Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо има ограничения за новите потребители?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Защо има ограничения за новите потребители?

    Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
    Отскоро въведохме нови правила които да помогнат да се отсеят хората които се регистрират само да си пуснат една обява, спамърите и въобще тези които идват тук с други намерения несвързани с насоката на портала ни.

    И така:

    Всички които до момента нямат нито едно мнение са преместени в групата "регистрирани". В тази група влизат и току що регистриралите се. Всички от тази група нямат право на Лични съобщения и всяко тяхно съобщение се модерира задължително. Нямат право на прикачени файлове и редица други ограничения. Тоест това са хора ограничени максимално във всякакво отношение.

    В момента в който надхвърлят присъствие тук повече от два дни + 20 мнения или нивото им на репутация надхвърли 1 тези потребители автоматично се прехвърлят в групата "Активни потребители" където се ползват от пълните права за публикации, Лични съобщения и т.н.

    Горната процедура не важи за ново регистрирани потребители които обаче имат референция от вече присъстващ тук активен участник. Тези потребители получават пълните права веднага след регистрацията.

    Здравейте, направо останах на място от прочетеното по горе. Мислех си, че в България има ДЕМОКРАЦИЯ. Но уви, както във всяка една област и тук не е така. Вярно че има много хора които не са за форумите, но трябва ли и останалите да страдат от това. Написах едно мнение и разбрах че ще бъде модерирано и чак тогава публикувано. Това е невиждано, как модератора ще знае какво съм искал да кажа, от къде на къде да ми се преиначава мнението. С какво аз съм по ?????? от другите. Не мога да разбера. Мисля че не е правилно. Аз не познавам никой от този форум, няма референция за мен. И тук ли шуробаджинащина? Мисля че някой се е взел за господ и раздава правосъдие, а не е правилно.

    Поздрави

  • #2
    В България може да си мислите че има каквато си искате демокрация. Този портал не е България и няма никакви претенции да е демократична институция.
    Портала е частен, и правилата в него са такива каквито са. Можете да имате претенции за демокрация и равнопоставеност само когато месечните сметки за хостинг, софтуер, трафик и администрация почнат да се покриват от държавния бюджет... Дотогава четете внимателно правилата и ако те не ви харесват просто не пишете тук, не четете и така нататък...
    За Господ тук никой не се мисли, поне на мен не ми е известно. Но към дребните дела с които се занимаваме се стремим да се отнасяме с внимание и разбиране доколкото можем...

    Aко случайно сте решили да останете ето как стоят нещата. Тук има събрани уникално стойностни хора. За да може те да се чувстват комфортно и да не бъдат залети от лавина с простотии и глупости е създаден съответен ред. Никой не ви познава както сам отбелязахте. Ако ви познаваше щеше да ви даде референция и тогава нямаше да има ограничения за вас. Другия метод който е на ваше разположение за да избегнете ограниченията е да напишете нещо стойностно. Дори и едно ваше мнение което си струва ще ви помогне да преминете в списъка на правоимащите...

    В портала е установена диктатура на разбиращите...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
      В България може да си мислите че има каквато си искате демокрация. Този портал не е България и няма никакви претенции да е демократична институция.
      Портала е частен, и правилата в него са такива каквито са. Можете да имате претенции за демокрация и равнопоставеност само когато месечните сметки за хостинг, софтуер, трафик и администрация почнат да се покриват от държавния бюджет... Дотогава четете внимателно правилата и ако те не ви харесват просто не пишете тук, не четете и така нататък...
      За Господ тук никой не се мисли, поне на мен не ми е известно. Но към дребните дела с които се занимаваме се стремим да се отнасяме с внимание и разбиране доколкото можем...

      Aко случайно сте решили да останете ето как стоят нещата. Тук има събрани уникално стойностни хора. За да може те да се чувстват комфортно и да не бъдат залети от лавина с простотии и глупости е създаден съответен ред. Никой не ви познава както сам отбелязахте. Ако ви познаваше щеше да ви даде референция и тогава нямаше да има ограничения за вас. Другия метод който е на ваше разположение за да избегнете ограниченията е да напишете нещо стойностно. Дори и едно ваше мнение което си струва ще ви помогне да преминете в списъка на правоимащите...

      В портала е установена диктатура на разбиращите...
      Добре де стойностни човече, татко на господ. Това ми е първо участие във форум. И за миг не съм предполагал че още съществуват хитлериски порядки. Ок. Щом казваш. Оказа се че познавам една дузина хора тук, но не виждам защо да се възползвам от референции. С какво съм повече от другите. Явно ти си някакъв виртуален шеф, незнам как другоядче да се изразя. Както кажеш твоя воля. Не съм искал да дразня някой стойностен.
      Иначе форума е супер. Кажи кви стотинки ти трябват на месец, може да помогна.
      И в тоя ред на мисли ми беше мнението, не знаете какви хора може да изпуснете с тези стойностни лекции.

      Поздрави на всички, които ще ми прочетат мнението, ще го преправят и публикуват, както и на всички останали.

