Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обърквация с регистрация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Обърквация с регистрация

    Незнам дали след тази тема ще отида в За глупаците и обидените ,но немога да разбера,съжелявам че пак досаждам ,но ето вижте имам 27 публикаций,регистриран съм на 04.01.09,в правилата пише :В момента в който надхвърлят присъствие тук повече от два дни + 20 мнения или нивото им на репутация надхвърли определен лимит тези потребители автоматично се прехвърлят в групата "Активни потребители" където се ползват от пълните права за публикации, Лични съобщения и т.н. Вече е 08.01.09 а още немога нито да постна в някоя от темите в този раздел,или да пиша ЛС-та или да направа тема че продавам нещо в КУПУВАМ-ПРОДАВАМ ?! Четох да не би пак да не е нещо както трябва е не го намерих...



  • #2
    До: Убърквация с регистрация

    Четете докрай и по-подробно, де.

    Имайте в предвид че мнения пуснати в определени форуми като Купувам-Продавам въобще не ви се броят. Най-важното е всяко ваше мнение да е смислено и полезно за другите.
    (от тук: http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8364)


    както и това:

    !!! ВАЖНО!!!
    Потребителите със статут "Младши участник" нямат право да пускат теми в раздела, ще могат само да отговарят в съществуващи такива!


    Така темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа. Надяваме се, че тези уточнения няма да Ви затруднят.
    (от тук: http://forum.offroad-bulgaria.com/announcement.php?f=12)

    Така че, имайте търпение и не се опитвайте да "спамите" с нищо не казващи мнения, защото вместо статут на утвърден участник, може да получите наказание.


    ПП. И един цитат от Гуугъл:
    Може би имахте предвид: обърквация
    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

    Коментар


    • #3
      До: Убърквация с регистрация

      Първоначално публикуван от MoniRacing Преглед на мнение
      Незнам дали след тази тема ще отида в За глупаците и обидените ,но немога да разбера,съжелявам че пак досаждам ,но ето вижте имам 27 публикаций,регистриран съм на 04.01.09,в правилата пише :В момента в който надхвърлят присъствие тук повече от два дни + 20 мнения или нивото им на репутация надхвърли определен лимит тези потребители автоматично се прехвърлят в групата "Активни потребители" където се ползват от пълните права за публикации, Лични съобщения и т.н. Вече е 08.01.09 а още немога нито да постна в някоя от темите в този раздел,или да пиша ЛС-та или да направа тема че продавам нещо в КУПУВАМ-ПРОДАВАМ ?! Четох да не би пак да не е нещо както трябва е не го намерих...


      Има известна Убъркация и в писацията. (Виж заглавието.)

      Коментар


      • #4
        До: Убърквация с регистрация

        Е, отговорният модератор поне да смени У-то.Иначе му е обяснено.
        B+

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X