Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна на потребителско име

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Смяна на потребителско име

    Добър ден!
    Пише Ви с молба дългогодишния участник във Форума-"Янко Желязков".
    Откакто влизам тук от телефона с програмата "Tapatalk"се случи нещо с профила ми и не ми се разрешава да пиша!?
    Затова се принудих да си направя нов профил.
    Молбата ми е може ли срещу потр.име на новия ми профил в скоби да пише (Янко Желязков) или ако не е проблем да ми дадете отново права да пиша от стария си профил.
    Блсгодаря Ви предварително и лек ден!

    Янко Желязков-0895443568Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk

    Коментар


    • От: Смяна на потребителско име

      Прилагам и снимка на дългогодишния ми профил за по ясна ориентация.

      Янко Желязков-0895443568Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk

      Коментар


      • От: Смяна на потребителско име

        Мога ли да попитам репутацията ми от стария профил от който вече не мога да пиша и напрактика няма да ползвам може ли да ми се прехвърли на новия-"kolovoz1".
        Това е стария,който ми е блокиран,поради причини,които така и не разбрах!?

        Янко Желязков-0895443568Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk

        Коментар


        • От: Смяна на потребителско име

          Всичко си работи на "старият" профил Янко Желязков, не виждам никакъв проблем да не го ползвате него. Ако сте си забравили паролата има начин за промяна, ако не успеете, пишете...
          VPetrov.photography

          Коментар


          • От: Смяна на потребителско име

            Здравейте г-н Петров!
            Това ми излиза-(прилагам снимки по-долу),когато вляза от телефона с програмата "Tapatalk".
            Това от 15-тина дни.
            Преди това съм нямал никакви проблеми със забрани за писане,както е сега!?
            Ако е в мен грешката,Моля за насока...

            Янко Желязков-0895443568Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk

            Коментар


            • От: Смяна на потребителско име

              Пробвайте без тапатолк... нямам идея от какво може да е проблема, според мен оттам нещо се бърка...
              VPetrov.photography

              Коментар


              • От: Смяна на потребителско име

                Добре.
                Благодаря!

                Янко Желязков-0895443568Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk

                Коментар


                • От: Смяна на потребителско име

                  Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                  Пробвайте без тапатолк... нямам идея от какво може да е проблема, според мен оттам нещо се бърка...
                  Пробвах от друго място и няма проблем г-н Петров,но за съжаление оттам нямам достъп до "Галерия-снимки" в телефона и не мога да качвам никакво фото-(мога само да пиша).
                  Ясно е,че ще ползвам новия си профил от който Ви пиша сега и отново програмата "Tapatalk".
                  Молбата ми е може ли потр.ми име да изглежда така:
                  kolovoz1-(Янко Желязков).
                  Предварително Ви Благодаря и спирам с питанията да не претрупваме повече темата!
                  Лек ден.
                  Считам,че Молбата ми ще бъде приета...

                  Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk

                  Коментар


                  • От: Смяна на потребителско име

                    Пробвайте сега, копирах всичко от предишното име в новото...
                    VPetrov.photography

                    Коментар


                    • От: Смяна на потребителско име

                      Пробвах.
                      Това е пост отпреди 3-4 мин.
                      Така се вижда профила ми....!?

                      Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk

                      Коментар


                      • От: Смяна на потребителско име

                        Аз нямам идея как трябва да изглежда през Тапаталк, ако всичко е наред добре :-)
                        VPetrov.photography

                        Коментар


                        • От: Смяна на потребителско име

                          Тапатолк, когато го ползвах все си показваше, че профила ми е баннат. Имаше го и в темата с проблемите на портала. Въпреки това си пишех, разглеждах и качвах постове, снимки, всичко. Тъпня някаква. Вече отварям форума само през браузър.
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • От: Смяна на потребителско име

                            Първоначално публикуван от kolovoz1 Преглед на мнение
                            Здравейте г-н Петров!
                            Това ми излиза-(прилагам снимки по-долу),когато вляза от телефона с програмата "Tapatalk".
                            Това от 15-тина дни.
                            Преди това съм нямал никакви проблеми със забрани за писане,както е сега!?
                            Ако е в мен грешката,Моля за насока...
                            Не е в тебе грешката. И преди Tapatalk вадеше съобщение, че си с бан, но можеше да си пишеш. От предпоследното обновяване обаче ми вади същото съобщение и мога само да чета. Подозирам, че е някаква несъвместимост на последния Tapatalk и версията на форумния софтуер, която вече е доста стара.
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • От: Смяна на потребителско име

                              Благодарности за информацията.

                              Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk

                              Коментар


                              • От: Смяна на потребителско име

                                Tapatalk Pro 6.4.1 без проблем. И не го ъпдейтвам.

                                TT
                                Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X