Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
    Ще погледнс при първа възможност как е положението с операта.
    Благодаря!
    HONDA DOMINATOR 650
    ОРЕЛ ASTRA
    РСПБЗН-Приморско

    Коментар


    • Re: Проблеми в работата на портала. V3

      С последната версия на опера качването на снимки работи нормално, почти съм на 100 % убеден че става въпрос за някакъв кеш, за съжаление няма как да отговоря на въпроса ви.
      Възможно е да е и от някоя настеойка за попъп блокер или някакъв джава скрипт блокер, с чиста инсталация проблема го няма, след като избледнее екрана трябва да излезе на фокус ъплоудера.

      Заради секюрити проблеми с YAHOO уплоудера, който се ползва от VB и поради нежеланието на YAHOO да го оправят, флеш качването на снимки е премахнато и в момента сме на АЯКС базирано качване, знам, че е неудобно и колегите от ВБ работят по въпроса.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1030549.jpg
Прегледи:1
Размер:55.9 КБ
ID:5579790

      Коментар


      • От: Проблеми в работата на портала. V3

        Благодаря за отговора.
        Honda CRF 250 X
        Touareg 3.0 TDI

        Коментар


        • От: Проблеми в работата на портала. V3

          Да попитам от името на колега от форума.
          Колегата MARINHAKER от няколко дни не може да се логне във форума. Изпратена му е нова парола, тъй като софтуера на форума не може да разпознае старата му, но проблема остава...и новата изпратена му не може да бъде разпозната и той все още не може да влезе във форума.
          На какво се дължи това и как ще се оправи проблема?
          Предварително ви благодаря!
          NISSAN FOREVER
          -----------------------------------------------------------------------------
          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

          Коментар


          • От: Проблеми в работата на портала. V3

            Да пробва пак. Прочети по горе.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • Re: Проблеми в работата на портала. V3

              Ако продължава да не може да се логне, пиши ми да я сменя служебно и ще му я изпратя на мейла с който се е регистрирал.

              Коментар


              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                Да попитам от името на колега от форума.
                Колегата MARINHAKER от няколко дни не може да се логне във форума. Изпратена му е нова парола, тъй като софтуера на форума не може да разпознае старата му, но проблема остава...и новата изпратена му не може да бъде разпозната и той все още не може да влезе във форума.
                На какво се дължи това и как ще се оправи проблема?
                Предварително ви благодаря!
                Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                Зачистете си кеша на браузъра, най вероятно от там идва проблема.
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                08седем9010З60
                MAKE RALLY NOT WAR
                Confidence in Motion

                Коментар


                • От: Проблеми в работата на портала. V3

                  Ок...благодаря ще му предам да позачисти кеша и да пробва отново!
                  Поздрави!
                  NISSAN FOREVER
                  -----------------------------------------------------------------------------
                  Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала. V3

                    Дани с новата опция за качване на снимки Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка1026.jpg
Прегледи:1
Размер:106.1 КБ
ID:5580278 е много бавно . С предишния начин беше доста добре.
                    На нас клиренс ни трябва , не скорост

                    Коментар


                    • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                      Не, старата е, писах в предишен пост, за съжаление няма никакво решение на проблема с предишния вариант, защотот е компонент на яхоо, а на тях не им дреме.

                      Заради секюрити проблеми с YAHOO уплоудера, който се ползва от VB и поради нежеланието на YAHOO да го оправят, флеш качването на снимки е премахнато и в момента сме на АЯКС базирано качване, знам, че е неудобно и колегите от ВБ работят по въпроса.

                      Коментар


                      • От: Проблеми в работата на портала. V3

                        Дани , търсачката се е побъркала търсех клип на Лепа Брена в Бара , а тя ме прати с пътеписа на Стас в Мексико.
                        На нас клиренс ни трябва , не скорост

                        Коментар


                        • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                          Слагайте кавички, че много и стана вече, индексира на 3 буквени думи и не е много прецизно.

                          Коментар


                          • От: Проблеми в работата на портала. V3

                            Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                            Дани , търсачката се е побъркала търсех клип на Лепа Брена в Бара , а тя ме прати с пътеписа на Стас в Мексико.
                            Тоя проблем се забелязва и в други форуми на тая платформа. Ако търсачката не се справи, има алтернативно решение - през гугъл. Задава се това което се търси и сайта в който да търси. Например:
                            ала бала siteffroad-bulgaria.com
                            Обикновено крайният резултат е доста по-прецизен от тоя на вградената търсачка.
                            Не чета коментари и не отговарям на такива.

                            И коментаторите...

                            Коментар


                            • От: Проблеми в работата на портала. V3

                              • На клиповете качени във форума ми излиза черен екран. Има звук, но не и картина.
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар


                              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                                При отговор ме кара да дописвам по два символа че не стигали , а аз съм написал поне 20 думи. Чукнах още два емотикона , същата работа.....Стана
                                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X