Обява

Свий
Няма добавени обяви.

защо ми триете темите

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • защо ми триете темите

    в които изобличавам престъпление, случващо се във форума? Кое правило нарушавам?!?!?!?!Казвам нещата такива каквито са били - вие ги потулвате-защо?!?!?! Нали идеята е да се борим срещу такива работи?Вчера казахте , че темата с чинела ,просто ще се отдели от другата тема-после някой старателно я изтри все едно не е била тук-а не нарушаваше нито едно правило.После пуснах втора тема -в коша,гледамм пак я няма?

    Какво ще защитаваме доказали се контрабандисти ли?
    Последно редактирано от zbytsam; 27-03-09, 08:43.

  • #2
    До: защо ми триете темите

    Да не гороим че до скоро се бихте в гърдите как нищо не се триело имало история и така! Защо сега след като изобличихме един и вие старателно се опитвате да го прикриете.

    Коментар


    • #3
      До: защо ми триете темите

      Това е хубава тема за размисли и чувства.........засяга ръководството и обикновения потребител като мен.

      Хубаво е да стои и всеки да си каже к'во го сърби и да се разбере накрая Кои кои е ,кои какъв е Защо,Защо не и.т.н....

      ......Бърз Комунистически похват е да се изтриие и потули,но едва ли е тази идеологията на Медията..

      Коментар


      • #4
        До: защо ми триете темите

        Първоначално публикуван от zbytsam Преглед на мнение
        Да не гороим че до скоро се бихте в гърдите как нищо не се триело имало история и така! Защо сега след като изобличихме един и вие старателно се опитвате да го прикриете.
        Я пусни едно лично, че и мен ми е интересно какво се случва.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #5
          До: защо ми триете темите

          Няма да бъда част от такъв "строй" !!!
          Молбата ми към ръководството(изключвам Венци , който на лично ме увери че не знае какво се е случило) щом трият така темите -да изтрият всички мои все едно никога не съм бил тук и да си ода.

          Коментар


          • #6
            До: защо ми триете темите

            Ок,г-н Петров ми забрани на лични да пиша по темата, аз искам да напусна форума, но пък понеже не искам да се свързвам по никакъв начин с подобен строй - държа ако е възможно да ми се изтрият всички теми -и без тва повечето не са по темматиката.

            Коментар


            • #7
              До: защо ми триете темите

              Първоначално публикуван от zbytsam Преглед на мнение
              в които изобличавам престъпление, случващо се във форума? Кое правило нарушавам?!?!?!?!Казвам нещата такива каквито са били - вие ги потулвате-защо?!?!?! Нали идеята е да се борим срещу такива работи?Вчера казахте , че темата с чинела ,просто ще се отдели от другата тема-после някой старателно я изтри все едно не е била тук-а не нарушаваше нито едно правило.После пуснах втора тема -в коша,гледамм пак я няма?

              Какво ще защитаваме доказали се контрабандисти ли?
              Изобличаваш престъпление или използваш форума за да си разчистваш лични сметки с някого?

              Ако ти е известно, че някой извършва престъпление, не си ли задължен да уведомиш компетентните органи?

              Като се бориш със закононарушенията какво ти е отношението към подобни съвети:

              !!! Много от сайтовете дават отстъпки за чести поръчки.
              С някои можеш да се разбереш да ти напишат по-малка стойност във фактурата. Това е добре и за тях и за митото тука, но не се навиват всички.

              !!! Идеалния вариант е да имаш приятел в щатите, да ги поръча с безплатна доставка до него, да ги разопакова и да ги прати с куриер до България като обяви по-ниски от реалните цени на частите. Ако прекали тука си имат каталози и те замотават.
              На това не му ли казват да подтикваш някого към съставяне на документ с невярно съдържание? Да използваш този документ за да заблудиш държавата и да платиш по-малко мито и ДДС не е ли нарушение на закона?

              Не останах с впечатление, че имаш някакви възражения. Дори май даваше тази тема като пример за полезни съвети ...
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #8
                До: защо ми триете темите

                Първоначално публикуван от zbytsam Преглед на мнение
                в които изобличавам престъпление, случващо се във форума? ................
                Какво ще защитаваме доказали се контрабандисти ли?
                Батенце, вчера ти писах, посред нощ, по втората тема / първата не съм чел /.
                Мислех че си дръпнал повече от уискито, ама не било така.

                Отговора се съдържа във въпроса ти. Какво изобличаваме и кого съдим ? Ние тук сме се събрали да си правим кефа, защитаваме позиции, обменяме информация. Кого да съдим, че и да осъдим.

                За тая работа си има съд. Като толкоз искаш да изобличаваш някой в закононарушение - 'зимай бял лист хартия , сядай и пиши..

                На вниманието на ДАНС, МАНС, БАНС ...и прочее " танцуващи с вълци ".
                Аз долуподписаният ..............., донасям, че ......................




                С уважение " Нижедолуподписавшийся покорний ! " ..............
                / Цитата е от разказа Митрофан и Дормидолски. /

                Ама... - Знаеш как се наричат тия работи в нашите среди.

                А пък и недей сега с тия напускания, че майтапа е пълен
                Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                Коментар


                • #9
                  До: защо ми триете темите

                  желанието на господин Петров е да не коментирам повече и за да не ме банва спирам до тук,ппросто няма да пиша повече и тва е.
                  надявамм се , че мафията е доволна.


                  До Ве 93 :
                  Батенце , разбира се че се намаляват фактурите - купуваш неща с намаление , пък ги пишат на високата фактура-тоест на цената преди намалението. В такъв аспект Яската говори за намаление. Смятам че си интелигентен човек и знаеш че в полицейска държава като щатите -направиш ли подобно нещо могат да ти се случат доста гадни работи-ако не си посещавал щатите -нека някой коййто е бил в близките 5 години ти разкаже за каква полиция говорим.

                  Коментар


                  • #10
                    До: защо ми триете темите

                    Понеже изрично беше поискано моето становище то аз приключвам темата с него:

                    OFFRoad-Bulgaria.com е дискусионен портал, медия и среда за социални контакти. ТУК НЕ Е СЪД, ПОЛИЦИЯ ИЛИ АГЕНТУРА НА СЪОТВЕТНИТЕ СЛУЖБИ!

                    Който смята че има информация за извършени от друг престъпления, от какъвто и да е характер, и/или просто го влече да е доносник на съответните служби, да се обърне директно към тях..., или на тел 166, или в най-близкото районно управление, където да напише каквото смята за добре.

                    Единственият начин да допусна за някой тук, да бъде обвинен в престъпление, е ако ми бъде донесено писмено, влязло в сила съдебно постановление!

                    Дали zbytsam ще пише повече в портала или не си е негова работа..., но за неспазване на правилата и директни обиди, аз му налагам забрана за една година за писане в форумите Купувам-Продавам, при последващо нарушение, ще му наложа постоянен БАН за целият форум.
                    Последно редактирано от Венцислав Петров; 27-03-09, 09:57.
                    VPetrov.photography

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X