      Коментар


      • #4
        Ние тук хора не ловим та пък и да се кахърим че сме ги изпуснали, те да не са риби. Човеците сами решават къде да идат...
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от Rado Dimitrov Преглед на мнение
          Добре де стойностни човече, татко на господ. Това ми е първо участие във форум. И за миг не съм предполагал че още съществуват хитлериски порядки. Ок. Щом казваш. Оказа се че познавам една дузина хора тук, но не виждам защо да се възползвам от референции. С какво съм повече от другите. Явно ти си някакъв виртуален шеф, незнам как другоядче да се изразя. Както кажеш твоя воля. Не съм искал да дразня някой стойностен.
          Иначе форума е супер. Кажи кви стотинки ти трябват на месец, може да помогна.
          И в тоя ред на мисли ми беше мнението, не знаете какви хора може да изпуснете с тези стойностни лекции.

          Поздрави на всички, които ще ми прочетат мнението, ще го преправят и публикуват, както и на всички останали.
          Не си прав. Ама хич! Защото е проява на много лош тон да отидеш някъде на гости и още от вратата да започнеш да ругаеш домакините за това как са си подредили къщата ...
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #6
            Rado Dimitrov

            А бе Радо ... Венци ти го каза .... той плаща сметките и той избира музиката ..... Щото кръчмата ... негова ...
            Ако ти харесва седни пий по едно .. няколко пъти .... само да не се опиеш, че нещо заразно било ... така чувам ..

            Ако не ти харесва .. просто смени масата, кръчмата ... и така!

            Недей да влизаш с ритник ,, и да вадиш пищов ....... щото ...

            Айде на здраве !!
            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

            Коментар


            • #7
              Поредния уникален човек с претенций да се включи във форума.
              http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

              Коментар


              • #8
                Този човек направи изказване което обижда много уважавани тук участници и автоматично беше уреден с бан...
                VPetrov.photography

                Коментар


                • #9
                  по-добре баннете 619.аз бях регистрирал един съученик но той не влиза във форума

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от Rado Dimitrov Преглед на мнение
                    ...Това ми е първо участие във форум...
                    Ами, като ти е първо участие...възпитаните хора, обикновено, се представят, пишат няколко думи за себе си, колата си, предпочитанията си...Още първият ти пост изразява надменност и вероятно, ти се възприемаш, като роднина на Господ. С подобен тон, едва ли може да очакваш добро приемане не само в този форум!
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • #11
                      Що го банахте човека не можа да отговори как има кола която ще започне да се продава след два месеца. Не казвам че е невъзможно.

                      Коментар


                      • #12
                        Не виждам обаче някой от ново-регистрираните да е коментирал. Виждам само стари муцуни на които не им дреме защото тяхните коментари не стоят във режим на одобрение преди да бъдат прочетени и чак тогава - одобрени. Също така не виждам и кои участници във форума е обидил със коментара си, виждам единствено недоволство от начина по който се оправлява форума. То се видя, че не обичате да ви се дават препоръки и забележки, но чак пък да го баннете заради това...

                        П.С. След като тази крайна мярка е направена за това да се види дали някой е тук само за да си пусне обявата - направете тази "moderation queue" само за форума за обяви.. Да знам, не съм бил заслужил да давам съвете, оправяйте се сами тогава.

                        П.С.2. После се чудете защо някой би ви хакнал сайта... ? (риторичен въпрос)

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от kernel Преглед на мнение
                          П.С.2. После се чудете защо някой би ви хакнал сайта... ? (риторичен въпрос)
                          Сайта може да се опитва да го хакне някой който го е яд или завижда-не виждам с какво би попречил сайта на някой.Освен това сайта е супер полезен,има много идей,съвети и каквото се сети още човек за джипове,камиони и други неща.И е истина че има хора който киснат в този сайт защото знаят че се посещава много и искат да си пуснат обявите за да си продадат таралясниците.Колкото до бан-а на този от горният пост-подкрепям го-наистина си е за бан.какви са тия приказки за демокрация,хитлеристки порядки и т.н.?Като не му харесва-няма нужда да е тук-а не с първият си пост и започва да дава акъл и да критикува.Бан-а си му е справедлив и заслужен

                          Коментар


                          • #14
                            Бана всъщност му е наложен за мнение което е изтрито още преди да се появи тук. В което този потребител си позволява неща които надминават прага на търпимост и то не към мен а към уважавани от мен други потребители тук.

                            Това е още едно доказателство колко е полезна системата която въведохме...
                            VPetrov.photography

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от kernel Преглед на мнение
                              Не виждам обаче някой от ново-регистрираните да е коментирал. Виждам само стари муцуни на които не им дреме защото тяхните коментари не стоят във режим на одобрение преди да бъдат прочетени и чак тогава - одобрени. Също така не виждам и кои участници във форума е обидил със коментара си, виждам единствено недоволство от начина по който се оправлява форума. То се видя, че не обичате да ви се дават препоръки и забележки, но чак пък да го баннете заради това...

                              П.С. След като тази крайна мярка е направена за това да се види дали някой е тук само за да си пусне обявата - направете тази "moderation queue" само за форума за обяви.. Да знам, не съм бил заслужил да давам съвете, оправяйте се сами тогава.

                              П.С.2. После се чудете защо някой би ви хакнал сайта... ? (риторичен въпрос)
                              По една случайност "старите муцуни" са уважавани от мен хора и много повече ме интересува тяхното мнение отколкото на някой който единственото което е написал са ......... Това моля да се приеме и като официално предупреждение за езика...!
                              VPetrov.photography

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X