Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми в работата на портала. V3

    И мен ме кара да чакам 8-9 хиляди секунди, за да изпратя ЛС !
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      Два пъти се е изпратило, и то назад в страницата...
      0899 шест5313нула
      За всекиго по нещо

      Коментар


      • От: Проблеми в работата на портала. V3

        И днес 2-3 часа без форума
        LZ1ZAH

        Коментар


        • От: Проблеми в работата на портала. V3

          А часа отгоре погледна ли
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • От: Проблеми в работата на портала. V3

            То и твоя пост е в 21.54
            И моя, де, е по това време...

            Коментар


            • От: Проблеми в работата на портала. V3

              Fatal error: Cannot redeclare MAX_checkGeo_Country() (previously declared in /var/www/openx/plugins/deliveryLimitations/Geo/Country.delivery.php:45) in /var/www/openx/plugins/deliveryLimitations/Geo/Country.delivery.php on line 48
              When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

              Коментар


              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                Аз отдавна си плача, че имам проблеми със софта на форума и отговорните другари все браузърите, които ползвам /опера и мозила/ изкарват виновни. Но сега май са си взели отпуска. Лято е...
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • От: Проблеми в работата на портала. V3

                  От туко-що :
                  - не ми дава да ползвам търсачка, да си проверявам темите в профила и мненията.


                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Форум.jpg
Прегледи:1
Размер:54.6 КБ
ID:5596629


                  -така де пуска ме, ма трябва "леко" да почакам.

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала. V3

                    Това па какво е? И колко трябва да чакам - над 2200 секунди!
                    Прикачени файлове
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • От: Проблеми в работата на портала. V3

                      Много "рИвете" в тази тема!
                      Тя (според мен) е да се сигнализира за даден проблем или бъг, или да се посочи решение за наболял софтуерен проблем, или да се попита за някоя "хватка"...
                      Само от днес- часовникът вече е верен, форумът "се отваря" след прекъсването, няма загубени теми и затрити мнения. Кой къде е и защо е... негова си работа! Сметката се търси когато си плащаш. Ние плащаме ли с нещо, освен със част от свободното си време за присъствието си тук?
                      Това го казвам най-добронамерено и с уважение към всички писали днес! Дано не прозвуча като селски даскал, какъвто всъщност съм и бил!

                      Коментар


                      • От: Проблеми в работата на портала. V3

                        Първоначално публикуван от komisar Преглед на мнение
                        Много "рИвете" в тази тема!
                        Тя (според мен) е да се сигнализира за даден проблем или бъг, или да се посочи решение за наболял софтуерен проблем, или да се попита за някоя "хватка"...
                        Само от днес- часовникът вече е верен, форумът "се отваря" след прекъсването, няма загубени теми и затрити мнения. Кой къде е и защо е... негова си работа! Сметката се търси когато си плащаш. Ние плащаме ли с нещо, освен със част от свободното си време за присъствието си тук?
                        Това го казвам най-добронамерено и с уважение към всички писали днес! Дано не прозвуча като селски даскал, какъвто всъщност съм и бил!
                        Прочети мнение 2157 и ще ти стане ясно защо проблемът можеше да се превърне в голям проблем
                        Издъних се на Тюринг теста

                        Коментар


                        • От: Проблеми в работата на портала. V3

                          В 2157 обясняваш какъв е проблема и обявяваш, че нещо се случва с платформата на форума. Нормална реакция, това разбрах.
                          Мнението ми беше за по-нетърпеливите и припряни колеги.

                          Коментар


                          • От: Проблеми в работата на портала. V3

                            Идеята ми беше че подобен проблем е огромен проблем. Ако се разбъркват часовниците мненията заминават на различни места и става мазало което няма как да се оправи.
                            Издъних се на Тюринг теста

                            Коментар


                            • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                              Би трябвало всичко вече да е наред, има малко разминаване на мненията което няма как да се оправи.
                              Проблема с изчакването и тайм аутите също беше от грешката в сърверното време.

                              Коментар


                              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                                Дани , напоследък много трудно ми зарежда форума , а също и при смяна на страница има голямо изчакване ...появяват се тези надписи долу в ляво Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка1935.jpg
Прегледи:1
Размер:117.8 КБ
ID:5603282 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка1937.jpg
Прегледи:1
Размер:66.9 КБ
ID:5603283 в мен ли е проблема или ...
                                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X