Обява

Свий
Няма добавени обяви.

You Tube и VBOX7 във форума

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • You Tube и VBOX7 във форума

    Използвайте иконата в редактора
    Слага се само ID то на видеото не целия линк.
    [yоutube]ID на видеото[/yоutube]
    например:
    [yоutube]S7fbiiJAlTs[/yоutube]
    Код:
    http://www.youtube.com/watch?v=S7fbiiJAlTs&feature=popular
    http://forum.offroad-bulgaria.com/mi...bbcode#youtube

  • #2
    До: You Tube във форума

    Браво, крайно време беше... Може също така да се добави и код за vBox7, за автоматичен рисайз на снимки и още много други. Емоушънките също търпят увеличаване на броя и разновидностите.

    Коментар


    • #3
      Re: You Tube и VBOX7 във форума

      Използвайте иконата в редактора
      Слага се само ID то на видеото не целия линк.
      [vbоx7]ID на видеото[/vbоx7]
      например:
      [vbоx7]a1caae92[/vbоx7]
      Код:
      http://www.vbox7.com/play:a1caae92
      http://forum.offroad-bulgaria.com/mi...o=bbcode#vbox7

      Коментар


      • #4
        До: You Tube и VBOX7 във форума

        Я да попитам, щото нали съм малко индианец...

        Как се разбира докъде трябва да се копира ID-то. За началото-ясно-от знака "=" но как да разбера докъде? Пробвах и се получи, само, че в бара, а за пробата изкопирах всичко след "=" А гледам, че в примера даден от Даниел след ID има още доста символи
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #5
          До: You Tube и VBOX7 във форума

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Я да попитам, щото нали съм малко индианец...

          Как се разбира докъде трябва да се копира ID-то. За началото-ясно-от знака "=" но как да разбера докъде? Пробвах и се получи, само, че в бара, а за пробата изкопирах всичко след "=" А гледам, че в примера даден от Даниел след ID има още доста символи
          До знак & , без да копираш и него. По принцип трябва да е между "v=" и "&", възможно е има и други "=" преди това, но обикновено не би трябвало да има допълнителни параметри и да е до края.
          Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

          Коментар


          • #6
            Re: You Tube и VBOX7 във форума

            А гледам, че в примера даден от Даниел след ID има още доста символи
            Може би беше неудачен пример
            Повечето филмчета са с ID до края но е възможно да има и такива с допълнителни променливи.

            Коментар


            • #7
              До: You Tube и VBOX7 във форума

              Моля, всякакви проби и тестове на новата екстра да правите в тази тема
              You Tube и VBOX7 във форума-Проби и тестове. Нека тук пишем само ако има проблеми с използването!
              Благодаря!
              LZ1PER

              Коментар


              • #8
                До: You Tube и VBOX7 във форума

                Писах в темата за проби, но никой не ми обръща внимание.

                Инсталирах IE 8 и сега повечето от линковете към муз. сайтове не се виждат. Но пък някои ги виждам. Например към VBOX7, почти всичко виждам, а от You Tube, почти нищо. И аз като изпратя нещо, пак не го виждам. Имам Гугъл хром, който отваря всичко. Какво да му настройвам на ИЕ-то? Надявам се, разбрахте, че то беше виждам-невиждам...направо се оплетох.
                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • #9
                  Re: You Tube и VBOX7 във форума

                  Инсталирай си мозила фаерфокс и не се занимавай с експлорера.
                  Иначе най вероятно някои плъгини не работят.
                  Adobe.com виж в този сайт са флеш плъгин. другото е да не е пуснят някой филтър на експлорера - Проблемите са много а така дистанционно без да го видя не мога да ти отговоря.

                  Коментар


                  • #10
                    До: You Tube и VBOX7 във форума

                    Наложи се да махна цялото Adobe и да инсталирам 10. Та се оправи де. Аз имах А7 и изглежда не е отговаряло на IE8.
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • #11
                      До: You Tube и VBOX7 във форума

                      Колеги, не знам дали е проблем във форума, но преди време пуснах съобщение с два youtube линка към видео, което бях правил за дупките във Варна. За съжаления поне при мен линковете не излизат.
                      Така съобщението виси недовършено и доста глуповато (от рода - 'абе гледайте видео', но няма никакво прикачено видео).
                      Тъй-като съм новорегистриран (по-точно съм регистриран от няколко години, но нямам съобщения), съобщението ми се цензурира от модератор и не мога нито да го коригирам, нито да видя къде е проблема.
                      Ще съм благодарен ако някой модератор може да отдели време да открие проблема.
                      Става въпрос за темата:
                      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh....php?p=1055830

                      Предварително благодаря
                      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                      Коментар


                      • #12
                        До: You Tube и VBOX7 във форума

                        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                        Колеги, не знам дали е проблем във форума, но преди време пуснах съобщение с два youtube линка към видео, което бях правил за дупките във Варна. За съжаления поне при мен линковете не излизат.
                        Така съобщението виси недовършено и доста глуповато (от рода - 'абе гледайте видео', но няма никакво прикачено видео).
                        Тъй-като съм новорегистриран (по-точно съм регистриран от няколко години, но нямам съобщения), съобщението ми се цензурира от модератор и не мога нито да го коригирам, нито да видя къде е проблема.
                        Ще съм благодарен ако някой модератор може да отдели време да открие проблема.
                        Става въпрос за темата:
                        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh....php?p=1055830

                        Предварително благодаря
                        Проблемът се дължи на неточно изпълненото указание.
                        Вместо да се "огради" с таговете за само кода на клипчето, са копирани целите адреси (в случая: http://www.youtube.com/watch?v=XmAjRYFyfOA и http://www.youtube.com/watch?v=m_lnQPryZf8)
                        За да сработи софтуера на форума, трябва да се копира само това: XmAjRYFyfOA (за първия клип) и това m_lnQPryZf8 (за втория).

                        ПП. Отговорните модератори на темата Протест за пътищата във Варна са уведомени и ще коригират мнението, за да се виждат клиповете.
                        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                        Коментар


                        • #13
                          До: You Tube и VBOX7 във форума

                          Благодаря за съдействието - виждам, че съобщението ми е коригирано и вече се чете коректно...
                          Извинявам се за създадените трудности - просто не бях попадал на тази тема, и подходих по логичния начин - копирах URL, който предлага youtube...
                          Навярно може да се направи подсказка с малки букви на страницата, за да се намали вероятността от грешка...
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • #14
                            От: You Tube и VBOX7 във форума

                            В новата версия не мога да намеря иконите за вмъкване на клипчета и го правих на ръка, аз ли бъркам?

                            Коментар


                            • #15
                              От: You Tube и VBOX7 във форума

                              За това ли говориш, аз го виждам в "Иди в напреднали"
                              Прикачени файлове
                              LZ1PER

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X