Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо имам ограничения?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Защо имам ограничения?

    Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
    Колега, ако не се заблуждаваш, че не си бил на "одобрителен режим", то вероятно някой не е одобрил някое от мненията ти. Това можеш да го видиш в "Персонални настройки" и т.н. точки са ти намелели драстично. Направих си труда да прегледам всичките ти мнения (те се оказаха само 7) и не видях нищо за неодобрение в тях, така, че вероятно грешиш по отношение на "режима". Просто пиши по-честичко.
    Весели празници!
    Здравей колега. Не не се заблуждавам, вчера преди да си легна си светех нормално синьо като тебе, имах си аватар, право за лични съобщения (дори си писах с близнака), 48т репутация и т.н. Но изглежда това е било за коледа. Весели Празници и на тебе!

    Коментар


    • #17
      До: Защо имам ограничения?

      Мисля, че няма място за сърдене Ясно е, защо са предприели подобни мерки ... спама е неприятен
      Аз съм съвсем нов и ДА малко е кофти това, че не ти се публикува мнението веднага, защото след 30 мин съм забравил къде съм писал и къде не, но чак фатално не е. Като прегледам темите и се сещам кое ме интересувало и кое не.
      Като цяло се ядва а и в правилата е описано, че след 50 смислени писания в темите различни от СПАМ(нещо различно от смисъла на темата)
      се махат тия ограничение
      [b]O F F R O A D[/b] :-D

      Коментар


      • #18
        До: Защо имам ограничения?

        euroto, ти пък защо да си абсолютно нов, гледам, регистрацията ти е от 2005год. Явно пишеш много рядко.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • #19
          До: Защо имам ограничения?

          Ами да - регистрацията ми не е от скоро, но понеже нямам достатъчно мнения и затова си се броя за нов ... нормално
          Не съм писъл (поне за сега) почти нищо, понеже не ми се е налагало, но тепърва ще имам въпроси и след време надявам се ще давам и отговори
          [b]O F F R O A D[/b] :-D

          Коментар


          • #20
            До: Защо имам ограничения?

            Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
            ДВЕ НЕЩА ЗНАМ СЪС СИГУРНОСТ.
            Първото е да не бързам.
            Второто е да се разбързам на време,защото при други хора първото правило не важи...


            Правилно! Бързането е нужно при ловене на бълхи!:-))

            Коментар


            • #21
              До: Защо имам ограничения?

              Аз също съм нов но не съм усетил нищо лошо в отношението на другите колеги към мен .Форумът е супер .Правилата железни.Във форума се чуствам сред сродни души.Просто малкото останали в България стойноностни хора.Е понякога салатата ми идва в повече али нейсе .Тази година се научих да пиша на компютъра и още съм гола вода ама се стараем
              К мирной жизни не пригоден.
              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

              Коментар


              • #22
                До: Защо имам ограничения?

                Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение


                Правилно! Бързането е нужно при ловене на бълхи!:-))
                И "оправяне" на чужди булки
                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                Коментар


                • #23
                  До: Защо имам ограничения?

                  Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                  И "оправяне" на чужди булки
                  После що на мъжете им излиза име че са като зайците

                  По-добре да те хванат на калъп, но да си тръгнеш с гордо изправен(а) (? глава?) отколкото да кажат че си бързое@ец
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X