Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За правилата

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За правилата

    Има ли нови такива и има ли къде да се прочетат систематизирано, че да не стават конфузии?
    Примерно - какво може и какво не може в този частен форум. Щото когато се регистрирах и се съгласих с правилата, беше съвсем друго. Сега трябва да гадая коя затворена тема, изтрит раздел или "баннат" участник какво правило са нарушили, за де не ми се случи на мен. Включително и аз явно нарушавам, щом някой ми забранява достъпа или ми заключва теми, без формално да съм нарушил тогавашните приети правила.
    Покорно моля - ако има новини, да се залепят отгоре, както се лепят рекламите. И всеки да си прецени съгласен ли е с новите правила.

  • #2
    Ясно та ясно, ЗАКОВАНО Е
    ,,Само дискусии за неща и процеси които авторът може лично да контролира, управлява или да им влияе..."и не се
    Дай сега конкретно на какво влияеш и какво контрилираш? Еврофонд може би (да не ти побегне, макар че конкуренция скоро няма да има), влияеш на избори, решения за медиини цензури, къде си въобще
    сбери десетина Гражданя на площада и щрак марийке, ма тук дасд абиш, нещо...
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X