Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос към модератор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос към модератор

    Защо нямам достъп до раздела Купувам -Продавам ???

  • #2
    До: Въпрос към модератор

    Защото не сте прочел правилата на форума
    LZ1PER

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос към модератор

      Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
      Защото не сте прочел правилата на форума
      И особено тези:
      Правила за публикуване на обяви във форум Купувам-Продавам
      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

      Коментар


      • #4
        До: Въпрос към модератор

        А защо този младеж може да публикува обяви???? http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=49714

        Коментар


        • #5
          До: Въпрос към модератор

          Първоначално публикуван от MIRON82 Преглед на мнение
          А защо този младеж може да публикува обяви???? http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=49714
          Не може, просто никой не го е видял
          LZ1PER

          Коментар


          • #6
            До: Въпрос към модератор

            Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
            Не може, просто никой не го е видял

            ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ЧЕТА ОБЯВА ПУБЛИКУВАНА ОТ "МЛАДШИ УЧАСТНИК" ,КОЕТО ВЕЧЕ МЕ ДРАЗНИ!!!!!
            ИМА ЛИ НЯКОЙ ,КОЙТО БИ МИ ОБЯСНИЛ КРИТЕРИЙТЕ ПО КОИТО СЕ ДОПУСКАТ УЧАСТНИЦИ ДА ПУБЛИКУВАТ ОБЯВИ ????
            МОЖЕ БИ СЕ ЗАПЛАщА?????АКО ДА КАЖЕТЕ КАДЕ И КОЛКО?????

            Коментар


            • #7
              До: Въпрос към модератор

              Първоначално публикуван от MIRON82 Преглед на мнение
              ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ЧЕТА ОБЯВА ПУБЛИКУВАНА ОТ "МЛАДШИ УЧАСТНИК" ,КОЕТО ВЕЧЕ МЕ ДРАЗНИ!!!!!
              ИМА ЛИ НЯКОЙ ,КОЙТО БИ МИ ОБЯСНИЛ КРИТЕРИЙТЕ ПО КОИТО СЕ ДОПУСКАТ УЧАСТНИЦИ ДА ПУБЛИКУВАТ ОБЯВИ ????
              МОЖЕ БИ СЕ ЗАПЛАщА?????АКО ДА КАЖЕТЕ КАДЕ И КОЛКО?????
              Я я дайте тая обява тук, да я видим.
              Ама вие май всичко сте прочел, но точно там където е описано всичко не сте. Я прочетете поне залепените теми от този раздел, ще ви се изяснят нещата и няма да задавате такива въпроси, Правила, работа с форумите, FAQ, FTP ...
              LZ1PER

              Коментар


              • #8
                До: Въпрос към модератор

                4.Потребителите със статут „Младши участник” нямат право да публикуват теми във форума „Купувам-продавам”, а могат само да отговарят в съществуващи такива.
                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=50801

                Правилата Ви съм ги прочел до толкова,че да мога да те оборя в 51% от възникналите спорове помежду ни!!

                Коментар


                • #9
                  До: Въпрос към модератор

                  Първоначално публикуван от MIRON82 Преглед на мнение
                  http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=50801

                  Правилата Ви съм ги прочел до толкова,че да мога да те оборя в 51% от възникналите спорове помежду ни!!
                  А като четете правилата, забелязвате ли разлика между:
                  CHEMSHIROV ATV (Публикации: 27) и MIRON82 (Публикации: 8 )? (предполагам имате качествен цветен монитор ?) Цветовете да Ви изглеждат еднакви?
                  4.Потребителите със статут „Младши участник” нямат право да публикуват теми във форума „Купувам-продавам”, а могат само да отговарят в съществуващи такива.
                  Да забелязвате съвпадения на цветовете? (вижте и тук: Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях):
                  Тъмносив / DimGray - Потребители които са преминали процедурите по регистрация и могат да публикуват но всяко тяхно мнение ще преминава през модерация и имат редица ограничения.

