Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се прави отговор с цитат?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как се прави отговор с цитат?

    Първоначално публикуван от братчеда
    дано да сте разбрали нещо от моя пост защото не мога да се справя със разделянето на цитатите ,някой ако има желание да ми прати лс със пояснение как се прави това. ще бъда благодарен.
    Аз го коригирах вече..

    Това е добре да се премести в отделна тема, но..
    Аз мога да ти кажа как аз го правя :
    1. Кликаш на "Цитат" в горния десен ъгъл на поста (мнението), което искаш да цитираш. Ето така :


    2. Отваря се прозорец (както когато пишеш ново мнение), където можеш да коригираш цитата, .т.е. да изтриеш част от цитираният текст. Като отдолу:


    3. Важни са следните действия :

    3.1 Цитираният текст винаги трябва да започва с quote поставено в [] скоби и да завършва с /quote пак в тези [] скоби.

    3.2 Когато при цитиране, искаш да остане и името на потребителя, когото цитираш, тогава синтаксиса е съответно quote="Yaro" и накрая /quote пак в [] скоби, т.е. добавяш знак за равно и името на потребителя в портала в кавички.

    3.3 Съветвам те (както и останалите колеги), когато цитираш мнение, където има поместени снимки, снимките да ги изтриваш от цитирания текст. Те се разпознават със следните атрибути [img]Адреса на снимката[/img]. Напр. [/quote]

    3.4 Когато искаш в едно твое мнение да цитираш повече от едно мнение, или мнение на друг потребител, тогава след като си извършил горните стъпки за първия цитат, маркираш текста, който ще цитираш (като 2-ри или пореден цитат), копираш го, и го поместваш в прозореца за редакция на твоето мнение. Ето така :



    Не забравяй за съответния синтаксис!
    Надявам се, че съм помогнал..

  • #2
    Яро,благодаря ти за помощта.Извинявам се на колегите, затова че ги занимавам с моята неопитност.
    В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

    Коментар


    • #3
      няма нищо и аз бях така в началото.сигурно и другите са го имали този проблем

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X