Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Продължение на въпрос.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Продължение на въпрос.

    Поради невъзможност да задам поясняващ въпрос (темата с предишният ми въпрос е заключена), се налага да отворя нова тема, извинявам се за което.

    Въпросът ми е ограничението за създаване на нови теми във вид на:

    Само дискусии за неща и процеси които авторът може лично да контролира, управлява или да им влияе...
    Нямам против това ново ограничение, всъщност имам де, но Администрацията има пълното право да администрира форума по свое усмотрение, но лично на мен не ми става ясно то само за подраздел "Общество" на раздел "Икономика, наука, философия, изкуство, общество и екология" ли се отнася? Или за целия раздел "Икономика, наука, философия, изкуство, общество и екология"? Или за форума като цяло?

    Защото ако е първото - въпросната тема не беше пусната в подраздел Общество.
    Отделно самата тема си беше чисто с икономическа насоченост и то в раздел "Икономика..........". В нея беше изложено мнението на виден наш индустриалец относно цените на газа.
    Последно редактирано от windwarrior; 16-08-22, 19:14.
    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

  • #2
    Тук има широко поле за тълкуване:
    - Според едни - ти като 'поданник' си никой и не можеш да влияеш на процесите в абществото
    - Според другите - гражданина е този , който влияе пряко върху процесите в демократичните общества.

    Та зависи тоя дето прилага правилата от кои е.

    Но това си е така по целия свят - един съд оправдава Оджей, следващия го намира виновен. Един човек е против убийствата по принцип - друг ги одобрява ако се убиват врагове и тнт.

    Коментар


    • #3
      Прекрасно, но твоето мнение не ме устройва, ибо ти не си член на Администрацията на форума.

      Предпочитам да изчакам тяхното становище.
      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

      Коментар


      • disko04
        disko04 коментира
        Редактиране на коментар
        Ама, то и членове ли имало?😞

    • #4
      Където и да бъде пусната тема или мнение свързано с политика, война и прочее ще бъде премахнато... Беше дадено достатъчно време и бяха направени достатъчно усилия за това да стане ясно на всички, че или ще пишат на литературен Български и с уважение към себе си останалият свят или няма да пишат въобще.

      Нямат смисъл никакви проби за "заобикаляне" на забраната, колкото и да са "креативни" още по-бързо и "креативно ще бъдат пресичани...

      Който има какво да каже по темата и смята, че е много важно да иде в ОфНюз примерно...

      Считам за достатъчно изчерпателно каквото съм написал, оттук насетне само ще трия...
      VPetrov.photography

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X