Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна на потребителско име

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Смяна на потребителско име

    Не мога да разбера защо го ползвате това *нещо - тапа ...* ....аз като ми излезе и веднага му удрям Хикса ...и без него се справям , дори и с моите ограничени компютърни умения.
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • От: Смяна на потребителско име

      Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
      Не мога да разбера защо го ползвате това *нещо - тапа ...* ....аз като ми излезе и веднага му удрям Хикса ...и без него се справям ...
      по-добре.

      +1
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • От: Смяна на потребителско име

        Както и да е.....-от снощи вече въобще не мога да си вляза във профила "Янко Желязков" даже и от компютъра.
        Молбата ми още от 2-3 беше поне в новия профил да се допълни потребителското ми име и да стане kolovoz1-(Янко Желязков),но явно и това не може да се случи.....!?
        Както и да е.....-

        Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk

        Коментар


        • От: Смяна на потребителско име

          Янко, на мен ми излизаш така през компютъра

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Yanko.jpg
Прегледи:1
Размер:134.6 КБ
ID:5784370

          До колкото разбирам, колегите са ти създали нов профил, като са прехвърлили информацията от стария в него (брой публикации също). И вероятно стария не е активен повече
          Nissan Terrano 2,7 TDI

          Коментар


          • От: Смяна на потребителско име

            Павка-сега успях да вляза и пиша от компютъра.
            Нещата с "Tapatalk" тотално се омотаха.....-2 дни писах от новия профил и днес изненада-вече не мога и от него!!!???
            Последно редактирано от Янко Желязков; 22-03-18, 17:37.

            Коментар


            • От: Смяна на потребителско име

              Благодаря на г-н Петров,че направи това,което е по силите му.
              Отказвам се от "Tapatalk" и ще влизам във Форума по друг начин.

              Коментар


              • От: Смяна на потребителско име

                Ами това ти беше казано доста отдавна.

                Тоя Tapatolk, който вирее в момента, е доста различен от предишните му версии, които работеха.

                По случайност се наложи да си преинсталирам телефона, и констатирах, че това, дето беше тапаталк, вече не е това.

                Зарежи, забрави, деинсталирай, и си ползвай прост браузер, и си свиркай.

                Пък ако си върнеш и стария профил, ще е по-добре.
                Успех!

                Коментар


                • От: Смяна на потребителско име

                  Прав си-така е!
                  Компютри/програми са ми супер слаба страна!
                  Извинявам се,че за няма нищо отправих толкова питания.
                  Лека вечер...

                  Коментар


                  • От: Смяна на потребителско име

                    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                    Ами това ти беше казано доста отдавна.

                    Тоя Tapatolk, който вирее в момента, е доста различен от предишните му версии, които работеха.

                    По случайност се наложи да си преинсталирам телефона, и констатирах, че това, дето беше тапаталк, вече не е това. ...
                    Факт. И рекламите му са много по-натрапчиви.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • От: Смяна на потребителско име

                      Моля да ми бъде променено потребителското име на Павел Патев

                      Коментар


                      • От: Смяна на потребителско име

                        Първоначално публикуван от Павел Патев Преглед на мнение
                        Моля да ми бъде променено потребителското име на Павел Патев
                        Простак > Павел Патев
                        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                        Коментар


                        • От: Смяна на потребителско име

                          Добър вечер.
                          Тъй като се случи някакъв проблем с профила ми-(Янко Желязков от 2009г.и публикации-над 8000) и повече не успях да вляза-(пробвах многократно)и си направих нов със същото потр.име-"Янко Желязков".
                          Молбата ми е може ли да ми се прехвърлят публикацийте и репутацията към този, нов профил?
                          Дано искането ми е посилно и според правилата на Форума....-предварителни благодарности и Лека вечер.

                          Коментар


                          • От: Смяна на потребителско име

                            Възможно ли е и моето потребителско име да бъде променено на "Aleks.Zh" ?
                            Благодаря !

                            Коментар


                            • От: Смяна на потребителско име

                              Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                              ....

                              Тоя Tapatolk, който вирее в момента, е доста различен от предишните му версии, които работеха.

                              ....
                              Зарежи, забрави, деинсталирай, и си ползвай прост браузер, и си свиркай.

                              ...
                              Ти лично пробвал ли си да влизаш през телефон и нормален браузър?


                              Щото аз ДА и категорично не става!


                              Тапата си има повече реклами от преди ама си бачка чудесно и съдържанието на форума което те интересува си го виждаш безпроблемно и бързо.
                              Land Rover Discovery II, V8 4.0
                              VW Golf VI variant
                              Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                              Коментар


                              • От: Смяна на потребителско име

                                Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                                Ти лично пробвал ли си да влизаш през телефон и нормален браузър?


                                Щото аз ДА и категорично не става!
                                Аз така влизам, защото мразя всякакви приставки. Става.
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X