Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми в работата на портала. V3

    Неправилно сте разтълкували посланието. Това е предизборна агитация. Хората търсят начин за увеличаване на членската маса.
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      Тази вечер много тегаво се зарежда форумът. Офнюз още по-зле.
      Последно редактирано от Kozzzec; 25-10-15, 20:42.

      Коментар


      • От: Проблеми в работата на портала. V3

        Е па и той следи резултатите от изборите! Оправи се!
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • От: Проблеми в работата на портала. V3

          Пак се скапа!
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • От: Проблеми в работата на портала. V3

            И при мен е тежко.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • От: Проблеми в работата на портала. V3

              И при мен е така,а си мислех че е само при мен.
              .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
              Киа спортаж2000тди 98г
              Ауди А3 1.9ТДИ
              Каравана Аdria 390Q

              Коментар


              • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                Продължава ли проблема. При мен вече е ок.

                Коментар


                • От: Проблеми в работата на портала. V3

                  Още вчера по някое време се оправи.

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала. V3

                    Наред е.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • От: Проблеми в работата на портала. V3

                      Привет Дани, за първи път от години се появи някакъв странен проблем, като не съм сигурен дали повредата не е в "моя телевизор" но понеже се случва само като влизам в нашия форум, затова и рекох да пиша, значи както си разглеждам форумите ни, например, докато скролвам с мишката по-надолу на страницата, изведнъж се появяват в най-различни форми изображения от други страници на форума ни, оправя се като рефрешна страницата, ето една примерна снимка с аномалията:

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled.jpg
Прегледи:1
Размер:74.4 КБ
ID:5689046

                      Имам много добра как да го кажа, "интернет култура", не влизам в съмнителни сайтове, нито пък да цъкам където не трябва, направих пълно сканиране за вируси, нищо, къде може да е проблема, изчиствам редовно с Cleaner, този проблем се появява от време на време и с рефреш на страницата изчезва?

                      Коментар


                      • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                        Здрасти Павка, при теб е проблема, твърде много кеш се е натрупал и по този повод браузъра не визуализира правилно, само на нашия форум е защото тука контента е много голям и съответно трупа тонове кеш. Зачисти му кеша на браузъра ти и би трябвало всичко да е наред.

                        Коментар


                        • От: Проблеми в работата на портала. V3

                          Дани,извини ме, че те занимавам с такъв въпрос.Използвам tapatalk на телефона и през него чета форумите.Проблема е следния : почти постоянно tapatalk-a не иска да отваря теми от Форума, когато съм през wifi ( независимо дали домашната мрежа или чужд).Когато мина на мобилни данни проблема изчезва.При други форуми проблема не се наблюдава.
                          Четох из гугъл, в чужди сайтове потребителите споделят за същия проблем, но и те нямат отговор.
                          First Man, then Machine!
                          Lada Niva
                          Honda XR 400

                          Коментар


                          • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                            Аз мога само да ти отговоря, но не мога нищо да направя, според мен е бъг в плъгина и в самия тапатолк. На мен много често не ми отваря снимките.

                            Коментар


                            • От: Проблеми в работата на портала. V3

                              Благодаря за отговора! Ще опитам с друга версия.Лек ден!
                              First Man, then Machine!
                              Lada Niva
                              Honda XR 400

                              Коментар


                              • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                                Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                                Здрасти Павка, при теб е проблема, твърде много кеш се е натрупал и по този повод браузъра не визуализира правилно, само на нашия форум е защото тука контента е много голям и съответно трупа тонове кеш. Зачисти му кеша на браузъра ти и би трябвало всичко да е наред.
                                Мерси Дани за съвета, почнах да зачиствам редовно кеша и не ми се е появявал засега тази аномалия

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X