Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сайт и хостинг за активните участници

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сайт и хостинг за активните участници

    Уважаеми приятели,

    Както предполагам знаете основната ни дейност е интернет решения, хостинг и информационна сигурност. В тази връзка и на принципа че всеки помага с каквото може, предлагаме на всички активни участници в форума следното:

    1. Помощ при изработката на собствен сайт който след това ще бъде хостнат на <име>.OFFRoad-Bulgaria.com Разполагаме с професионални WEB дизайнери които ще ви помогнат да си направите сайта ако не можете сами.

    2. Собствена пощенска кутия която е : <ime>@OFFRoad-Bulgaria.com

    Всичко това ще бъде напълно безплатно като и хостинга и пощенските кутии ще имат пълна функционалност, поддръжка 24х7 и оптична свързаност за България и чужбина.

    Единственото условие, което имаме е, че горното важи само за хора, които са активни участници във форума, и сайтовете ще отговарят на общите принципи за добър тон и липса на забранени от закона и морала елементи.
    VPetrov.photography

  • #2
    diavol koleda

    много хубава идея за сайт още не мисля но как да си регистрирам поща
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

    Коментар


    • #3
      Re: diavol koleda

      Първоначално публикуван от diavol koleda
      много хубава идея за сайт още не мисля но как да си регистрирам поща
      Много просто: Давай идея как да се казва и действаме. Разбира се най-добре е пощата и потребителя тук да съвпадат, ще е много ясно и удобно...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #4
        diavol koleda

        ами пощата да се казава diavol_koleda@offroad-bulgaria.com като ме регистрирате кажете как да я ползвам
        ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
        тел.088четири 9едно9 4нула4
        -------------------------------------------------------

        Коментар


        • #5
          Венци,

          Това е изключително добра и благородна идея!
          Аз напоследък си мислех за това, че в момента в който си купя джип (надявам се да е скоро и да е Land Rover), много би ми се искало да си направя сайт и да поместя всичко, което събирам за Ленд Ровър от известно време..

          Звучи чудесно! Не се прехласвам така, защото споменаваш, че ще е безплатно, просто нещата и идеите с които се захващате с Пламен звучат много смислено и последователно..

          Браво и успех!

          Коментар


          • #6
            diavol koleda

            между diavol и коледа да има долна черта diavol_koleda
            ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
            тел.088четири 9едно9 4нула4
            -------------------------------------------------------

            Коментар


            • #7
              Re: diavol koleda

              Първоначално публикуван от VPetrov
              Разбира се най-добре е пощата и потребителя тук да съвпадат, ще е много ясно и удобно...
              А има ли възможност да се смени името на съществуващ потребител, имам предвид себе си? Регистрирах, се като 'insider', защото така съм регистриран и на други места, но всъщност от самото начало предпочитах да се регистрирам с истинското ми име...

              Коментар


              • #8
                Re: diavol koleda

                Първоначално публикуван от Insider
                Първоначално публикуван от VPetrov
                Разбира се най-добре е пощата и потребителя тук да съвпадат, ще е много ясно и удобно...
                А има ли възможност да се смени името на съществуващ потребител, имам предвид себе си? Регистрирах, се като 'insider', защото така съм регистриран и на други места, но всъщност от самото начало предпочитах да се регистрирам с истинското ми име...
                Да няма проблем, за целта е необходимо да се разреши смяна на потребителското име. Тъй като не е добра идея да стои постоянно разрешена смяната я активирам в момента и след като видя промяна в името ще я забраня отново...
                VPetrov.photography

                Коментар


                • #9
                  Как да открия братя Флекс

                  Бихте ли ми дали някакви координати

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X