Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми в работата на портала. V3

    Tе щото ни похвалиха, че сме трети в света по бърз нет и хоп - веднага да се попоакаме.

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Не беше фалшива тревога. За 1-2 часа май се обърка целия български интернет-рутинг. Ама май го нагласиха.
      Оффф, ми така кажете бе. Счупих се от рефлекси тук. За малко да замине и този компютър като предния. Какъвто съм "търпелив" с компютри...
      Сега като се замисля, отварях все не-Български страници и Форума. И като започне да отваря Форума и като се завлачи...
      Как да ги познавам тия моменти? Има ли начин да позная, че не е от компютъра? Не за друго ами си скъсах нервите с тая черна кутия с лампички. Добре е била баба ми- живяла си е без компютри...
      Как да позная, ако Форума се е сбъгнал? Отговора може и на лични, че не е тук мястото май.
      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

      Коментар


      • От: Проблеми в работата на портала. V3

        Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
        Оффф, ми така кажете бе. Счупих се от рефлекси тук. За малко да замине и този компютър като предния. Какъвто съм "търпелив" с компютри...
        Сега като се замисля, отварях все не-Български страници и Форума. И като започне да отваря Форума и като се завлачи...
        Как да ги познавам тия моменти? Има ли начин да позная, че не е от компютъра? Не за друго ами си скъсах нервите с тая черна кутия с лампички. Добре е била баба ми- живяла си е без компютри...
        Как да позная, ако Форума се е сбъгнал? Отговора може и на лични, че не е тук мястото май.

        Отвори една конзола, пусни няколко пинга към форума и няколко БГ сървъра и ще видиш дали има загуби

        Ха да видиш сега как е като пишеш - "..пуснахме 2 инжектопляктора към южняка и дръпна 2 фок-брам-стенга , а стрингера хвана към рея "

        Коментар


        • От: Проблеми в работата на портала. V3

          Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
          Отвори една конзола, пусни няколко пинга към форума и няколко БГ сървъра и ще видиш дали има загуби

          Ха да видиш сега как е като пишеш - "..пуснахме 2 инжектопляктора към южняка и дръпна 2 фок-брам-стенга , а стрингера хвана към рея "
          Помооош, Модер### се отнася с науважение към редовия потребител!

          Венци, следващия път като се видим ще ти пишкам в резервоара на Тайотата!

          Конзола, пинга... Ако го сритам и тоя като другия, ще се оправи ли?
          Последно редактирано от Ясен; 22-09-11, 09:36. Причина: а тая дума и банове раздавахме, не учи младите
          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

          Коментар


          • От: Проблеми в работата на портала. V3

            Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение


            Конзола, пинга... Ако го сритам и тоя като другия, ще се оправи ли?
            Няма да се плашиш, Форума е "седнал" на най-дебелите линии в БГ.

            Коментар


            • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

              Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
              На дали има проблем, по скоро колегата не си е написал текста или го е написал в цитата.
              Това е поради автоматичното цитиране на входящото съобщение.
              Отговарял съм, както всеки друг път! Нета нещо се бъзика.

              Коментар


              • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                Ясен е писал по нагоре, че е имало някакъв проблем,
                който аз не съм забелязал поради отсъствие от форумните дела.

                Коментар


                • От: Проблеми в работата на портала. V3

                  Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                  Има ли начин да позная, че не е от компютъра?
                  Глей сега.

                  Ако се отварят яху, гугъл, пайрътбей, слашдот, дигг, порнхъб, фейсбук, твитер, ютуб и всичко каквото се сетиш, само Форума не ще - ясно е кой е за бой и това не е компютъра ти. Може да е един, дето отсъства от форумните дела, ама може и да не е той, а някой друг бугарец.

                  Вече, да познаеш КАКВО точно не е наред както си седиш там - зарязваш флота, идваш при мене на 2-годишен курс с теория и практика на информационните технологии, пишеш си домашните всеки ден, юркаш се с мене по аварии, вдигаш телефона на кретени и после само от един поглед ще знаеш кое е memory leak, кое е умрял диск, кое е MTU blackhole, кое е програмист-идиот и кое - оплескано задание в обществената поръчка за компютърна техника. Ама ако след това си забравил кое е грот и кое - стаксел, няма да съм аз виновен.

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала. V3

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Глей сега. Ако се отварят яху, гугъл, пайрътбей, слашдот, дигг, порнхъб, фейсбук, твитер, ютуб и всичко каквото се сетиш, само Форума не ще - ясно е кой е за бой и това не е компютъра ти. Може да е един, дето отсъства от форумните дела, ама може и да не е той, а някой друг бугарец. Вече, да познаеш КАКВО точно не е наред както си седиш там - зарязваш флота, идваш при мене на 2-годишен курс с теория и практика на информационните технологии, пишеш си домашните всеки ден, юркаш се с мене по аварии, вдигаш телефона на кретени и после само от един поглед ще знаеш кое е memory leak, кое е умрял диск, кое е MTU blackhole, кое е програмист-идиот и кое - оплескано задание в обществената поръчка за компютърна техника. Ама ако след това си забравил кое е грот и кое - стаксел, няма да съм аз виновен.
                    Садист!

                    Коментар


                    • От: Проблеми в работата на портала. V3

                      Здравейте.
                      Предварително се извинявам ако се повтарям .Не мога да преместя маркера след снимката.Гледам и други колеги имат този проблем. При мен ли е грешката или във
                      Форума .Публикувам снимка маркера се мести, на втората публикация маркера остава от пред и не мога да го преместя.Не съм много в час с тези машинки.

                      Коментар


                      • От: Проблеми в работата на портала. V3

                        За това ли коментарите към някои статии вече не са достъпни ?

                        Коментар


                        • Re: От: Проблеми в работата на портала. V3

                          Първоначално публикуван от rosen_vg Преглед на мнение
                          Здравейте.
                          Предварително се извинявам ако се повтарям .Не мога да преместя маркера след снимката.Гледам и други колеги имат този проблем. При мен ли е грешката или във
                          Форума .Публикувам снимка маркера се мести, на втората публикация маркера остава от пред и не мога да го преместя.Не съм много в час с тези машинки.
                          Това е БЪГ,
                          получава се на някои от браузърите,
                          можеш да смениш браузъра с мозила фаерфокс последна версия.
                          Очаква се скоро ъпдейт на форумния софтуер - надявам се да е оправено.

                          Коментар


                          • От: Проблеми в работата на портала. V3

                            Благодаря за отговора. Дано се оправи.

                            Коментар


                            • От: Проблеми в работата на портала. V3

                              Малко и към пишещите - какво е това влечение, което забелязвам, че се разпространява напоследък, да се пише с черен шрифт. Мисля, че при всички скинове цвета на шрифта е добре подбран и няма нужда от корекции, освен ако не е необходимо да се подчертае нещо, например с червено. Някой като реши, че в черно ще се вижда идеално, тези дето сме с тъмния скин не виждаме нищо.

                              Ето как изглежда горното мнение:

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Clipboard04.jpg
Прегледи:1
Размер:66.2 КБ
ID:5306125
                              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                              Коментар


                              • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                                и това е проблем - но не може да се реши автоматично
                                същото е и ако някой с черния скин пише с бяло

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X