Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бутон "Благодаря"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бутон "Благодаря"

    Не знам дали е коментирано, но доста пъти след прочетено мнение което съм харесал и ми е помогнало съм понечвал да натисна бутон "Благодаря" както на други места. Предполагам че версията на софтуера не позволява такава опция, но все пак да попитам. Иначе ми се струва че така може да се съкратят част от мненията изразяващи благодарност с кратък списък под мнението. Смисъла е по различен от анонимното трупане на рейтинг защото видимо оценява конкретно мнение.
    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

  • #2
    От: Бутон "Благодаря"

    Лайкчета... лайкчета да се направят. Ще го ползвам яко

    Коментар


    • #3
      От: Бутон "Благодаря"

      Има и сега начин - символа звездичка между надписа "Публикувай в блог" и картончетата е да се добави положителна оценка с трупане на репутация на постналия мнението. Ползвайте това, дава положителна оценка и тя е видна от този, който я получава, може да се добави и лично съобщение.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #4
        От: Бутон "Благодаря"

        Символът звездичка го няма във всички раздели. А и репутация и благодарност са различни неща. Затова идеята за бутон за благодарност е полезна.
        Suzuki Jimny, 1.3, 2009

        Коментар


        • #5
          От: Бутон "Благодаря"

          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
          Има и сега начин - символа звездичка между надписа "Публикувай в блог" и картончетата е да се добави положителна оценка с трупане на репутация на постналия мнението. Ползвайте това, дава положителна оценка и тя е видна от този, който я получава, може да се добави и лично съобщение.
          Това го ползвам, но не дава видима оценка на конкретен пост, който си е заслужил това и който бих искал да похваля на всеослушание (вместо да пиша цяло мнение с благодарности, каквито има не малко). Просто тази опция ползвам на други места, та питах дали и тук не е възможна.

          Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
          Символът звездичка го няма във всички раздели. А и репутация и благодарност са различни неща. Затова идеята за бутон за благодарност е полезна.
          И лаконична което също е важно.

          П.П.

          Бутона може да отсъства някъде, примерно "Политика" за да не разваля други идеи.
          Последно редактирано от disko04; 07-12-17, 15:12.
          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

          Коментар


          • #6
            От: Бутон "Благодаря"

            Имаше един лаф... "Благодаря" не пием(в смисъл, че не става за пиене, а си трябва почерпка)
            Та за благодарностите не е голям зор, та да е зор и да става по-лесно с бутон. Ако пък някой държи да благодари, плюс минус един пост няма да е проблем за форума. А и обещаване на почерпка никога не е излишно
            Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

            Коментар


            • #7
              От: Бутон "Благодаря"

              Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
              Ако пък някой държи да благодари, плюс минус един пост няма да е проблем за форума.
              Тук не съм съгласен.
              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

              Коментар


              • #8
                От: Бутон "Благодаря"

                А кой си представяте, че ще го инсталира това допълнение?
                Нали не си представяте, че някой администратор просто трябва да цъкне три пъти да се появи.

                Коментар


                • #9
                  От: Бутон "Благодаря"

                  Нищо не си представям, просто питам.
                  Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Бутон "Благодаря"

                    Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                    А кой си представяте, че ще го инсталира това допълнение?
                    Нали не си представяте, че някой администратор просто трябва да цъкне три пъти да се появи.
                    Администраторът вероятно трябва да цака за да цъка някой. Яловите линкове за нямащите фасебук кой трябва да ги трие или прави достъпни?
                    А тези простотии се правят от името на всички ни.
                    Даника
                    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                    Коментар


                    • #11
                      От: Бутон "Благодаря"

                      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                      Има и сега начин - символа звездичка между надписа "Публикувай в блог" и картончетата е да се добави положителна оценка с трупане на репутация на постналия мнението. Ползвайте това, дава положителна оценка и тя е видна от този, който я получава, може да се добави и лично съобщение.
                      Да, получаваш оценка но не знаеш от кой. Не разбираш кой ти е съмишленик, кой точно възприема твоята гледна точка. Инкогнито. Не разбирам стремежът за налагането на такива правила.
                      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Бутон "Благодаря"

                        Може ли да коригирам (с противоположната) вече дадена оценка, преди да оценя други 10 мнения на различни участници?
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • #13
                          От: Бутон "Благодаря"

                          Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                          Може ли да коригирам (с противоположната) вече дадена оценка, преди да оценя други 10 мнения на различни участници?
                          Не. И след 10 мнения не можеш, и въобще не можеш да даваш отрицателен вот. Премахнаха го за по-старите участници.
                          Ама ти си умен човек, тия глупости и без друго са без съществено значение.
                          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                          Коментар


                          • #14
                            От: Бутон "Благодаря"

                            Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                            Не. И след 10 мнения не можеш, и въобще не можеш да даваш отрицателен вот. Премахнаха го за по-старите участници.
                            Ама ти си умен човек, тия глупости и без друго са без съществено значение.
                            Благодаря, не знаех! За мен от самото начало са без, но ме е ЯД, че сбърках бутона----- с ++++.
                            Току що.
                            Последно редактирано от veskov; 28-02-18, 23:23. Причина: уточнение време
                            А тези простотии се правят от името на всички ни.
                            Даника
                            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                            Коментар


                            • #15
                              От: Бутон "Благодаря"

                              Има достатъчно хора, които могат да инсталират "Post Thank You" безплатно за форума. Но въпросът е, че за да работи, според мен е модифициран многократно и то правилно. Дори и бавна добавка, ако не се прегледа и направи както трябва - ще донесе негативен ефект. Използвайте звездичката за репутация ;-)
                              ;-)
                              Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
                              нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X