Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Войната с Ботовете взема и жертви...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Войната с Ботовете взема и жертви...

    Днес сутринта гледам съобщение от колега за поредният Бот... Без много да му мисля, маркирам и трия... физически трия... Колегата пуснал и цитат, без да погледна съм маркирал и него... И доволен точно си пия кафето и ми звъни drukman:

    Ти що ме изтри бре?
    Леле...
    Верно...
    Ужас...

    С каквато можеш бързина му махнах БАН-А и каквото друго се сетих но уви... сървърите каквото могат да смогнат са изтрили...

    И така... Във войната с Ботовете падна и съвършено невинен колега...

    Оттук няколко извода, първо Вальо drukman не е Бот, звъни ми по телефона..., второ и аз не съм Бот, трето ще мислим по умни схеми, пък аз обещавам да внимавам повече...
    VPetrov.photography

  • #2
    Който не работи, той не греши. Не му се ядосвай, заради рутинни прибързани действия и аз съм си нанасял тежки щети.
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      Мхм. Преди това:

      - "Абе, знаеш ли що Венци ми е наложил перманентно ограничение?"

      Влизам, гледам, то няма ограничение. Изобщо потребителя го няма.

      ...и те-така.
      Долните твари, измислили перверзията Erlang, имат "много здраве" от мен. Болезнено!

      Коментар


      • #4
        Малко е като сценарии за филм на ужасите... Събуждаш се, drukman те гледа кротко в тъмното и спокойно ти говори... всичко изтри а...? А сега да ми напишеш ти последните 1000 мнения отново...

        Ще взема да им прощавам повече на Ботовете да знаете... ;-)
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #5
          Значи почва на чисто . € $ € $ € $
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • #6
            'ем ти казах да не си го слагаш на сърце.

            Покрай тая работа глей за какво се сетих ...доброто старо време..

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Фото1.jpg
Прегледи:675
Размер:230.7 КБ
ID:7018834
            Фаровете за мъгла правят колата 2м по-дълга, 10г. по-млада и 200 коня повече.
            Съединител - долен, ляв педал.
            Вальо O888557Ч7Ч Silverado 1.3 i

            Коментар


            • Венцислав Петров
              Венцислав Петров коментира
              Редактиране на коментар
              Явно днес си решил, че ще направиш каквото можеш да ми развалиш спането... :-)

          • #7
            Викам си - Айде, Вальо го няма пак десет години, ше се посърди, после мое да се върне. То, кво стана?
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • #8
              Някой знае ли какво става със Сузуки форума? Май там са изпуснали нещата.
              Марин Райковски

              Коментар


              • #9
                Случва се при почистване на ботове, особено ако се бърза. Може би е добре да има двойна проверка или временно ограничение преди окончателно изтриване, за да се избегнат такива случаи.


                Коментар


                • #10

                  Първоначално публикуван от zentryxo Преглед на мнение
                  Случва се при почистване на ботове, особено ако се бърза. Може би е добре да има двойна проверка или временно ограничение преди окончателно изтриване, за да се избегнат такива случаи.

                  ботовете започнаха сами да си говорят и с администратора...

                  аз се чудех и мойте мнения къде отиват ;-)

                  ;-)
                  Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
                  нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

                  Коментар


                  • #11
                    https://offroad-bulgaria.com/member/247513-mindlessre

                    Този участник дали е бот, по думите изглежда напълно като човек?

                    Не подлагам на съмнение действията на Модераторите, просто ми е интересно дали толкова са задобрели ботовете, да прочете всичко, да го анализира и да отговори в тон и напълно адекватно на дискусията?

                    Подозирам, аз не съм видял неща, които модераторите виждат, просто според писанията му, нещата изглеждат много напреднали.
                    Бъдете живи и здрави!

                    Коментар


                    • Венцислав Петров
                      Венцислав Петров коментира
                      Редактиране на коментар
                      Конкретно този е баннат за три поредни мнения които са на границата за преценка... Тоест хем са смислени, което в днешно време не е много трудно за БОТ, хем точно човек за първи път влизащ тук е рядкост да пише такива работи...

                      Както и по-горе съм писал... Много, много трудна е работата, ако имаше и автоматизиран начин google да са го направили, а там губят огромно пари защото не знаят как... Много хора са откровено неспособни да пишат толкова добре колкото ботовете...

                      Този специално му върнах правата, хайде моля ако се появи пак да пише наглеждай го... може пък вярно да е човек...


                      И това тук за пример, ако пропуснем някой защото мнението му надвишава "санитарният" минимум... нарочно пускаме ботове... ако сечем изкъсо... :-)

                    • BatGeorgeone
                      BatGeorgeone коментира
                      Редактиране на коментар
                      Ясно, аз подозирам, че е много тежка и трудна борбата.

                      Всичко и всички трябва да еволюираме, живеем в такова време.

                      Убеден съм, че и технологиите ще помагат но остава и варианта да се сложат ограничения, примерно както има за време между постовете, гео-локационен филтър, времева зона + филтър и т.н.

                  • #12
                    а на мен ми изчезват мненията. От години се въртя около 666 мнения.
                    ;-)
                    Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
                    нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

                    Коментар


                    • #13
                      И сега ква стана тя!

                      В училище лафа "Издъних се на теста на Тюринг." беше просто една леко тъпа шега, която я разбираха само посветени.

                      А сега ми правят различни вариации на този тест по няколко пъти на ден. Преди няколко дни трябваше да доказвам на лицекнигата, че не съм бот. Добре поне, че не ме изтриха, а само ми поискаха доказателства, че съм човек.

                      Коментар


                      • #14
                        Баси, каква ирония и пародия- да доказваме на роботи и машини, че ние не сме роботи и машини.
                        Спрете Земята, искам да сляза!

                        Коментар


                        • Венцислав Петров
                          Венцислав Петров коментира
                          Редактиране на коментар
                          А не, всъщност иронията е, че машините в повечето случаи го правят по-добре... ;-)

                      • #15
                        Още нищо не сме видели, аз видях някой неща и останах втрещен.

                        Ферма с ботове движени от ИИ управляват стотици/хиляди мобилни телефони и правят какви ли не измами, от любовни истории до платени кампании по оклеветяване или подкрепяне...

                        Днес поредения пирон в ковчега на свободата - Гугъл и други почват да изисват физически да включиш камерата и да кажеш нещо, или да покажеш нещо или просто да си покажеш лицето за да продължиш с нещо си, идентификация или регистрация например...

                        Не отиват на добре нещата.
                        Бъдете живи и здрави!

                        Коментар


                        • Urko
                          Urko коментира
                          Редактиране на коментар
                          В комбинация влизайки в интернет да се удостоверяваме и чекваме с лична карта /предполагам дигитална до тогава.
                          Мисля ти го беше споменавал или поне тука го прочетох.

                        • jkd
                          jkd коментира
                          Редактиране на коментар
                          Това го правят "истерия" за да въведат задължително идентифициране - въпреки, че има един куп други решения, предполагам. Мога да им нахвърлям няколко, ама няма смисъл, ако са си решили да си правят на тяхното и публиката им се връзва.

                        • Urko
                          Urko коментира
                          Редактиране на коментар
                          Едната часто от публиката няма избор, макар и да осъзнава нещата. Друга част (новите поколения) го приемат за нормално и естесвено, т.е. стадо овце.
                          Дигитален концлагер ще има.

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                      Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.

                      Зареждам...
                      X