Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Странно писмо от Портала за платен абонамент

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Странно писмо от Портала за платен абонамент

    Stanko е получил ей такова писмо на 21 януари и се е притеснил, не знае за какво става дума. Затова пита мен. Аз също не знам:

    Уважаеми Stanko,

    Вашия достъп до платения абонамент "Дарители" изтича.

    Ако вие сте избрали абонамент с автоматично подновяване то ще ви бъде автоматично продължен и вие ще бъдете ангажиран с нова сметка. В противен случаи ако желаете подновяване трябва да отворите следната връзка (линк) за да продължите абонамента ръчно http://forum.offroad-bulgaria.com/payments.php

    Ако вие не продължите вашия абонамент достъпа ви ще бъде прекратен.

    С най-добри пожелания,
    OFFRoad-Bulgaria.com
    Той спомена за още двама потребители, получили подобно. Какво е това?

    п.с. с малко търсене открих, че и kolonal е писал по въпроса преди време, но няма отговор: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=34338 .

  • #2
    До: Странно писмо от Портала за платен абонамент

    За пореден път ще обясня... дано да е последен... Всеки който участва в някаква благотворителна акция получава за шест месеца правото на членство в група "Дарители" и знака [+] под името си... като му изтекат тези шест месеца получава това автоматично съобщение съвсем логично... Идеята е че се ползва механизма на форумите за платен достъп... В тази връзка напомням на всеки който организира нещо в обществен интерес че трябва да ми праща списъка на хората които са се включили... и те получават плюсчето веднага...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      До: Странно писмо от Портала за платен абонамент

      Вече ще знаем, съжалявам за разсеяността. Някъде ми е убягнало това обяснение досега.

      Коментар


      • #4
        До: Странно писмо от Портала за платен абонамент

        Всъщност проблемът е че не взех да го напиша някъде на видно място ами все отговори в теми... както и да е... грешката е моя.
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #5
          До: Странно писмо от Портала за платен абонамент

          е, и аз го получих преди време и се чудех какво съм платил, пък е изтекло.... но като се опитах да последвам дадения вътре линк, нищо не се получи...... нямал съм абонаменти или нещо подобно

          и го зарязах, сега поне е ясно за какво е била цялата работа
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X