Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми в работата на портала. V3

    Искам да споделя нещо. Не е проблем в работата на форума (за каквото е темата), а по-скоро предложение за улеснение при използването.
    Често използвам форума през мобилен телефон с тъчскрийн и срещам следното неудобство.
    Когато натискам бутона "Настойки" за да видя новостите по темите с абонамент, се случва вместо него да натисна бутона "Изход", защото са близо. Възможно ли е бутона "Изход" да се премести най-вляво на редичката, а и все пак се използва най-рядко. Така бутона "Настройки" ще остане последен и ще е по-лесен за натискане.
    Другото неудобно е в секция "Какво ново". Бутончето с препратка към последното мнение по дадена тема (след името на потребителя писал в нея) е много малко и трудно се нацелва. Възможно ли е цялото описание "Последно мнение: Дата час" да стане бутон-препратка към съответното последно мнение? Така ще е по-лесно за работа дори и от нормален компютър.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled-1.jpg
Прегледи:1
Размер:149.9 КБ
ID:5200738

    Ако са възможни тези промени и се направят, предполагам, че ще е по-удобно и лесно за всички, които използват форума през мобилни устройства с малък тъч-скрийн екран.

    Поздрави.
    www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
    0898777327

    Коментар


    • Re: Проблеми в работата на портала. V3

      Не е логично изход да е в ляво - дизайнерите ще кажат защо
      ляво е вход - минаваш през бутоните - изход.
      Въпреки това си прав, ще се опитам да измисля нещо.

      Коментар


      • Re: От: Проблеми в работата на портала. V3

        Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
        Започва да става досадно. Пиша отговор, изпращам го и чакам минути, за да ми каже, че това било копие на отговор през последните 5 минути!
        На някой друг случвало ли му се е такова нещо.
        Какво ли не правих и не мога да го пресъздам

        Коментар


        • От: Re: От: Проблеми в работата на портала. V3

          Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
          На някой друг случвало ли му се е такова нещо.
          Какво ли не правих и не мога да го пресъздам
          Случвало ми се е, ама беше резултат от недобре работеща мишка, която вместо едно цъкане с левия бутон правеше двойно цък.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • От: Проблеми в работата на портала. V3

            Аз имам проблеми с прикачените картинки. Отварям първата, втората и третата започва да мисли, мисли, мисли. Ако я прекъсна и я стартирам отново излиза веднага. После пак една-две добре и пак заяжда. Не знам дали проблема е в мен или другаде.
            При побликуване на мнение, също по някога започва да мисли. Прекъсвам и на втори опит става веднага.
            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
            Към модераторите-А изтрийте го сега.
            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

            Коментар


            • Re: От: Проблеми в работата на портала. V3

              Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
              Аз имам проблеми с прикачените картинки. Отварям първата, втората и третата започва да мисли, мисли, мисли. Ако я прекъсна и я стартирам отново излиза веднага. После пак една-две добре и пак заяжда. Не знам дали проблема е в мен или другаде.
              При побликуване на мнение, също по някога започва да мисли. Прекъсвам и на втори опит става веднага.
              Това звучи като моментно прекъсване на интернет връзката или случайно отцелен процес на форума. ще го погледна все пак

              Коментар


              • От: Re: От: Проблеми в работата на портала. V3

                Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                .... ще го погледна все пак
                През БТК съм и се получи с новия софт на форума а може би и с новата Опера. 10.61

                Не е инцидентно. Постоянно се случва.
                Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                Към модераторите-А изтрийте го сега.
                Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                Коментар


                • От: Re: От: Проблеми в работата на портала. V3

                  Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                  През БТК съм и се получи с новия софт на форума а може би и с новата Опера. 10.61

                  Не е инцидентно. Постоянно се случва.
                  Проблема ти е настройка на рутера на БТК или това, че зад него има още един рутер... Имам и двете постановки - реално IP от друг доставчик и Opera 10.61 и БТК и Opera 10.61. Реално при другият доставчик няма проблеми... само при БТК. За съжаление не се заслушах като ми ланкаха, какво трябвало АЗ да направя на техния рутер, защото от следващия месец ги отсвирваме!

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала. V3

                    Не знам за тук ли ми е питането,но след промените в сайта не ще да ми запомни паролата и не ще!?При всяко влизане се налага да изписвам ник-а и паролата...
                    много автомати-слаби резултати!

                    Коментар


                    • От: Проблеми в работата на портала. V3

                      Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                      Не знам за тук ли ми е питането,но след промените в сайта не ще да ми запомни паролата и не ще!?При всяко влизане се налага да изписвам ник-а и паролата...
                      Това си е при тебе. Нещо си запънал на браузера да не помни кукита.

                      Коментар


                      • От: Проблеми в работата на портала. V3

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Това си е при тебе. Нещо си запънал на браузера да не помни кукита.
                        Не знам-хич ме няма по компютри-момпютри...!
                        От два домашни компа след промените не ще да ме запомни и от служебния също!А,преди нямаше никакви проблеми-пиша си ника,пиша паролата,кликвам в квадратчето"запомни" и туй-то!Добре,че паролата ми е лесна и кратка!
                        много автомати-слаби резултати!

                        Коментар


                        • От: Проблеми в работата на портала. V3

                          А ся обяснете ми това какво е :@ Всеки път като качвам сминки ми го дава :@ или едни Х-счета на мястото на удивителните Натиснете снимката за да я уголемите

Име:бъг ли нз ... 002.jpg
Прегледи:1
Размер:74.5 КБ
ID:5201635Натиснете снимката за да я уголемите

Име:бъг ли нз ... 001.jpg
Прегледи:1
Размер:50.6 КБ
ID:5201634
                          За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                          Honda Dominator 650
                          088ЧЧ93979-->Борис
                          0878956Ч38-->Борис

                          Коментар


                          • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                            Това означава, че по някаква пречина снимките не са се качили.
                            Когато посочиш Х а излиза един надпис - би ли ми го написал за да мога да ти отговоря какъв е проблема.

                            Коментар


                            • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                              Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                              Това означава, че по някаква пречина снимките не са се качили.
                              Когато посочиш Х а излиза един надпис - би ли ми го написал за да мога да ти отговоря какъв е проблема.
                              Кой Х на малкото прозорче или .. ?
                              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                              Honda Dominator 650
                              088ЧЧ93979-->Борис
                              0878956Ч38-->Борис

                              Коментар


                              • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                                да - Някой друг има ли го този проблем?
                                Погледни да не си си запълнил квотата - което не го вярвам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X