Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми в работата на портала. V3

    Копни си подписа в някой Text document, там изтрий частта която искаш, и после го пейстни в профила си като ползваш функцията"Промени подписа". Мисля, че така ще стане.

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      Така харесва ли ти?

      Коментар


      • От: Проблеми в работата на портала. V3

        Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
        Копни си подписа в някой Text document, там изтрий частта която искаш, и после го пейстни в профила си като ползваш функцията"Промени подписа". Мисля, че така ще стане.
        Опитах но не се получи.

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Така харесва ли ти?
        Да, благодаря !
        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

        Коментар


        • Re: Проблеми в работата на портала. V3

          Моля всички да си оправят подписите,
          Няма как да ги редактирам на всички, единственото което мога да направя е
          да ги изтрия.

          Коментар


          • От: Проблеми в работата на портала. V3

            ИЗТРИВАЙ.
            Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
            Grand 3.1TD
            0898 620 306 Стоян

            Коментар


            • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

              Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
              Моля всички да си оправят подписите,
              Няма как да ги редактирам на всички, единственото което мога да направя е
              да ги изтрия.
              Нещо съм недоразбрал. Какъв е проблема?

              Коментар


              • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                Нещо съм недоразбрал. Какъв е проблема?
                Ти нямаш.

                Даниел не може да изтрие подписа на някого, може само всичките. Поради което няма да го направи, а всички ще си оправят подписите така, че да приличат на нещо.

                Коментар


                • От: Проблеми в работата на портала. V3

                  "Проблема", ако така може да се нарече е, че вече не може да си слагаме линкове за подписи.
                  Аз си бях сложила за подпис линк към една от благотворителните ни акции, но вече няма как, затова, който е имал линк като подпис трябва да си го промени в надпис или да си го изтрие!
                  Това е!
                  Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                  Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала. V3

                    Всъщност, май има нещо, което Даниел трябва да оправи и то е да махне на всички картинките от подписите - това май не може с текстовия редактор.

                    Коментар


                    • От: Проблеми в работата на портала. V3

                      Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                      Погледни поста на Венци от днес в залепената тема за подписите - най-отгоре е.
                      Това ли е причината да изчезне форматирането на текста (код в подписа)? Преди имаше указване на шрифт, подравняване, стил и т.н.
                      Не чета коментари и не отговарям на такива.

                      И коментаторите...

                      Коментар


                      • От: Проблеми в работата на портала. V3

                        Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                        Това ли е причината да изчезне форматирането на текста (код в подписа)? Преди имаше указване на шрифт, подравняване, стил и т.н.
                        Да.

                        Коментар


                        • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:editor.jpg
Прегледи:1
Размер:11.9 КБ
ID:5282455

                          Всеки сам трябва да си го направи, цъкате посочение бутон, редактора минава във текстови режим и си триете таговете и каквото не ви харесва.
                          не ми се иска служебно да трия подписи защото не всички имат проблеми с тях

                          Коментар


                          • Допълнителните опции

                            Не ми харесва тази "допълнителна опция" в кафявата ивица по-долу.

                            Нещо като дървено дърво.Допълнително допълнение. Опционална опция??

                            И още. На следващия ред. След моя забележка Показването на "вашиЯТ" подпис сякаш бе поправено. И пак отново е вашиЯТ...

                            Коментар


                            • От: Проблеми в работата на портала. V3

                              С риск да ми се смеете, ама не мога да намеря бутон "промени подписа" в профила си. И отделно искам да си махна скайп контакта от името, че не го ползвам много много и без това.
                              Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

                              Коментар


                              • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                                Подпис
                                http://www.offroad-bulgaria.com/prof...=editsignature
                                Скайп и т.н.
                                http://www.offroad-bulgaria.com/prof...do=editprofile

                                Иначе всички са в лявото меню на бутона Настройки.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X