Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

    Прекъсването в достъпа до портала беше страничен ефект от липсата на ток в кв. Симеоново. На Близоо, оптичният комутатор, е с UPS, който кара явно час... след това няма никой... Междувременно ние си бяхме на агрегати... но без оптика...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      А защо най-долу на страницата седи старото име на доставчика?

      Коментар


      • От: Проблеми в работата на портала. V3

        Тази сутрин за последния 1/2 час "форума" ме даваше следния отговор:

        Database error
        The database has encountered a problem.

        Please try the following:
        Load the page again by clicking the Refresh button in your web browser.
        Open the www.offroad-bulgaria.com home page, then try to open another page.
        Click the Back button to try another link.
        The www.offroad-bulgaria.com forum technical staff have been notified of the error, though you may contact them if the problem persists.

        We apologise for any inconvenience.
        Не можех да заредя която и да е страница. Оправи се при мен преди 3 мин.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • От: Проблеми в работата на портала. V3

          И при мен показа същото,след няколко опита излезе информационната страница с извинение,че тестват функционалности,вече го има.
          Нищо не мога,и нищо не знам...

          Коментар


          • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

            Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
            1024 x 768 се вижда нормално.
            няма как да се подържат всички резолюции и да се вижда идеално навсякъде
            Съжалявам.
            На такава резолюция съм и не се вижда..... на мозила. Сега включих експлоръра и верно се вижда. Ама пък не го харесвам експлоръра хич.
            0888932647

            Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

            Коментар


            • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

              Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
              На такава резолюция съм и не се вижда..... на мозила. Сега включих експлоръра и верно се вижда. Ама пък не го харесвам експлоръра хич.
              И аз съм на нея, и с експлорър, и пак не видя времето на поста. Само Вч или Дн.
              Мисля, ако не е толкова голям левия отстъп в колоната, ще стане.

              Коментар


              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                В 01:10 на 2010.12.11 ( тоест след 15 минути ) форума ще бъде изключен поради смяна на database сървър. ( Предполагаемо време офлайн около 30-40мин )

                Коментар


                • От: Проблеми в работата на портала. V3

                  Готово.

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала. V3

                    Не намерих по-подходяща тема.
                    Проблемът:
                    Преди минута ми се обади Гробаря, оплаква се,ч е не може да влезе с акаунта си във форума. Сигурен е, че е изписал името и паролата си правилно, вижда форума, но като гост. Направил е четири неуспешни опита, и му изписва, че ако и петия е неуспешен ще може да пробва пак след 15 минути. Дали повредата е в нвговият телевизор, или в софтуера на форума?

                    Проблема е решен. Породен бил от смяната на потребителското име, а той не е обърнал внимание. Всичко е оправено.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Проблеми в работата на портала. V3

                      Проблема е решен--Благодаря
                      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                      Коментар


                      • От: Проблеми в работата на портала. V3

                        Едно въпросче от мен - може ли в заключена тема да се дава уведомление за публикация?

                        Коментар


                        • От: Проблеми в работата на портала. V3

                          Да.

                          Коментар


                          • От: Проблеми в работата на портала. V3

                            Ааа ясно! Значи, когато наречеш участиници "брутално глупави" не е нарушение.

                            Коментар


                            • От: Проблеми в работата на портала. V3

                              Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
                              Ааа ясно! Значи, когато наречеш участиници "брутално глупави" не е нарушение.
                              Не винаги.

                              Все едно, конкретното уведомление е взето предвид и са предприети коригиращи мерки.

                              Коментар


                              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                                Благодаря на Шефовете!!!Така форумчето ме кефи повече.Друго си е като отвори човек и да види на челна позиция"Мотори Ендуро".Спестявате ми време все пак.Аз го оценявам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X