Обява

Свий
Няма добавени обяви.

наказания за обяви

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • наказания за обяви

    защо бе изтрита обявата ми? и как се определя дали ги продавам с търговска цел или лична ? забелязах доста обяви на коли с временна рег. с анг. но нямат наказания и обявите им стоят дали ще се намери някой да ми обясни или секи мод. се крие зад правила.

  • #2
    До: наказания за обяви

    Първоначално публикуван от montiora Преглед на мнение
    защо бе изтрита обявата ми? и как се определя дали ги продавам с търговска цел или лична ? забелязах доста обяви на коли с временна рег. с анг. но нямат наказания и обявите им стоят дали ще се намери някой да ми обясни или секи мод. се крие зад правила.
    Предполагам защото от 10 теми започнати от Вас, 8 са обяви
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #3
      До: наказания за обяви

      Продали сте 4 автомобила, 1 ендуро и 3 АТВ-та и бяхте пуснали обява за още 3 автомобила. Чудите ли се още защо са изтрити?
      Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
      A2 (+)

      Коментар


      • #4
        До: наказания за обяви

        Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
        Предполагам защото от 10 теми започнати от Вас, 8 са обяви
        пак прибързани приказки. бъркаш ме с черен петър

        Коментар


        • #5
          До: наказания за обяви

          Ако наистина искате някакво обяснение, би било добре да посочите конкретен случай, а не да ползвате мъглливи формулировки, като "забелязах", "обявите им стоят" и т.н.
          И една приятелска забележка: започвайте изреченията си с главна буква.
          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

          Коментар


          • #6
            До: наказания за обяви

            Първоначално публикуван от montiora Преглед на мнение
            пак прибързани приказки. бъркаш ме с черен петър
            Изобщо не са прибързани приказки. Всеки може да отвори профила Ви и да види пуснатите от Вас теми, а от там да преброи колко са общо и колко са за продажби.

            Освен това тази тема вече я бяхте пуснали веднъж и беше изтрита. Има си правила или ги спазвате или постовете Ви се трият.
            Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
            A2 (+)

            Коментар


            • #7
              До: наказания за обяви

              Първоначално публикуван от montiora Преглед на мнение
              пак прибързани приказки. бъркаш ме с черен петър
              Мне, много рядко бъркам. Просто и на мен ми стана интересно, проверих в статистиките и така излезе
              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

              Коментар


              • #8
                До: наказания за обяви

                Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
                Продали сте 4 автомобила, 1 ендуро и 3 АТВ-та и бяхте пуснали обява за още 3 автомобила. Чудите ли се още защо са изтрити?
                много колеги продават купуват и така нт.но никой не отговаря на въпроса конкретно

                Коментар


                • #9
                  До: наказания за обяви

                  Първоначално публикуван от montiora Преглед на мнение
                  много колеги продават купуват и така нт.но никой не отговаря на въпроса конкретно
                  Уважаеми колега, ако още един път си послужите с неопределени квалификации и обвинения, уверявам Ви, ще последва наказание!
                  Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                  Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                  Коментар


                  • #10
                    До: наказания за обяви

                    нямам ли право да продам на някой колега това което имам.

                    Коментар


                    • #11
                      До: наказания за обяви

                      http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=3496

                      Ето ти нещо конкретно, заповядай.
                      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                      Коментар


                      • #12
                        До: наказания за обяви

                        Първоначално публикуван от montiora Преглед на мнение
                        много колеги продават купуват и така нт.но никой не отговаря на въпроса конкретно
                        Всъщност преди да Ви се изтрие последната обява сте получили картон, в който много точно пише защо е изтрита.
                        Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                        A2 (+)

                        Коментар


                        • #13
                          До: наказания за обяви

                          Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                          Уважаеми колега, ако още един път си послужите с неопределени квалификации и обвинения, уверявам Ви, ще последва наказание!
                          защо някой веднага се чувства обиден и защо веднага заплашвате с наказания?не ме разбирай погрешно колега но никой не отговаря конкретно на питането а веднага започвате със заплахи и наказания.

                          Коментар


                          • #14
                            До: наказания за обяви

                            Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                            http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=3496

                            Ето ти нещо конкретно, заповядай.
                            как определяте кое е с търговска цел и кое за лично

                            Коментар


                            • #15
                              До: наказания за обяви

                              Защо не ми излизат обявите?
                              Този въпрос се среща все по често. Въпреки, че при регистрацията сте се съгласили с правилата тук, явно много от потребителите изобщо не са ги прочели, а са бързали да натиснат бутона "съгласен съм с общите условия"
                              .............
                              Ако даден потребител пусне повече от една обява за сходно нещо (примерно два или повече джипа/мотора/телефона/оборудване или каквото и да било), за период от един месец, се счита, че извършва търговска дейност с цел печалба и използва форума, за да развива бизнеса си. За тези потребители има специални условия
                              Участие в портала с търговска цел

                              Или с две думи, ако нямате статут /ТП/-търговски партньор обявите Ви също няма да бъдат допускани.
                              Трябва да се има впредвид, че системата за проверка и сравняване на IP адреси работи перфектно, т.е втора регистрация с цел публикуване на нова обява, няма да Ви донесе успех, а забрана за посещаване на offroad-bulgaria.com
                              от тук: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=48191

                              Колега, montiora, има ли все още нещо неясно?

                              ПП. И още нещо. Помните ли това?:
                              4. Приемате и се съгласявате, че администратора и модераторите на този форум имат правото да премахват, променят или заключват или отключват всяка тема и мнение по всяко време, ако намерят за уместно, без да е необходимо да обясняват причините за своето действие или бездействие.
                              от тук: http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=17

                              Така че, моля, първо да четете, после да пишете.
                              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X