Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми в работата на портала. V3

    Не ме разбираш или.....?


    Cherokee WJ 4.0L- NP242
    Honda Africa Twin XRV 750

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      Мисля, че много добре те разбирам.

      Коментар


      • От: Проблеми в работата на портала. V3

        Така прозвуча.... да кажеш, че не е продуктивно.....
        Че не е лесно съм съгласен, проблемите са и в модерацията и в присъстващите във форума.Но ако някой твърди, че всичко е наред.... това са пълни глупостите.

        Cherokee WJ 4.0L- NP242
        Honda Africa Twin XRV 750

        Коментар


        • От: Проблеми в работата на портала. V3

          Не, не е "наред". Наред предполага да има норма, която да е достигната и да не се правят промени.

          Тук няма такова нещо.

          Коментар


          • От: Проблеми в работата на портала. V3

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Не, не е "наред". Наред предполага да има норма, която да е достигната и да не се правят промени.

            Тук няма такова нещо.
            ......не ми се получава,съжалявам
            Cherokee WJ 4.0L- NP242
            Honda Africa Twin XRV 750

            Коментар


            • От: Проблеми в работата на портала. V3

              Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
              Четейки последните мнения мисля,че е крайно време да се отвори друга тема,в която да се обсъжда не само "обвивката" на форума,а и неговото съдържание в последно време,защото това е причината много хора да напуснат,и други да се замислят дали да не направят това.
              Искаш ли да споделиш какво, според тебе, не е наред в съдържанието на форума?
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                Искам,и когато намеря толкова време за писане бих го направил,за това предложих да се създаде място,където да се обсъждат тези проблеми.
                Cherokee WJ 4.0L- NP242
                Honda Africa Twin XRV 750

                Коментар


                • От: Проблеми в работата на портала. V3

                  Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
                  Искам,и когато намеря толкова време за писане бих го направил,за това предложих да се създаде място,където да се обсъждат тези проблеми.
                  Какво ти пречи да го създадеш ти, като отвориш тема в този раздел?!?
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала. V3

                    Така да бъде...
                    Cherokee WJ 4.0L- NP242
                    Honda Africa Twin XRV 750

                    Коментар


                    • От: Проблеми в работата на портала. V3

                      За пореден път:

                      Преди няколко години ако непознат човек ми кажеше "аз съм от "Форума"-можех да си оставя детето да се дави в морето, и да отида да му помогна.
                      Сега-надали...

                      Защо се получи така-нека да анализират тези които имат пълната информация.
                      Аз за мен си знам, че...........

                      Щях да напиша нещо, но нали се знае туй което не трябва да се знае...
                      Да си сложим розовите очила, и да се радваме на живота такъв какъвто е.

                      А морлоките дебнат, дебнат...
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Проблеми в работата на портала. V3

                        Ами наборе, за ситуацията: "Преди години така, пък сега инак" - всичката роля си е само твоя! Защото нормалното/естественото е, доверие от визирания мащаб да бъде единствено персонално. Без никакво значение, въпросната персона член ли е на нещо и изобщо какво е това нещо (не само този форум). Да кажем, че си си идеалист и на някакъв етап си бил съсредоточил идеализма си върху форума, пък вече си го оттеглил/пренасочил. Това - обаче - изобщо не касае същността му (на форума), нито развитието му, нито някакви тенденции (и те също - реални, или фикция).
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • От: Проблеми в работата на портала. V3

                          Форумът си е такъв, какъвто имат интереси да е собствениците му.... Който (и в какъвто момент) не го устройва - си намира алтернатива...
                          Това е демокрацията....
                          Просто трябва да се свиква или да се прави алтернатива - който му стиска да се пробва (това също е част от демокрацията)...
                          В интерес на истината - мен също не ми харесват някои тенденциозни неща и отдавна съм отрязал автоматичното зареждане на форума..
                          Но е факт, че все още го посещавам - значи са останали (все още) стойностни хора тук заради които си струва....
                          Като (ако) изчезнат и те - алтернатива винаги ще се намери - природата не търпи празни пространства
                          Така, че не виждам сериозни драми....
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • От: Проблеми в работата на портала. V3

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            За пореден път:

                            Преди няколко години ако непознат човек ми кажеше "аз съм от "Форума"-можех да си оставя детето да се дави в морето, и да отида да му помогна.
                            Сега-надали...

                            Защо се получи така-нека да анализират тези които имат пълната информация.
                            Аз за мен си знам, че...........

                            Щях да напиша нещо, но нали се знае туй което не трябва да се знае...
                            Да си сложим розовите очила, и да се радваме на живота такъв какъвто е.

                            А морлоките дебнат, дебнат...
                            Аз пък те разбирам прекрасно, изхождайки от един друг форум, този на Субару...
                            Причината е в хората ,Коле!
                            И не споделям следващите 2 мнения, след твоето! Не трябва да се свиква! Преди почти 3 години колега и приятел от Субару форума изпадна в будна кома след катастрофа. Днес ми се обади поредният колега, който е събрал пореднара сума и е изпратил на супругата на пострадалия колега. Поредния Човек с голямо 'Ч', какъвто си и ти, Коле и за добро или лошо няма как да се промениш! Заради такива като теб все още пиша тук и споря дори и с теб! И много други хора правят същото......
                            Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                            Коментар


                            • От: Проблеми в работата на портала. V3

                              Никой не изгони търговците от хра...форума и затова форумът се превърна в това, което е.
                              ________________________________________________
                              Subaru OUTBACK 2,5
                              Hyundai TUCSON 2.0

                              Коментар


                              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                                Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                                Никой не изгони търговците от хра...форума и затова форумът се превърна в това, което е.
                                Няма и да стане.
                                Превърташ надолу и кво виждаш -прочели темата колко човека.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X