                  ТъмноСин / DarkBlue - Активни участници - потребители с пълни права
                  Вижте и тези правила: Ограничения в портала за новите потребители както и за тези които имат <20 мнения.
                  В момента в който надхвърлят присъствие тук повече от два дни + 20 мнения или нивото им на репутация надхвърли определен лимит тези потребители автоматично се прехвърлят в групата "Активни потребители" където се ползват от пълните права за публикации, Лични съобщения и т.н.

                  Имайте в предвид че мнения пуснати в определени форуми като Купувам-Продавам въобще не ви се броят. Най-важното е всяко ваше мнение да е смислено и полезно за другите.
                  Надявам се, да сте научил отговорите, на въпросите, които възникват у Вас.
                  proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                  NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                  Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                  Коментар


                  • #10
                    До: Въпрос към модератор

                    Първоначално публикуван от MIRON82 Преглед на мнение
                    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=50801

                    Правилата Ви съм ги прочел до толкова,че да мога да те оборя в 51% от възникналите спорове помежду ни!!
                    Каква е драмата тук?Пратете ми текста на обявата тук:
                    martin.kirilov@dir.bg

                    Aз съм с +ПЛ,така че не се притеснявайте,обявата ще излезе.Стига да си струва това което предлагате.Първо убедете мен...Чакам Ви.
                    Виден столичен ихтиолог

                    Коментар


                    • #11
                      До: Въпрос към модератор

                      Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                      Каква е драмата тук?Пратете ми текста на обявата тук:
                      martin.kirilov@dir.bg

                      Aз съм с +ПЛ,така че не се притеснявайте,обявата ще излезе.Стига да си струва това което предлагате.Първо убедете мен...Чакам Ви.
                      Какво ще направиш? Я ако обичаш обясни, че аз го разбирам по начин, който не ми харесва....
                      LZ1PER

                      Коментар


                      • #12
                        До: Въпрос към модератор

                        Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                        Какво ще направиш? Я ако обичаш обясни, че аз го разбирам по начин, който не ми харесва....
                        Не ме разбираш правилно.Ако продавача има нещо стойностно за продаване ,не виждам причина някой да не пусне обява от негово име.Опитвам се да обясня на човека ,че има и други начини,а не да прави драми.

                        П.П.:Стига да отговаря на правилата естесвено
                        Виден столичен ихтиолог

                        Коментар


                        • #13
                          До: Въпрос към модератор

                          Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                          Не ме разбираш правилно.Ако продавача има нещо стойностно за продаване ,не виждам причина някой да не пусне обява от негово име.Опитвам се да обясня на човека ,че има и други начини,а не да прави драми.

                          П.П.:Стига да отговаря на правилата естесвено
                          Няма как да отговаря на правилата докато ника му е в сив цвят и се опасявам, че няма други начини!


                          П.П. Нека напише нещо стойносттно и веднага ще придобие въпросния статут.
                          Форума няма за цел да става борса за какво ли не и да се регистрират само, за да си пуснат обявите. Има и платен раздел-там става лесно...
                          Последно редактирано от Peppy; 25-01-09, 15:21.
                          LZ1PER

                          Коментар


                          • #14
                            До: Въпрос към модератор

                            Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                            не виждам причина някой да не пусне обява от негово име.
                            П.П.:Стига да отговаря на правилата естесвено
                            Ами може би, защото не сме търговски портал! Раздела Купувам-Продавам е като услуга или бонус към участниците допринесли с нещо за форума.
                            Щом има ограничения за някои потребители, значи това, което искаш да направиш не отговаря на правилата!

                            п.п.С Пепи сме писали едновременно.
                            Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                            A2 (+)

                            Коментар


                            • #15
                              До: Въпрос към модератор

                              понеже в последно време се интересувам от правилна работа с и във форум, мога да отбележа, че определените правила са доста сложни..

                              но от друга страна, изключително точни!!!

                              и си мисля, че ако и други платформи позволяваха точно такова управление, тези правила нямаше да бъдат загърбени

                              много добри възможости, управлявани прецизно, водят до точно и правилно позициониране на всеки тук

                              личните ми впечтления са повече от " силно впечатлен" от отличната организация

                              хвала!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X