Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала II

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Проблеми в работата на портала II

    От вчера забелязвам проблем с форума, изчезнало е менюто с качване на снимки, видео, емотиконите...Също така при логване, буквите са светлосиви на цвят и където въвеждам паролата ми излиза с букви а не на точки, всички браузъри ми казват с удивителен знак че сайта има криптове или нещо подобно. Какъв е проблема?

    Коментар


    • #77
      От: Проблеми в работата на портала II

      Има нещо,дано по-скоро оправят проблема.
      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
      Киа спортаж2000тди 98г
      Ауди А3 1.9ТДИ
      Каравана Аdria 390Q

      Коментар


      • #78
        От: Проблеми в работата на портала II

        Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
        От вчера забелязвам проблем с форума, изчезнало е менюто с качване на снимки, видео, емотиконите...Също така при логване, буквите са светлосиви на цвят и където въвеждам паролата ми излиза с букви а не на точки, всички браузъри ми казват с удивителен знак че сайта има криптове или нещо подобно. Какъв е проблема?
        При мен проблеми няма! Проблема според мен се получва от блокирането на реклами, адблокера блокира изкачащите прозорци.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitleggggd.jpg
Прегледи:1
Размер:82.8 КБ
ID:5787838Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untissssled.jpg
Прегледи:1
Размер:104.2 КБ
ID:5787839
        LZ1ZAH

        Коментар


        • #79
          От: Проблеми в работата на портала II

          Първоначално публикуван от Zahari007 Преглед на мнение
          При мен проблеми няма! Проблема според мен се получва от блокирането на реклами, адблокера блокира изкачащите прозорци. ...
          Цъ! Какви изскачащи прозорци, какви 5 лева?!? И със и без блокиране на рекламите все един и същи базисен редактор показва. Никакви опции за форматиране, никакви бутони за връзки, изображения или видео. Даже нов ред не признава.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #80
            От: Проблеми в работата на портала II

            От вчера,в адресната лента иконка монитор с 'х'-"Тази страница опитва да зареди скриптове от неудостоверени източници"
            Нищо не мога,и нищо не знам...

            Коментар


            • #81
              От: Проблеми в работата на портала II

              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
              Даже нов ред не признава.
              Мислех, че е от писането от телефон, гледам че някои си пишат с нови редове и интервали. Например Ясен.
              Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

              Коментар


              • #82
                От: Проблеми в работата на портала II

                Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
                От вчера,в адресната лента иконка монитор с 'х'-"Тази страница опитва да зареди скриптове от неудостоверени източници"
                Ясно какво става. Пуснали са форума да работи по криптирана връзка, обаче част от елементите се зареждат от "несигурни" адреси и, съответно, браузърът ги блокира. Поради което не работи нормално редакторът на публикации. Ако се изключи защитата на браузъра, бутоните се появяват.
                Последно редактирано от Чавдар (V93); 30-04-18, 18:52.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #83
                  От: Проблеми в работата на портала II

                  Какво прави защитата на браузера и как се изключва? Целесъобразно ли е да се изключи?
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • #84
                    От: Проблеми в работата на портала II

                    Блокира зареждането на елементи, чиито адрес не започва с https://

                    В случая такива са и скриптове на форума и блокирането им се отразява на нормалната работа.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #85
                      От: Проблеми в работата на портала II

                      Що ми се струва, че се мъти поредната грандиозна идея от рода на големата миграция и v2, която въпреки загубата на информация и активни членове ще бъде обявена за чутовен успех.--Изключването на "https", освен че не знам как става на актуалните версии на браузерите, е много, много лоша идея.

                      Коментар


                      • #86
                        От: Проблеми в работата на портала II

                        Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                        Що ми се струва, че се мъти поредната грандиозна идея от рода на големата миграция и v2, ...
                        По-скоро не. От поне година насам негово величество Гугъл налага масовото използване на криптирана връзка без оглед на това дали става въпрос за онлайн магазин или елементарно лично сайтче. Затова и все повече сайтове минаха на https://... Та си мисля, че просто и тук се следва тенденцията, но или настройките не са направени като хората, или по файловете на форумния софт е пипано (редактиране на шаблони) и някои адреси трябва да се оправят ръчно, защото има скриптове, които са адресирани с http://... и, съответно, браузърите ги блокират.
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #87
                          От: Проблеми в работата на портала II

                          А дано! Ама това с фаворизирането на на ssl/tls сайтовете е от доста повече от година, а и виж параметрите на сертификата. Дано въвеждането на сертификат 2 години след издаването му да е само въпрос .....ъъъ... недобра организация.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Проблеми в работата на портала II

                            Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                            А дано! Ама това с фаворизирането на на ssl/tls сайтовете е от доста повече от година, ...
                            Факт. Обаче маркирането на сайтовете без ssl криптиране като несигурни се очаква да започне към началото на юли т.г. Т.е. вече изтича "гратисният период" ...
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #89
                              От: Проблеми в работата на портала II

                              Този вариант на редактор е ОТВРАТИТЕЛЕН!

                              Коментар


                              • #90
                                От: Проблеми в работата на портала II

                                Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
                                От вчера,в адресната лента иконка монитор с 'х'-"Тази страница опитва да зареди скриптове от неудостоверени източници"

                                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                                Ясно какво става. Пуснали са форума да работи по криптирана връзка, обаче част от елементите се зареждат от "несигурни" адреси и, съответно, браузърът ги блокира. Поради което не работи нормално редакторът на публикации. Ако се изключи защитата на браузъра, бутоните се появяват.

                                Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                                Този вариант на редактор е ОТВРАТИТЕЛЕН!
                                При Chrome е достатъчно да изключиш "защитите" (да избереш "load unsafe content" като преди това си цъкнал на иконката в адресната лента) и работата се оправя:

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:222222222.jpg
Прегледи:1
Размер:91.2 КБ
ID:5787856
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X