Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво е N/А ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Какво е N/А ?

    Да спрем да раздухваме нещата.Аз мисля,че всичко е О.К.
    Това ,което си мислят,че е станало, ще гоизчистят двамата на 4 очи,като големи хора.Стоянчо ,мисля,си е надраснал възрастта и аз лично се отнасям към него,с доверието,като към възрастен,улегнал човек.Същите добри думи мога да кажа и за Ицо.Независимо,че е по-голям ,май той е с най-младежки дух от всички нас.Сигурен съм,че мога да разчитам на него.И двамата смятам за приятели.
    Така,че темата е за ключ !!!
    [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
    Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

    Коментар


    • #32
      До: Какво е N/А ?

      Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
      "Спам":
      Я...какви хубави постове, ама...как щяхме да ги прочетем, ако бяха изтрити, като моите !? Опс, забравих, I'm very sorry...то, такава тема вече няма !
      ИЦо, това как да го разбирам? Или по точно как да разбирам това, което вчера ми писа на ЛС Ето показвам го да го видят всички!
      Първоначално публикуван от chrichri
      Първоначално публикуван от stojan_defender-a
      Ицо!
      Дай да се разберем като големи хора Да си подадем ръка Аз съм готов, искам да го направя.
      Поздрави!
      Da,dobre !
      Pozdravi !
      А да кажа ли, че си "агитирал" хора от форума да пишат против мен? А други неща да кажа ли?

      За мен самият извода е ясен
      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

      Коментар


      • #33
        До: Какво е N/А ?

        Е тука всички твърдения, че Стоян е надраснал себе си трябва веднага да бъдат изтеглени на зад
        Последно редактирано от sobax; 08-03-10, 08:20.
        Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
        Най-добрите ми спомени са предстоящите!

        Коментар


        • #34
          До: Какво е N/А ?

          Вие друга работа нямате ли си? Дай си ми куклите, на си ти парцалките ...
          Честит Ви осми март!
          Ако не свършва добре, значи не е свършило!
          0888 315 794
          LZ1UPI
          A1 (Rh+)

          Коментар


          • #35
            До: Какво е N/А ?

            Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
            ИЦо, това как да го разбирам? Или по точно как да разбирам това, което вчера ми писа на ЛС Ето показвам го да го видят всички!

            А да кажа ли, че си "агитирал" хора от форума да пишат против мен? А други неща да кажа ли?

            За мен самият извода е ясен
            Не мислех,че ще пишем повече по тази тема. Явно се налага...за жалост.
            ...Значи аз разбирам подаването на ръка,като комуникация,а не като капитулация.Т.е.-има проблем,на дъното на който стои конкретно някой,а няма отговор,съответно-няма решение.Аз ПРОТЕСТИРАМ против туширането на правото ми на критика (затова колегите не са наясно за какво става въпрос).Просто е -днес съм аз,утре е някой друг. Е нека бъде възстановена темата и да се разисква,дали трябва да се трие !
            Относно агитацията и разпращането на лични призовавам да бъдат ПУБЛИКУВАНИ всичките ми лични,като декларирам,че има само 1 с линк към тази тема (което беше изрично поискано от мен),за което мисля,че Стоянчо трябва да ми се извини.

            Коментар


            • #36
              До: Какво е N/А ?

              Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
              Не мислех,че ще пишем повече по тази тема. Явно се налага...за жалост.
              ...Значи аз разбирам подаването на ръка,като комуникация,а не като капитулация.Т.е.-има проблем,на дъното на който стои конкретно някой,а няма отговор,съответно-няма решение.Аз ПРОТЕСТИРАМ против туширането на правото ми на критика (затова колегите не са наясно за какво става въпрос).Просто е -днес съм аз,утре е някой друг. Е нека бъде възстановена темата и да се разисква,дали трябва да се трие !
              Относно агитацията и разпращането на лични призовавам да бъдат ПУБЛИКУВАНИ всичките ми лични,като декларирам,че има само 1 с линк към тази тема (което беше изрично поискано от мен),за което мисля,че Стоянчо трябва да ми се извини.
              Извинявам се колега, но ако искаше да не пишеш по темата нямаше нужда от това

              Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
              "Спам":
              Я...какви хубави постове, ама...как щяхме да ги прочетем, ако бяха изтрити, като моите !? Опс, забравих, I'm very sorry...то, такава тема вече няма !
              Това, образно да кажа си беше живо "разръчкване на жарта" от твоя страна. И е странно да не си очаквал съответната реакция. Мое мнение.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X