Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми в работата на портала. V3

    Часовникът е верен. От настройките на твоя профил си гo оправи

    • Настройки > Форум Настройки > Дата & Времеви опции > (GMT+2:00) София, Клининград .......
    Последно редактирано от Peppy; 01-11-10, 21:12.
    LZ1PER

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
      Часовникът е верен. От настройките на твоя профил си гo оправи

      • Настройки > Форум Настройки > Дата & Времеви опции > (GMT+2:00) София, Клининград .......
      Мерси Пепи
      Виден столичен ихтиолог

      Коментар


      • От: Проблеми в работата на портала. V3

        Уважаеми колеги, тази сутрин имаше дълго прекъсване на оптичната връзка към нас. Причина бе, неработещ комутатор на Близоо, поради липса на ток. От Близоо, ни уведомиха, че са решили проблемът, чрез изпращане на мобилна група с агрегат. Съжаляваме за неудобството.
        VPetrov.photography

        Коментар


        • Re: Проблеми в работата на портала. V3

          Поради авария на Близоо,
          днес от 10:00 до 14:00 няма да има достъп до портала.
          Съжаляваме за неудобството.

          Коментар


          • Re: Проблеми в работата на портала. V3

            Както беше съобщено, поради авария в оптичната свързаност нямаше достъп до портала.

            Още веднъж се извиняваме за неудобството.

            Коментар


            • От: Проблеми в работата на портала. V3

              В началната страница на форума има отправка към материал, чието проследяване на връзката ми дава съобщение, че "нямам достъп до тази страница".
              Става въпрос за "Трабант". До сега не ми се е случвало в наалната страница да има "недостъпен" връзка. При мойте настройки ли имам проблем или...?
              О899 2б2 1З2

              Коментар


              • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                Оправено,
                Благодаря.

                Коментар


                • От: Проблеми в работата на портала. V3

                  Вижте тази тема
                  http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=106798
                  Половината зрители виждат снимките, другата половина - не. Албума е публичен. КарТест-а ми е пиятел само на живо. Тук форумно не е.
                  Благодаря.
                  Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                  Към модераторите-А изтрийте го сега.
                  Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                  Коментар


                  • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                    Когато забраниш тук:
                    http://www.offroad-bulgaria.com/profile.php?do=privacy
                    После няма значение какво си дал на самия албум.

                    Предполагам, че това е проблема.
                    Никой от албумите ви не е публичен.

                    Коментар


                    • От: Проблеми в работата на портала. V3

                      Албума "на риба" е публичен.
                      Като вляза с акаунта на Женя, се виждат а тя ми е жена, не е приятел
                      Промених настройките. Дано се оправи.
                      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                      Към модераторите-А изтрийте го сега.
                      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                      Коментар


                      • От: Проблеми в работата на портала. V3

                        Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                        ... Като вляза с акаунта на Женя, се виждат а тя ми е жена, не е приятел
                        .
                        Ако влизаш със същия браузър снимките са били вече в кеша.
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • От: Проблеми в работата на портала. V3

                          Днес 29.11.2010 приблизително 11:10 спря оптичната свързаност към нас. От Blizoo обясниха, че правят спешна профилактика, за която са пропуснали да ни уведомят. Свързано е със строежа на метрото. Съжалявам за неудобствата, сега си пиша сам във форума, ще видите това като се появи оптичната свързаност...
                          VPetrov.photography

                          Коментар


                          • От: Проблеми в работата на портала. V3

                            Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                            Часовникът е верен. От настройките на твоя профил си гo оправи

                            • Настройки > Форум Настройки > Дата & Времеви опции > (GMT+2:00) София, Клининград .......
                            При мен часовника е верен, когато е на GMT+1 - Brussels...

                            ПС - грешка - GMT+2 е вярно, когато опциите за корекция на лятното часово време са изключени. При включена корекция или ако се зададе да си ги определи автоматично е един час назад.
                            Последно редактирано от silverfox; 29-11-10, 11:26.
                            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                            Коментар


                            • От: Проблеми в работата на портала. V3

                              Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                              При мен часовника е верен, когато е на GMT+1 - Brussels...

                              ПС - грешка - GMT+2 е вярно, когато опциите за корекция на лятното часово време са изключени. При включена корекция или ако се зададе да си ги определи автоматично е един час назад.

                              Ето така го остави

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Capture.JPG
Прегледи:1
Размер:38.7 КБ
ID:5231122
                              LZ1PER

                              Коментар


                              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                                Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                                ...При включена корекция или ако се зададе да си ги определи автоматично е един час назад.

                                Така бяха и ми даваше с един час назад. Но тогава от включена корекция минах на автоматична и остана както бяха включени - с един час назад. Сега от изключена корекция минах на автоматична и остана както бяха изключени - нормален час
                                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X