Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми в работата на портала. V3

    Разглеждат се без проблем,поне аз не съм забелязъл
    След като отвориш темата,повече не се появява като непрочетене и всичко е наред
    Cherokee WJ 4.0L- NP242
    Honda Africa Twin XRV 750

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      При мен вече всичко се вижда нормално.
      Маркерът за непрочетени се е върнал ден-два назад, но това е несъществено.
      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

      Коментар


      • Re: Проблеми в работата на портала. V3

        Маркерът за непрочетени се е върнал ден-два назад, но това е несъществено.
        Това се очакваше но не е проблем - маркирайте си форумите като прочетени и след това всичко ще е коректно.

        Благодаря

        Коментар


        • От: Проблеми в работата на портала. V3

          И при мен си е наред
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • От: Проблеми в работата на портала. V3

            Има ли проблем с FTP-то?
            Давам пример - http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=114886 Не се виждат снимките /поне при мен/ ... все едно не се свъзва с FTP-то.

            Коментар


            • Re: Проблеми в работата на портала. V3

              Аз ги виждам. Но за съжаление чак сега и фтп то си работи нормално.

              Коментар


              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                Вече работи и при мен. Вчера имаше някакъв проблем с фтп-то.

                Коментар


                • От: Проблеми в работата на портала. V3

                  Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                  Единственият форум, в България, който успява да противостои на фейсбук сме ние.
                  Дали е правилно да се сравняваме с тая боза "лице-книга"? Просто и на нас ни е нужна малко реклама за да сме №1 в БГ. Имаме всички данни необходими за това, а и нямаме онлайн ферми.
                  Да не спамя:
                  И аз се стреснах от ЛС, но после си викам-"като плащат и не ми се набива в очите постоянно, защо не".
                  Може би ще бъде интересна идеята да има прозорче някъде в най-горното поле с надпис "реклама". Който иска ще си гледа, а който не иска, няма.
                  HONDA XL650

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала. V3

                    Първоначално публикуван от peshunov Преглед на мнение
                    Дали е правилно да се сравняваме с тая боза "лице-книга"? Просто и на нас ни е нужна малко реклама за да сме №1 в БГ. Имаме всички данни необходими за това, а и нямаме онлайн ферми.
                    Да не спамя:
                    И аз се стреснах от ЛС, но после си викам-"като плащат и не ми се набива в очите постоянно, защо не".
                    Може би ще бъде интересна идеята да има прозорче някъде в най-горното поле с надпис "реклама". Който иска ще си гледа, а който не иска, няма.
                    Забравяш БГ-МАМА.
                    Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                    Коментар


                    • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                      Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                      Аз ги виждам. Но за съжаление чак сега и фтп то си работи нормално.
                      Линкът в тази тема не работи.
                      Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                      Коментар


                      • От: Проблеми в работата на портала. V3

                        При мен са отваря, както и може да се "сваля".
                        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                        Коментар


                        • От: Проблеми в работата на портала. V3

                          Мда, става със сваляне, а не да с отваряне.. Просто се точи много бавно.
                          Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                          Коментар


                          • От: Проблеми в работата на портала. V3

                            Има ли форумът Дац Зи Бао ?
                            Интересува ме дали съм вече заклеймен, за да не се моря да пиша, ....а вие да се морите да ме триете ?
                            В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
                            В. Иванов

                            Коментар


                            • От: Проблеми в работата на портала. V3

                              Първоначално публикуван от Жоро Байкушев Преглед на мнение
                              Има ли форумът Дац Зи Бао ?
                              Интересува ме дали съм вече заклеймен, за да не се моря да пиша, ....а вие да се морите да ме триете ?
                              Може ли превод ?
                              Издъних се на Тюринг теста

                              Коментар


                              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                                Искам да попитам, как може да се избегне след като се публикуват снимки в дадена тама, отдолу след публикацията да се изписва "Прикачени картинки" и снимките на практика да се повтарят. Ето конкретния пример:http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=157649
                                Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
                                BMW F650CS
                                Радо о885 5о 59 5о

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X