Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

    Искам да попитам,как се прави това при публикация да се цитира повече от един участник?

    Коментар


    • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

      Първоначално публикуван от hamilton Преглед на мнение
      Искам да попитам,как се прави това при публикация да се цитира повече от един участник?
      Цъкаш на бутончето с кавичките в долния десен ъгъл на всяка публикация, която искаш да цитираш и натискаш бутона "Цитат"
      Прикачени файлове
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

        Първоначално публикуван от hamilton Преглед на мнение
        Искам да попитам,как се прави това при публикация да се цитира повече от един участник?
        Пробвам дали ще стане.

        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
        Цъкаш на бутончето с кавичките в долния десен ъгъл на всяка публикация, която искаш да цитираш и натискаш бутона "Цитат"
        Благодаря ти.

        Коментар


        • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

          Първоначално публикуван от preskata Преглед на мнение
          Да попитам, има ли начин да търся потребители спрямо населеното място. Примерно аз съм от Силистра и много често мяркам един и същи джип с лепенки на форума. Искам да разбера дали има и други хора от моя град тук.
          Мерси предварително!
          От основната лента с команди, избираш Общност. От падащото меню: Участниците тук. В дясно има опция: Търсене на членове. Там избираш разширено търсене. Изписваш в полето "Откъде сте:" името на населеното място, от което търсиш участници, след което, натискаш бутончето "Търси сега". Търсачката ще ти изпише всички участници, които са въвели като местоположение съответното населено място.
          Първоначално публикуван от hamilton Преглед на мнение
          Искам да попитам,как се прави това при публикация да се цитира повече от един участник?
          Както виждаш, в момента правя точно това.
          За целта, преди да натиснеш бутона , натискаш първо този символ: , като може да го правиш и няколко пъти за всяко мнение, което искаш да бъде цитирано в твоето. Важното е, последното мнение, което цитираш, да е с бутона "цитат". Надявам се, че съм го обяснил разбираемо.

          ПП. С Чавдар сме писали едновременно.
          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

          Коментар


          • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

            А как се цитира само отделна фраза (отрязък) от нечий пост?
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

              от нечий пост?[/QUOTE]
              Цъкаш на "цитат", после засветваш ненужното, делете и така.
              Пази обаче последното "QUOTE" от изтриване, че се сливат нещата.

              Коментар


              • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                Благодаря!
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                  Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                  Благодаря!
                  И преди да решите, че вече сте "разбрали" всичко, използвайте бутона "Преглед на публикация".

                  Коментар


                  • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                    от нечий пост?
                    Цъкаш на "цитат", после засветваш ненужното, делете и така.
                    Пази обаче последното "QUOTE" от изтриване, че се сливат нещата.
                    И първия [QUOTE=Пенчо;1122638] го пази също от изтриване.....
                    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                    Коментар


                    • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                      Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                      Благодаря!
                      Ясене.. гледаш ли?
                      Почвам и акъл да давам!
                      Че и работа върши.

                      Коментар


                      • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                        Искам да питам как мога да си вдигна репутацията във форума . Благодаря предварително.

                        Коментар


                        • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                          Първоначално публикуван от I.Yankov Преглед на мнение
                          Искам да питам как мога да си вдигна репутацията във форума . Благодаря предварително.
                          Като прочетеш темите в раздела, ще ти се изясни!
                          От такива безмислени въпроси може репутацията ти драстично да падне, така че първо чети, а след това питай
                          LZ1PER

                          Коментар


                          • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                            Дойде ред и аз да питам, пък дано някой да може да ми обясни
                            Имам скайп, включен постоянно, но тук в профила ми е неактивен.
                            Какво да направя за да отразява състояние "онлайн" ?

                            Коментар


                            • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                              Първоначално публикуван от I.Yankov Преглед на мнение
                              Искам да питам как мога да си вдигна репутацията във форума . Благодаря предварително.
                              Като получаваш +(одобрения) на мненията ти. Оценява се с везничките горе вдясно. Репутацията си можеш да провериш във персонални настройки.
                              П.П. И аз имам същият проблем като на cveta68
                              П.П.П. И като съм почнал да питам имам още един въпрос: Може ли да ми се промени името от ivanjorov на Иван Жоров?
                              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                              Телефон - в профила!

                              Коментар


                              • До: Как се работи с форумите? Въпроси и отговори, настройки...

                                Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                                Като прочетеш темите в раздела, ще ти се изясни!
                                От такива безмислени въпроси може репутацията ти драстично да падне, така че първо чети, а след това питай
                                Да наистина прав си колега .Извинявам се за въпроса но просто търпението не ми стигна ,за да прочета всичко .

                                Първоначално публикуван от ivanjorov Преглед на мнение
                                Като получаваш +(одобрения) на мненията ти. Оценява се с везничките горе вдясно. Репутацията си можеш да провериш във персонални настройки.
                                Благодара много вече ще се старя повече за да може да получа някои + .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X