такова нещо в крайна сметка трябва да има.
                              Издъних се на Тюринг теста

                              Коментар


                              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                                Лично за мен "това в дясно" е повече в графата спам, а не нещо полезно. Натрапва се информация която в общия случай не ме интересува. Предпочитам сам да избирам какво да чета... Добре че има бутон за скриване.

                                Вероятно е въпрос на вкус...
                                Не чета коментари и не отговарям на такива.

                                И коментаторите...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X