Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми в работата на портала. V3

    Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
    Така бяха и ми даваше с един час назад. Но тогава от включена корекция минах на автоматична и остана както бяха включени - с един час назад. Сега от изключена корекция минах на автоматична и остана както бяха изключени - нормален час
    Уфффф, бая си си поиграл, по-важното е, че вече е наред
    LZ1PER

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
      Когато забраниш тук:
      http://www.offroad-bulgaria.com/profile.php?do=privacy
      После няма значение какво си дал на самия албум......
      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
      Ако влизаш със същия браузър снимките са били вече в кеша.
      Подозирах, че съм о@кал нещо.
      Оправи се. Благодаря
      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
      Към модераторите-А изтрийте го сега.
      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

      Коментар


      • От: Проблеми в работата на портала. V3

        Не че е някакъв проблем ама. Цъквам "нови теми" и в колонката с "последно мнение" ми излиза само днес и една цифричка. По-рано си излизаше час. Проблема в моя телевизор ли е? И има ли как да се коригира, че като има час ми е по-удобно.
        0888932647

        Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

        Коментар


        • От: Проблеми в работата на портала. V3

          Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
          Не че е някакъв проблем ама. Цъквам "нови теми" и в колонката с "последно мнение" ми излиза само днес и една цифричка. По-рано си излизаше час. Проблема в моя телевизор ли е? И има ли как да се коригира, че като има час ми е по-удобно.
          И при мене е така. Май версията е за широкоекранни монитори. Познато. Софта изнасилва харда.

          Коментар


          • От: Проблеми в работата на портала. V3

            В 01:00 на 2010.12.06 ( тоест след 1 час ) форума ще бъде изключен поради смяна на database сървър.

            Коментар


            • От: Проблеми в работата на портала. V3

              Подмяната приключи.

              Коментар


              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                Не знам дали въптроса ми е за тази тема, но да попитам:
                В последно време ползвам за браузер Опера (щото WindowsExplorer нещо бавно се клати), но от него не мога да давам репутация за пост. Като натисна във "звездичката" нищо не се появява.
                В моя телевизор ли е повредата?
                О899 2б2 1З2

                Коментар


                • От: Проблеми в работата на портала. V3

                  Първоначално публикуван от nikov Преглед на мнение
                  Подмяната приключи.

                  Определено се усеща. Поздравления!
                  My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала. V3

                    А при мен продължават прекъсванията.... Постоянно браузъра ми дава съобщение, че времето за връзка е просрочено, а в същото време всичко друго ми се отваря светкавично. И това е така, откато се смени софтуера. Какво става?
                    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                    Неизвестен мъдрец

                    Коментар


                    • Re: От: Проблеми в работата на портала. V3

                      Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
                      Не знам дали въптроса ми е за тази тема, но да попитам:
                      В последно време ползвам за браузер Опера (щото WindowsExplorer нещо бавно се клати), но от него не мога да давам репутация за пост. Като натисна във "звездичката" нищо не се появява.
                      В моя телевизор ли е повредата?
                      На операт аго има този проблем с репутацията, появява се но зад панела и не се вижда.
                      Ще бъде оправено скоро.

                      А при мен продължават прекъсванията.... Постоянно браузъра ми дава съобщение, че времето за връзка е просрочено, а в същото време всичко друго ми се отваря светкавично. И това е така, откато се смени софтуера. Какво става?
                      Смяната на софтуера влияе единственно на сърверите.
                      В момента страничките се генерират от сървера за по 0.43 секунди - от тук насетне сте вие интернет връзка и т.н.
                      Не знам как да ви помогна или да ви кажа от какво е защото при мен всичко си е нормално.

                      Коментар


                      • От: Проблеми в работата на портала. V3

                        След подмяната често ми се случва когато разглеждам тема с много снимки някои от тях да не се визуализират, а да излизат като дълга черна картина. Това понякога се оправя като рефрешна наново страницата, но повечето пъти не се оправя.

                        А ето и какво се показва често, нещо като разпад - пише си че съм скрит вместо само да ми се показва точката до никнейма.

                        Коментар


                        • От: Проблеми в работата на портала. V3

                          Дали ще има някакво развитие по постове 243 и 244 ?

                          Коментар


                          • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                            1024 x 768 се вижда нормално.
                            няма как да се подържат всички резолюции и да се вижда идеално навсякъде
                            Съжалявам.

                            Коментар


                            • От: Проблеми в работата на портала. V3

                              Имам едно предложенийце, ако може да го споделя де..
                              Няма ли да е по-добре, ако след всяко "[QUOTE]" На пост и отговор, се изпраща Лс на даденият автор от "[QUOTE]"-та..
                              Демек, като някой ми отговори с "[QUOTE]" и ме пита, отговори или поправи, да разбирам, все пак, не може да следим всичките в които сме писали или нямаме абонамент за дадената тема..Ще стане супер, защото напоследък виждам "[QUOTE]"-ти с въпрос, но даденият автор не е разбрал, че има въпрос или поправка към него..
                              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                              Honda Dominator 650
                              088ЧЧ93979-->Борис
                              0878956Ч38-->Борис

                              Коментар


                              • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                                За това има автоматичен абонамент за теми в които сте писали.
                                ЛС си е Лични Съобщения

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X