Обява

Свий
Няма добавени обяви.

FTP сървър, новини и проблеми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    Първоначално публикуван от didkata_s Преглед на мнение
    питането ми е ............ възможно ли е да стане това или...... не
    Възможно е. Доста програми за каталогизиране на изображения имат възможност да генерират подобни картинни галерии.
    После трябва само да се качат всички файлове и папки в съответната папка на FTP-то.

    Ето това например е един от вариантите, генериран от Picasa на Google: https://htftp.offroad-bulgaria.com/V93/2007/011307/
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #62
      Имам проблем с фтп-то, не ми дава да трия и да качвам. Интересното, е че ми отказва достъп.? Permission denied?
      no signature no problems

      Коментар


      • #63
        Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
        Имам проблем с фтп-то, не ми дава да трия и да качвам. Интересното, е че ми отказва достъп.? Permission denied?
        Правят ъпгрейд на сървъра. В друга тема имаше анонс, че поради това ФТП-то ще е само с read-only достъп.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #64
          пропуснал съм
          no signature no problems

          Коментар


          • #65
            Имам, същият проблем, като Tsvetan, някои може ли да ни поизясни...

            Коментар


            • #66
              Специално пробвахме за вашата директория и всичко си е ОК. Даже имате една снимка вече качена там. Внимателно проверете дали точно изписвате името и паролата. Малките и големи букви имат значение
              VPetrov.photography

              Коментар


              • #67
                не мога да се логна. май нещо паролата. пък не съм я забравил, тази си е, та се чудя...

                Коментар


                • #68
                  Re: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

                  как да си направя папка в фтп-то,нещо не става ,помагайте,да се регистрирам ли как става
                  MG RACING

                  Коментар


                  • #69
                    Re: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

                    Първоначално публикуван от stanislav_7140 Преглед на мнение
                    как да си направя папка в фтп-то,нещо не става ,помагайте,да се регистрирам ли как става

                    1.прочете ли всичко написано по-горе?
                    2.имаш ли парола дадена от админ-а?
                    3.какво по-точно не можеш?
                    4.имаш ли въобще достъп до FTP servera?
                    5.с коя програма се опитваш да качваш в FTP-то
                    LZ1PER

                    Коментар


                    • #70
                      Re: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

                      благодаря за помоща на всички.Администратора ми прати фтп-то,проблемът беше в това,че като пишех ново мнение не ми излизаха емотиконките и другите бутончета отгоре,но май някой от модераторите или администратора се смили над мен и ми го оправи,защото сега всичко е ток,вече мога да качвам снимки,НО се появи друг проблем,не мога да кача снимките от телефона на компютъра скоро ще пробвам с фотоапарат и ще видим
                      MG RACING

                      Коментар


                      • #71
                        Re: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

                        Първоначално публикуван от peppy76 Преглед на мнение
                        1.прочете ли всичко написано по-горе?
                        2.имаш ли парола дадена от админ-а?
                        3.какво по-точно не можеш?
                        4.имаш ли въобще достъп до FTP servera?
                        5.с коя програма се опитваш да качваш в FTP-то
                        немога да разбера какво да правя незнам каде да си напиша паролата и да си направя папка някои ще ми обясни ли по падрабно
                        KTM EXC 250 2т.1999г/BETA Tehno 250 Trial/KTM EXC 300 2006.

                        Коментар


                        • #72
                          Re: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

                          Ако отговите на първите два въпроса на Пепи са "ДА", то би трябвало да нямаш никакви проблеми
                          Първо като си заредиш Файзила-та има поле "address". Там пишеш ftp.offroad-bulgaria.com. В следващото поле "user" пишеш имато надиректорията ти дадено от админа. После в "password" пишеш паролата си и избираш бутона "Quick connect". След това в първия дял на прозореца ще почнат бързо да се движат едни текстове и др... След това на втория ред прозореда е разделен на две части една друга в дясната даваш десен бутони избираш "създай папка" и така. За да пуснеш фаиловете да се качват ги маркираш и г извалчваш в най-долното поле на прозореца на програмата. След това ги маркираш с десен бутон избираш "пауза" и после пак избираш "старт" и си готов
                          Извиянвам се за използвания разговорен език но не съм добър компютърджия Надявам се да съм ти помогнал
                          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                          Коментар


                          • #73
                            Re: FTP сървър, новини и проблеми

                            Здравейте.И аз имам проблем с Фтп-то.Всичко съм направил както трябва но ми изписва следното:
                            Connecting to ftp.offroad-bulgaria.com -> DNS=ftp.offroad-bulgaria.com IP=217.18.244.21 PORT=21
                            [R] Connected to ftp.offroad-bulgaria.com
                            [R] 220---------- Welcome to Pure-FTPd [privsep] ----------
                            [R] 220-You are user number 1 of 50 allowed.
                            [R] 220-Local time is now 21:01. Server port: 21.
                            [R] 220-Login incorrect.
                            [R] 220 You will be disconnected after 15 minutes of inactivity.
                            [R] USER TT
                            [R] 331 User TT OK. Password required
                            [R] PASS (hidden)
                            [R] 530 Login authentication failed
                            [R] Connection failed

                            Някакви идеи как да го оправя?
                            Мерси предварително

                            Коментар


                            • #74
                              Re: FTP сървър, новини и проблеми

                              Сбъркана парола най-вероятно... Внимавайте малки и големи букви, кирилица латиница...
                              VPetrov.photography

                              Коментар


                              • #75
                                Re: FTP сървър, новини и проблеми

                                не би трябвало да е сбъркана паролата като я копирам не я пиша.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X